Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
10. sep 2013
pipka
10. sep 2013

@luciahromadkova uuuzasne zvierence 😵 😵 😵
ocuj moja, ked uz mas taketo skvosty v talone...nejakeho chutneho hafana nemas? ja sice nejakych mam, ale dost som uz robila a scela by som nejakeho neokukaneho 😵 😵 😵 kujeeem vopred 😵

lamps
10. sep 2013

@sikag ešte som zabudla napísať, že miesto, kam dávam drôtik potriem pipingelom a tiež ním potriem aj ten kúsok hmoty, ktorým prekryjem drôtik

mamcas
10. sep 2013

@mysiatkoo @jakelina dakujem moc defcata 😅 ja Vas tu nemat tak som hotovaaaa 😀 😀 😀

lamps
10. sep 2013

@mirinecka spodnú tortu si normálne potiahnem a potom do takej potiahnutej v mieste, kde bude vrchná torta dám slamky, do ktorých dávam ešte špadnle. Tie slamky ti nesmú vytŕčať, musia byť pekne zarovno torty, aby neodtláčali vrchnú tortu

luciahromadkova
10. sep 2013

@vlada111 nádherne, uzasne 😵 😵 😵 😵

mirinecka
10. sep 2013

@lamps ďakujem

lamps
10. sep 2013

@pipka nie som síce Lucka, ale ja mám takéto, môžu byť?

A viem, že to sem nepatrí, ale musím sa s Vami podeliť o radosť, máme už vizualizáciu novej kúpelne, kedy bude hotová neviem, ale teším sa teším

luciahromadkova
10. sep 2013
dm1
10. sep 2013

@luciahromadkova @lamps kocky dakujem 😵

mirinecka
10. sep 2013

kočky môžem pokvapkať čokoládový korpus amarettom v kombinácii s vanilkovým a kakovým maslovým krémom, čo by sa k tomu ešte hodilo, kávu nechce lebo to by mi tam pasovalo asi najviac

katkak23
10. sep 2013

baby nemate niektora prosim číslo účtu na pecenieskamkou.sk ... nejako mi ho len na chilu ukazalo v objednavke ale v potvrdeni ani v emaily nie je :o( a potrebujem to rychlo zapltit lebo do piatku chcem vecicky. Dakujeeem.

katkak23
10. sep 2013

ninic nasla som 😀 😀 😀

pipka
10. sep 2013

@lamps @luciahromadkova milujem vas obidveeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

pipka
10. sep 2013

@lamps si mi aj svoju kupelnu odfotila? 😕 😀 😀 ale to nemuselo byyyyyyyt 😀 😀 😀 😀 😀

vlada111
10. sep 2013

@akapulko veď je krásna, lahodná 😉

jakelina
10. sep 2013

@lamps škoda, že je tak malý ten obrázek, určitě bude krásná

pristela
10. sep 2013

@pipka ako miluješ obidve ?????????????????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠

pipka
10. sep 2013

@pristela ale sak teba najviaaaaaaaaaaac 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale lasku vraj netreba dokazovat slovami ale cinmi 😵 a to mas u mna staaaale 😀 😵 😵

lamps
10. sep 2013

@pipka Janka 😀 😀 😀 😀 nerada by som sa Žanetke miešala do kapusty 😀 😀 😀 😀

@jakelina Majka nejde mi nijak zväčšiť ten obrázok, poslali mi to mail v nejakom zvláštnom formáte

pipka
10. sep 2013

@pristela kks ...ty si fakt "všudezdejší" 😀 😀 😀 😅 clovek si tu ani city na spacir nemoze pustit 😀 😝 😀

pipka
10. sep 2013

@lamps nebooooj, ja mam srdco obrovskeeeee, ja vas pojmem vsetky 😀 zenu mam samozrejme len jednu 😎 ale milovat mozem aj viacere 😉 😅 😀

pristela
10. sep 2013

😀 😀 😀 😀 😀 ťa sledujem , néééé :D :D no v noci som tu , bo makam ako fredka a notas mam za odmenu , to vies , usijem 5cm , mozem napisat jednu vetu 😀 😀

pipka
10. sep 2013

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasneee, sak ta poznam..si moje druhe ja 😀 😵 😵

pipka
10. sep 2013

idem modelovat nieco, co by sa malo podobat na psa 😅 😀 tak duuufam, ze to tak aj dopadne 😉

lucula73
10. sep 2013

@florentina no teraz dočítavam,čo ste popísali....u nás veru taký zvyk.......ale nie všade............že tie torty,čo dostanú do daru od svadobčanov,sa potom rozkrajajú do vyslužiek............ 🙂 🙂

lamps
10. sep 2013

@pipka no to viem, že srdcko máš obrovské, len beriem ohľad aj na @pristela - ku, aby to ona zle nepochopila 😀. Ja mám kvietky na tortuše nachystané, ešte zajtra musím nejako zosmoliť murársku "lyžicu". Tento týždeň mám tri torty z toho jednu 3-poschodovú, ale z nej sa veľmi teším - svadobná, červeno-biela kombinácia 😵

pristela
10. sep 2013

@lamps šups, nachystat aj mne nejake 😀 😀 😀 ja na torty začnem chystat az zajtra 😝 teda taky je plán 😀 😀 jednu odovzdavam stvrtok tak to ma snad posunie 😅

lamps
10. sep 2013

@pristela a aké potrebuješ? nech sa hneď dám do roboty 😀 ja musím zajtra začať piecť korpusy, pre tú svadobnú prídu asi v piatok

pristela
10. sep 2013

@lamps vieš , ze ja ani neviem ? 😅 😅 som este poriadne nemrkala co budem potrebovat ,ale mrk... háá , to mas lahke - ruzové ruze aspon tri velke a k nim niekolko mensích , potom neviem , asi lalie abo ibistek, neviem nieco biele proste , dve mená ale take aby boli strukturovane a zlate :D velku členitu stuhu hore na tortuchu , pak este nejaky kvet na coko tortu , inak ked to tak pozeram , to nieje prdel 😀 😀 😀 aspon tu maslu a tie mena zajtra musim dať 😝