Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nellynka
3. jún 2013

Kocky ak by ste niekoho potrebovali na kvet tak ja by som váš polepšila, len mi pls pošlite link ktorý to je. Dakujem.

nellynka
3. jún 2013

Ja by som sa pridala, ten mobil pekné píše .🙂)))

wera.g
3. jún 2013

@elamaslakova ďakujem veľmi pekne 😉
@
@dm1 Ďakujeeeem moc moc 😉
@muffinka8 fujha 😀 😀 😀 verím, že matematická už nebude 😀

ajka82
3. jún 2013

juuuj babule, sa tesim...nedelna torticka-zelena s bielymi kvietkami a na spodku s krajkou mala uspech, ze oslavenkyni sa velmi pacila a uz mi poslala pani dalsie tri terminy, kedy budu oslavovat, ci by som dalsie nemohla ja upiect 😅 😵 a ja som sa klepala, ci som sa trafila do vkusu cely den 😝

elamaslakova
3. jún 2013

Dievčence neskoro som zachytila vašu diskusiu o krajkách,ale ak by sa dalo ešte prihlásiť, tak by som poprosila aj o tú motýlikovú a kvietkovú tiež . Nechám to už na vás . 🙂

nellynka
3. jún 2013

@viera6 tak neviem či sa teda dá. Či to nebude veľa, ale ak by ste boli ochotne, ja by som prosila o jednu kvietkovu.

nellynka
3. jún 2013

@viera6 a môžeš mi este pls poslať link na motýliky? Nejako to cez mobil neviem nájsť.diky

viera6
3. jún 2013

@nellynka @mia1111 to ma zatial trošku pod kontrolou.....

katkak23
3. jún 2013

@gumidekmomo no ja z primeru 26 pribinak ovocie - 4,5-5kg podla vahy zdobenia

ajka82
3. jún 2013

baby, sak ked spravite takuto objednavku, tak vam to na SR aj zdarma privezu 😀 a ak by pipka nemohla, mozte to aj cezomna poslat, mam postu hned pod domom, tak sa nebudem musiet prehanat niekam 😉

luciahromadkova
3. jún 2013

@mia1111 rozpis je dobry mozem rozstrihat aj ja a poposielat ak treba som z BA, ako s peniazkami, komu kde a ako a ako budeme platit E alebo ceska koruna?

aduskatt
3. jún 2013

@gumidekmomo ja som mala 5,5 kg z 28ky

viera6
3. jún 2013

@elamaslakova ja tak tiež ako
@katkak23 4,5-5kg

adrika202
3. jún 2013

@mia1111 paráda ja chcem aj ja tak ma s niekym zgrupuj a potom sa ozvi kvoli peniazkom a adrese 🙂

ajka82
3. jún 2013

@gumidekmomo 4,5kg som mala 28cm, 2x plnena, bez ovocia-len potak a jedna vacsia kvetinka ako ozdoba

ajka82
3. jún 2013

baby ten vas rozpis ma teraz vyse 6tis. czk, tak nech to jedna objedna na SR a jej zaplatte a mate hotovo 😉

nellynka
3. jún 2013

@mia1111 Prosim ta ak sa este da a karmente a tebe by to nevadilo, tak by som mohla poprosit o jeden pas kvietkovanej? ja som tiez z BA, tak by som si pre to potom mohla aj prist .) pls, dakujem za odpoved.

dm1
3. jún 2013

@mia1111 veru ajka ma pravdu ved dodavka nad 5000kc je na slovensko zdarma tak mozete rovno dat poslat na Sk kocky ;). Silno uvazujem ze sa pridam do vecera 😀

