Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
26. okt 2012

@lawli veľmi pekná tortička 😵 😵 😵

eliska22
26. okt 2012

@anibas parádne tortičky 🙂 🙂 🙂

eliska22
26. okt 2012

@pristela tá postavička nemá chyby, teda aj celá torta samozrejme 😵 😵 😵 až na jednu vec, ale to tu už bolo spomínané, papier 😀 😀

eliska22
26. okt 2012

@simasa že nesmejte sa, veď je úplne bombastický !!!!!!!!!!!!!!!!!!

eliska22
26. okt 2012

moja tortuľa, ja tak poskromne už jedna týždenne 😝 som chcela zajtra pofotiť vonku, no nevydržala som, tak som ju cvakla aj teraz preistotu 😀 dúfam, že sa bude páčiť, lebo farby mi nezahlásili, len že kvietková 🙂

reruna
26. okt 2012

@mizulienka cukr jsem nedávala do toho tmavého mascarpone krému

jenie123
26. okt 2012

ahojte kocky.. tak pridavam sem barbie tortu.. moc, moc dakujem za pomoc a inspiracie.. ste tu vsetky zlaticka.. 🙂 plnka je pribinacikova s malinami.. 🙂

pipka
26. okt 2012

@bambula1307 no vidiis moja, ona asi nechcela na blind cudziu, tak poprosila kamsku a ta hned volala mne 😅 😀
no sak vravim...Bratislava je jedna velka dedina 😅 😀 😀

monikad1
26. okt 2012

@muffinka8 tieto metličky dostať kúpiť aj samostatné 🙂

lawli
26. okt 2012

@kvietocek7 Ďakujem ,písmenká si robím tak ako sa tu už písalo...teda klasika si vyvaľkám hmotu na tenko a vytláčam cez sáčok ,potom podorezujem skalpelom kde treba...jediné na čo si ja potrpím je ,že keď ich mám takto navrchu torty ,pripravím si ich dopredu a potom sa mi nedeformujú pri lepení ,keďže stvrdnú... 😉

lawli
26. okt 2012

@eliska22 @marci2305 ďakujeeem dievčatá 😵

Aj ostatným vďaka za lajky ...potešili 😵 😵 😵

saminka
26. okt 2012

ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, vidim ze tu mate pridane snad stovky dalsich krasnych dortiku, nemuzu se vynadivat,
ja dnes s dcerkou vyrabela jen mini dortiky a inspirovala jsem se tady na foru, snad to nebude dotycne osubce vadit, dcerku peceni moc bavi, ale nejradeji vylizava misy od testa 😉 Pekny vikendik prejem

levandulka3
26. okt 2012

tento víkend som zobrala len jednu lebo som sa venovala výrobe vencov a ikebán na dušičky - vraj hlásia sneženie takže jedna zo severného polu

simasa
26. okt 2012

@lamps Strašne milá tortička 😵

kvietocek7
26. okt 2012

@lawli jaajj vidis, to super napadik, dik, urcite vyskusam. A aj ich potom este potieras niecim zeby mali pekny lesklejsi vzhlad ci ani nie?

kvietocek7
26. okt 2012

@jenie123 no veeeelice peknaaaa, ja sa tiez strojim na barbie -bude to moja premiera, - chcem sa spytat ako si nadsadzala tu babiku na ten korpus - ci to mas niecim podoprete? a korpusove cesto mas ktore? dik za odpoved

lamps
26. okt 2012

A mám hotovo 😅

zuul
26. okt 2012

dievcata poradite? cinku ako nafarbit na strieborno? praskovou? ci aj gelova je? dakujem.
@lamps krasna torticka

lamps
26. okt 2012

@zuul ďakujem, ja by som asi farbila práškovou 😉

alenv
26. okt 2012

@marci2305 Děkuju moc, začátky byla hrůza ted už se lepším

alenv
26. okt 2012

můj právě dodělaný.. byl to fakt dortík na rychlo a speciálně koláž pro @pristela at není chaos 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
26. okt 2012

@zuul gelova strieborna nie je len taka tekuta este ale tiez sa farbi na povrchu. ofarbi si hmotu na sedo a pojde to lahko

pristela
26. okt 2012

@alenv si poklad 😵 😵 😵 torticka krásna

@lamps 😀 😀 😀 čo ti budem pisat 😀 😀 vnútro :D aj vonkajsok nádherne 😵

lamps
26. okt 2012

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀

zuul
26. okt 2012

@dm1 kde si taku objednavala? a dakujem ti.

aduskatt
26. okt 2012

@zuul urcite tekutou🙂

lamps
26. okt 2012
dm1
26. okt 2012

@zuul ja ju nemam tu tekutu len brondzovu mam 😅 . Neboj kludne ti to pojde aj praskovou striebornou ked to urobis na sedu. ale toto su tie farby tekute len ten odtien nemam odskusany
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

dm1
26. okt 2012

@zuul vobec netreba tekutu ja som napr. tuto motortu farbila praskovou trosicku rozriedenou v alkohole aj to pismo a cislo

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.21388...

dm1
26. okt 2012

baby inak dnes ma napadlo - co tak na vystuzenei torty pouzivat ten vrchnak z kyblika od hmoty velkeho? podla mna to je pevnejsie ako plastovy tanierik a ani by sa to nemuselo obalovat hmmm?