Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
6. jan 2013

@pristela ooochhh🙂 Ale kocky, tak ved uz dost🙂 Ved sa cela cervenam🙂 Ked este aj ty??? @pristela srdcko, ty si moj vzor!!!!

mamina1978
6. jan 2013

@luciahromadkova nadhernaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

florentina
6. jan 2013

@dada2007 paráda a malému vše nej k narozkám!

dm1
6. jan 2013

@mamina1978 to predavaju aj u nas uz 😉

mamina1978
6. jan 2013

@dada2007 kraaaaasny melir 😵 😵 😵 😵

mamina1978
6. jan 2013

@dm1 Ja som len chcela nieco objednat a natrafila som na to , no chcela som tym len poznamenat 😉 🙂 , ze by ma ani vo sne nenapadlo , ze by na to tak skoro vymysleli vykrajovacku 😅 😅

dada2007
6. jan 2013

@florentina dakujemeee 😵

florentina
6. jan 2013

@pristela nádherná, jsem si s dovolením uložila do inspirací a synovi vše nej..zdraví a štěstí!

dadka212
6. jan 2013

ahojte moja dnešná

mimcak
6. jan 2013

@dadka212 nádherná 😵 😵 😵

dadka212
6. jan 2013

@pristela aj ja by som si prosila takú abecedu, ak by mali 😵

dadka212
6. jan 2013

@mimcak dakujem 🙂

lucula73
6. jan 2013

@pralinka25 a davaš si toľko muky do toho bešamelového ako bolo v recepte?ja som ho robila dva razy,nebol zlý,ale ja tam tú muku proste stále cítim.......nemožem si pomocť 🙂 ,už robievam iba ten varený čokoládový,ten je tiež veľmi dobrý 🙂 🙂

mimcak
6. jan 2013

@dadka212 aj ten mekáč je suprový

lucula73
6. jan 2013

@dadka212 tie tvoje autíčkové "tváričky" sú prekrásne...... 🙂 🙂

florentina
6. jan 2013

@alenv já dělala pribińákový krém do těch svatebních, jeden měl 15 a druhý 22kg a drželo to bez problémů, takže do spodu klidně ten.

pristela
6. jan 2013

@njonja dúfam , že aspon sexuálny vzor !!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

@dadka212 dadi ty robís tento rok krajsie torty nez minuly!!!!! vsak to sa uz ani neda 😀 auťák bombovy sa mi paci že malujes, super to vypada 😵 jasne , pojdem kuk ci maju , ale naposledy uz nemali

@florentina jee dakujem 😵 más u mna jedno letne mojitko u vas 😵

dadka212
6. jan 2013

@lucula73
@pristela dakujeeem 🙂 pristelka moja šak to je odkukané od teba ten ksicht 😅 aaale moooc dakujem za pochvalu 😵 😵

janulkamartinko
6. jan 2013

Ahojte,chcem vas poprosit recept na pribinačikovy krem a ake tam davate ovocie? viem ,že sa to tu už vela krat pisalo,ja len keby ste ma prosim naviedli 🙂 dakujem moc 🙂

njonja
6. jan 2013

@pristela ty potvora!!!🙂 No, tak po tom , co sme sa rozpravali u teba doma..hmmmmm. nebudem sa tu viac rozpisovat🙂 🙂))

janulkamartinko
6. jan 2013

@abriela dakujem moc 🙂

ajka82
6. jan 2013

baby prosim, ked ste robili muffinky pre deti do skolky, balili ste kazdu zvlast do celofanu?
lebo neviem ci im to dovolia hned zjest alebo odlozit do skrinky, ako aj s cokoladkami ked deti donesu ked maju sviatok 😕

chudadka
6. jan 2013

Babeny,otazocka:Skusali ste uz niektora tu zmes na pripravu akoby marcipanu-montana sa vola.Ze ci sa nelepi ked sa prifarbi a tak. 😉 Teraz som ju nasla na nete,tak ze ci ju vyskusam,ale radsej sa opytam...

chudadka
6. jan 2013

@dadka212 Dani,prosim Ta.kde si kupila misky na husenku?Baby uz mi radili,ze v ikei,ale tu mam daleko,tak ze ci si niekde inde nevidela nieco podobne.Dakujem 🙂

pipka
6. jan 2013

@ajka82 ja som este neniesla, ale uz mam v plane...tak ja by som zaniesla na tacke vsetky spolu a ak by niekto nezjedol, vzala by som tam pani ucitelkam balik tych malych mikrotenovych sackov 😉

pristela
6. jan 2013

@njonja 😀 😀 😀 veru , veru , neprezrádzaj 😅 prísne tajné , a kto je moc zvedavý nech dojde tiež na cafíčko 😀

jakelina
6. jan 2013

@chudadka jednou jsem kilo zkusila a šla pěkně barvit i byla výborná chuťově. Lepila teda víc než Smartflex a nebyla čistě bílá.

dadka212
6. jan 2013

@ajka82 u nás v škôlke nesmú dávať deťom to čo donesú iné deti, takže im to dajú do skrinky, nech rodičia uvážia či im to dajú alebo nie....čiže ja keď budem robiť tak určite každú zabalím do celofánu osobitne 😉

ajka82
6. jan 2013

@pipka kujem jani... neviem si predstavit tak troska v noci sustat s celofanom a balit 23 muffinov 😅 teda nikdy tolko deticiek naraz asi ani v triede nebolo, ale mena na nastenke malo tolko pri znackach na skrinke