mamina1978
3. jún 2013

Ahojte dievcata,
tak som zase doma ....... 😉 V BA program bol plny, skoda, ze nam to nevyslo sa stretnut..... @pipka a @ajka82 ale na najblizsej navsteve SK to zaradim na prve miesto. Mozno sa nam podari potom aj nejaku mensiu kavickovu stretavku aj s ostatnymi dievcatami z okolia 😵 😵 😵 😵 ( a este Janke a Alenke velmi pekne dakujem za popisy na cinanka, nasla som to a oci popasla , no a tie ceny, ja som si v e- shopoch pokupila tak drahe a on ich ma za par grosov.) Baby , tak rada by som vas vsetky spoznala, no aj tento rok planujete stretavku na september, to ja ale vobec nemozem, pretoze u nas v polke septembra zacina skola, tak to sa mi nepodari odtrhnut. Ale keby sa dalo na oktober , tak veeeeeeelmi rada by som prisla 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A este som stihla navstivit @aduskat, pokecali sme o starych casoch, prehrabala som sa jej v pomockach 😀 a zistila, ze som si pokupila aj total nahouby pomocky v inych e shopoch....... napr . to radielko som si kupila v e shope drahe jak fras ,ale som si myslela, ze ked ma tri vymienacie nadstavce , tak bude super, no u Adky som zistila, ze som urobila blbost. Lebo tie nadstavce su hrube , velke, tupe 😠 , tak som si u nej kupila radielko , take malicke , jednoduche a hned aj BA vyskusala, a je supeeeeeer. Diky Adka 😵 😵 Aj smartflex a pipingel som si doviezla, tak ho konecneeeee vyskusam 😵 😵 😵 Juj tesim sa 😵 😵 😵
No a prave ako som bola u Adky ponukla ma tortickou, co robila malemu, tusim na sväte prijmanie, taka modra melirova s kvietkami aaaaaa gastanovou plnkou 😵 😵 😵 bombova bolaaaaa mnaaaaaaaammmmmm 😵 😵 😵
Adka............ ja som ju hned za dva dni na to robila u mojej maminy a len sa tak po nej zaprasilo 😵 😵 😵
Ja som ju upiekla a naplnila, a moja mamina mi ju ozdobila, ako dodatocne k mojim narodkam. A robila ten cokotransfer s tymi tvojimi zltymi hviezdickami. Krasna bola 😵 😵 😵 No dufam, ze mamina naberie odvahu a hodi sem foto 😵 😵
A idem vas docitat......a popozerat vase torticky, chyba mi len nieco okolo 70 stranok 😎 😀 😀 😀 Ale tesiiiim sa na ne 😵 😵

aduskatt
3. jún 2013

@mamina1978 velmi sa tesim zo vsetkeho, co si napisala🙂) a este raz dakujem za kvetinku🙂 ma cestne miesto v obyvke zatial sa drzi, polievam ju a vzdy si spomeniem na Teba🙂

pipka
3. jún 2013

@mamina1978 zdeni vitaaaaj spat doma a teda nezabudni, ze ked prides najblizsie, musime dat kavu..alebo aspon zajdeme do cinana spolu 😎 😀 😀 😀

mia1111
3. jún 2013

@ajka82 , @dm1 a presne včera keď som zaspávala, som rozmýšľala, že som to čítala, o tom dovoze nad 5000, no vyfučalo mi to z hlavyyyy 😀 😀 😀
Baby, teraz nestíham reagovať, mám 27 upozornení, neblázniteeeeeee, prebehnem, keď dozdobím, nech stihnem tortušu urobiť 😀 😀 😀 😀 , poobede odovzdávam 😅

mamina1978
3. jún 2013

@aduskatt 😵 😵 😵

mamina1978
3. jún 2013

@pipka no jasneeeee , ze nezabudneeeeeeem 😵 😵 😵 😵 Uz teraz sa tesim, 😵 aj ked neviem, kedy sa mi podari zase vycestovat. Urcite dam kaficko na prve miesto v mojom dalsom plane 😵 😵 😵

dadulka271
3. jún 2013

Pomooc cukraročky potrebujem velkuuu radu mam piect 50ks cupcakes kolko pytat za ks budem to piect sestrenici čiže nechcem pytat za robotu a ešte budem piect tuto tortu no to tiez neviem kolko pytat za taku a chcem poradit ine farby aka by bola pekna namiesto tej zelenej velmi pekne dakujeeem za každu radu 😉

mamilia
3. jún 2013

Ahojte mamiky super sikulky ..... vase vyrobky nadherne torticky pozeram uz dlhsiu dobu a kocham sa ...oooc ,.fakt klobuuuk dolu sanka a co ja viem co ste perfektne ... 🙂 🙂 🙂 Tak teda som skusila aj ja ... moje 3 torticky ..s mmf hmoty -- 🙂 prva bola ..barbie -- velaaaa nedostatkov .... druha kvetinkova ....uz o nieco lepsie ....a tretia ku dnu deti pre moje deticky ... no mohlo by to byt aj lepsie ..
ale naozaj ste vsetky velmi zrucne a kreativne ..... prajem vam pekny den ....aj ked vonku je uplne zle pocasie ...
tak pridavam moje torticky ...

dm1
3. jún 2013

@dadulka271 tak ked nechces pytat za robotu tak je to jednoduche zrataj si naklady ktore na to budes mat + prihod si par eur za energie a mas cenu ;). Ono zalezi ake budes robit, ved aj cesta su rozne, ake zdobenie, kosicky a tak. Co sa tyka torty tak s fialovou by bola pekna este mozno zlta, ruzova alebo mne by sa pacila cierna ale to asi nie cele veko len doplnky

ajka82
3. jún 2013

@mia1111 vidis, do kelu...mne sa chladi krem aj korpus uz isto vychladol a poobede tiez odovzdavam jednu... idem je fuc... 😝