Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
2. mar 2013

@dm1 u mna vecera 20€ a ranajky 38€ ale musis si ich urobit sama 😝

lokalistin
2. mar 2013

@pristela @dm1 kolko nas vlastne odtialto ide do tych ludanic? mohli by sme ist vecer na kebab,alebo take nieco

nelly75
2. mar 2013

kočky ja Vás obdivujem, ktoré mávate viac tortičiek na víkend, klobúk dole veľký obdiv 🙂 🙂 🙂 Ja som dnes mala 2 a padám na hubu, hodím vám foto a pádím do postele 🙂

simasa
2. mar 2013

@dm1
@pristela
Inak sa priznam, ze trocha nechapem, co na tom obede zo skolskej jedalne stoji 15 eur. Ved to aj v restauracii je lacnejsie. Alebo je v tom zaratane aj nieco ine?
... asi sa stretneme 🙂

dm1
2. mar 2013

@simasa je tam aj ten poplatok za stretko ako taky ;)

simasa
2. mar 2013

@dm1 Ano, uz som to mrkla v maily. Myslis, ze to je pre tych, co to budu predvadzat? Lebo minuly rok sa urcite tolko neplatilo.

dm1
2. mar 2013

@simasa netusim ale ked si zoberies ze v TN sa plati 10eciek s obedom ktory bol naposledy uplne otrasny a hodny tak max. jedneho eura tak ak hentam su taky predvadzajuci tak mozno preto

zsuzsu
2. mar 2013

Baby potrebujem pomoc 🙂 mam objdenavku na krem s ananasom. Ja ananas nenavidim 😀 takze nemam sajnu aky krem. Mate nieco co robievate a aj vam chuti? alebo na aky krem mozem davat ananas? Dakujem 😵 😵 😵 😵

dm1
2. mar 2013

@simasa a este v TN ci v DCA to mas 10e za jeden den tu to je 2 cize platia prenajom aj za ten den tak mozno preto

vlada111
2. mar 2013

@pipka veľmi vydarená opacha 😉

levandulka3
2. mar 2013

😝 😝 😝 😝 no konečne som vás dočítala, krásne tortičky, múdre rady a ešte sa aj zasmejem, niet lepšieho programu na večer 😉 a veľmi pekne dakujem za vaše lajky 😉

vlada111
2. mar 2013

@pipka krásna, ten maco má úžasný kukuč 🙂

vlada111
2. mar 2013

@mizulienka Luci ja dávam tú veľkú červenú kyslú smotanu z Lidla. Je to superové.

vlada111
2. mar 2013

@maya30 krásne urobený autiak

vlada111
2. mar 2013

@lamps to je úžasnýýýýýýý ksichtík

simasa
2. mar 2013

@dm1 Ale na tom druhom dni sa ja nezucastnim, tak by to malo byt rozlisene. Ale v podstate o nic nejde - nie, ze by ma to nejako hrozne trapilo 😀 Snad to bude stat za to 😎

wera.g
2. mar 2013

@zuzana92101 ˇDakujem veľmi pekne 🙂
@pipka presne toto som sa chcela pýtať, že koľko asi kg by mala mať firemná pre cca 50 ľudí 🙂 čaká ma jedna o 2 týždne, ale našťastie nie logo, ale motív st.patrick´s day, tak sa z nej teším, hoci ešte netuším ako ju spravím, ale musím si dať fakt záležať, keˇdže to bude moja prvá taká veľká 🙂

dm1
2. mar 2013

@pristela @simasa Kocky videli ste uputavku na buduce torty? sak Mirka chovancova a Ala co boli na stretku v TN budu robit tortyyyyyyyyyyyy. no som zvedava tiez to tam fajne dramatizovali podla ukazky skoroooooooo im to padlo 😝

viera6
2. mar 2013

@dm1 to by mala robit tortu nejakého zámku teda neviem presne ,či ona,ale upútavka bola torta pre moju susedu a teda....že torta nebola nič moc... korpus skoro bez plnky ....natreta bielkom a nalepený na tom fondán...kamoška ,čo ju koštovala ju nedala ani detom lebo to bielko divne smrdelo...

dm1
2. mar 2013

@viera6 no pekne 😝

dm1
2. mar 2013

@viera6 ale to bielko mi nesedi nebola to rastlinna slahacka? to davali presne tieto kocky v TN na stretku pod potah ked robili draka

viera6
2. mar 2013

@dm1 ja ti neviem,kamarátka mi to takto povedala, nekoštovala som to ,chcela som, ale vraj to, čo dostala radšej vyhodila....obdarovaná Lubica ju vzala aj do roboty a tam robí švagriná a ta ju teda tiež kadiako okomentovala..

ajka82
3. mar 2013

taka moja mensia tapetka ...dnesne 3 a jedna bart s lizou na zajtra 😅 a ta barbie mi nesla poriadne vyfotit to vytienovane fialovoruzove po bokoch 😒

vlada111
3. mar 2013

@wera.g tá malovaná je skvelá

vlada111
3. mar 2013

@mariann2 to srdiečko je krááásne

mizulienka
3. mar 2013

@vlada111 Vladi a kolko toho ole potom davas?

mimcak
3. mar 2013

@zsuzsu Ja dávam ananás do rafaelo plnky.

maya30
3. mar 2013

Baby velmi pekne dakujem za tolko pozitivnych ohlasov na to moje auto, velmi si to vazim...no aj tak som cela nervozna lebo zakaznicka sa mi vobec neozvala a to bola dost narocna pani, po tortu poslala muza tak som cakala ze mi nieco pisne k fotke na fb ale nic, tak neviem co si mam mysliet ☹

viera6
3. mar 2013

pridávam moj mini rekord nemá ani kilo...čo sa nedá povedať o predošlých ,ktoré mali najmenej 4,5kg až viac...

viera6
3. mar 2013

@viera6 foto