Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
20. júl 2013

@jakelina Majko, když jsi tady, ty nevíš prosím jak na tu mašličku...? Potřebuji to jít nějak uvázat, za chvíli to odevzdávám..../ta od pipky je na straně 5359 dole...aby bylo jasné, na co se ptám/...

raduska12
20. júl 2013

Ahojte prosííím veľmi prosím nájde sa tu nejaká mamička ktorá by mi vymodelovala Krtka a spol ? potrebujem do do bud. soboty .. až dnes nám oznámili , že tortu kt . sme mali mať nebude 😠 😠 😠 😠 .. Veľmi pekne prosím , som už zúfalá ☹

mamina1978
20. júl 2013

@lokalistin Som rada, ze tak chutil. A ohladne tej cokolady, prepac, ja som ti zabudla povedat, ze tam je sice poliat cokoladov, ale to je myslene len tak ciky - caky....... 😀 Promin........ Ale tu cokoladu mozes aj vynechat. nadherne si ho ozdobila... 😵 😵 😵 😵 😵 .
Tu je foto mojho vcerajsieho, ja to mam len tak trosku poliate cokoskou ciky - caky bez vyzdoby . Ale detskam to staci , aj tak sa za tym len zaprasi 😅 .......
A okrem toho , viec co mam prave v rure ?????? Cukinovy kolac na dnesne poobedie 😀 😀 😀 😀 😀 Jaaaaaj, konecne posledna cukina spracovana..... dufam, ze dalsie nedozreju tak rychlo 😀 😀 😀 😀

lokalistin
20. júl 2013

@florentina je to aj v postupoch ,davala to tam @lamps skusim ti to pozriet

pipka
20. júl 2013

@florentina Kati ano, je to vlastne z 3 kusov, najprv si odmeriam obvod torty a asi 2cm navyse, aby sa to prekryvalo, potom si odstrihnem kusok kratky, ktory ohnem ako maslicku, konce na spodok a cez to dam ten stred 😉 ja uz som to vymakala tak, ze na toto cele potrebujem len jeden spendlik a aj ten je schovany vlastne pod tym stredom 😉
ale kludne sa da najprv prispendlit ten obvod, a na to dalsim spendlikom tu maslicku 😉
niekto to pripina normalne zvrchu cez maslicku...napr. ak mas nejaky pekny ozdobny spendlik 😉

lokalistin
20. júl 2013

@raduska12 ved to nieje tazke ja som v sobotu robila,sice moji su neni perfektni ale daju sa http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread... tu mas postup

lokalistin
20. júl 2013

@raduska12 jaj ty nepecies vobec?tak sorry,ale skus

pipka
20. júl 2013

@jakelina je preesne taky ako ma byt 😎 😎 😎 sikulka 😉

florentina
20. júl 2013

@pipka jasně, chápu, děkuji moc za rychlou odpověď...!
@lokalistin děkuji moc za odkaz...!

kočky jste zlaté, děkuji že vás mám 😉 ...mě se daří, právě jsem zničila strukturální folii na čoko a vyhodila dvě čoko do koše....moc se mi daří a nestíhám...jdu se do té čokolády utopit..... 😅 😀

lokalistin
20. júl 2013

toto neni moja torta, ja som modelovala len postavicky a kvetinky som jej vytlacila,piekla a potiahla zenska, ktora nikdy ani len babovku nepiekla, behala k pc a cez fb sa radila s mojou sestrou, sestra vypisovala mne,potom jej a toto z toho vzniklo , podla mna super @raduska12

raduska12
20. júl 2013

@lokalistin ja nemám doma ani žiadne pomôcky na vymodelovanie :-/ preto žiadam takto , a vy keby ste mali čas nespravili by ste mi ich ? a nepredali ? ked ste nedávno robili 😅 🙂

raduska12
20. júl 2013

@lokalistin toto toto to je to presne čo hľadáááám 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
20. júl 2013

moja posledna a koonecne vikend 😎

jakelina
20. júl 2013

florentina @na té první fotce jsem fotila pod osvětlením na lince. Jinak je hnědý, ale fotka skresluje.

jakelina
20. júl 2013

@florentina holky už poradily, já jsem byla venku

lokalistin
20. júl 2013

@raduska12 no ja zial nezijem na slovensku inak by nebol problem

lamps
20. júl 2013

@florentina prišla som len teraz kuk sem lebo varím marhuľový džem 🙂

pristela
20. júl 2013

@mamina1978 Holky neštvite ma s tym kolačom 😠 😠 😠 😠 dali ste recept nan do dvojky?????? 😀 😀 😀

mimusa94
20. júl 2013

Moja druhaaa..na prvý rok pre mojich surodencov 🙂
konecne zvladla som tto ....ale este tam nie je jednicka 🙂 no dufam ze sa potesia 🙂

tinamk
20. júl 2013

dievcata prosim nemate nejake inspiracky na tortusu s kavou cigou alebo krizovkami konc nic som nevygooglila..dakujem

mamina1978
20. júl 2013

@pristela prave som ti ho dala do dvojky..... 😉

luciahromadkova
20. júl 2013

@simasa nadhera velmi jemne a s foto aj osobne 😵 😵 😵 s dovolenim ukladam na inspiraciu
@ajka82 tie bubny su perfektne a ako na ne cumim aj dokonale a rozhodne im nic nechyba 😵
@lawli vsetky pekne 😉

luciahromadkova
20. júl 2013

@pipka krstinova 😵 😵 😵

raduska12
20. júl 2013

@lokalistin jooooj tak to je škoda ☹ hádam niekoho zohnám 😔

ajka82
20. júl 2013

@jakelina alvin je hnedy ale inak super, aj moje baby spoznali 😉

muffinka8
20. júl 2013

@pipka krásna tortička tá krstinová 🙂
mne stále povedia, že to je jedno akú ... pošlem im zo 5 inšpirácii, medzi nimi aj krásne farebné a samozrejme, že stále si vyberú len bielo modrú/ružovú ... 😖 asi budem musieť mať ďalšie dieťa aby som spravila veselú krstinovú tortu 😀

sikag
20. júl 2013

@rapunzel1 krasna praca, ako si nakoniec spravila to veko na krabicu?

pipka
20. júl 2013

@muffinka8 no veru Kati, ine ti uz nezostane 😀 😀 😀
ja som sa velmi potesila, ze tam chceli aj tu zelenkavu, to je ovela krajsie, to tak oziví 😉

inak mne sa pacia aj take uplne farebne, ani modra ani ruzova na nich nemusi byt 😉 take netradicne 😉 a najkrajsie v takych veselych pastelovych farbach 😉

dm1
20. júl 2013

cauko kocky pridavam tu svoju uctovnicku pacila sa tak som bola rada