Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
21. nov 2013

@pristela u nás sa tvoj svietnik vynímal na čestnom mieste 😵 😵 😵 ...........nezožral sa a odložila som ho(teraz, ma fakt nenapadá že kde? 😕 ) .........no a aj tento rok, kedže vymýšlaš niečo nové a viem, že ma miluješ jaaaaaaak kona........., tak budem vdačná, že budem znovu medzi obdaruvanýýýýýýýými 😵 😵 😵 😵 😵
kujééééééééém

zuul
21. nov 2013

@aduskatt dakujem ti.
23cm a 20cm mam zvacsa 5kg. ked dam 28cm a 20cm to by mi mohlo vyjst vsak? d.

mizulienka
21. nov 2013

dievcata, cim prosim vas polievate korpusy pri coko korpuse a coko kreme...kavu nechcem davat, kedze to budu jest aj deti. dakujem

pristela
21. nov 2013

@dada2007 do prdelky , aj tebe som davala ????? a zadarmooo? a co som sa s konom zrazila ??? aaaa to sa pozname uz tak dlho??? 😨 😨 😨 mojaa nervaaa 😨 😨 😨 cicusa, toto co chcem robit vcul treba nejak logicky premyslieť 😀 😀 😀 a ci sa zadari netusim,a le velmo rada si u teba vyzdvihnem svietniček nejaky haaand maaade 😵 😀 😀

aduskatt
21. nov 2013

@zuul to by mohlo byt🙂

akzuzs
21. nov 2013

Môžem poprosiť o radu? Keď ste sa tu už hojne rozmedovníčkovali a ja momentálen nemám zákazku na tortu až o dva týždne ma svrbia moje čaptavé ruky na medovníčky. Vždy si ich robím ale nezdobím nemám na to talent ALE ma lákaju a hlavne chalúpka. Ako mám ušľahať správny sneh na zdobenie. Na jedno žltko koľko cukru? ĎAKUJEM dobrým dušiam za radu 🙂

dada2007
21. nov 2013

@pristela pche......čil zatlkaš?....roky!! sem chodíš na záchod 😀 , kávu, vodu.......koláče atd....a teraz tu začneš robiť divadielko, že ma napoznááááááááš......haaaaaaaa????? to by sa ti lúbilo!..........no pozri, premyslené či nie, logicky či náhodne, čakám ťa s voňavým medovníkovým darčekom for my family 😉 ..........a nehovor,že nemáš cestu.....máš u mna objednané vianočné pečivo-musíš prísť 😉 .......a teda, bude ťa tu čakať voňavá krabica plná dobrôt for your family 😵 😵 😵

akzuzs
21. nov 2013

@mizulienka Ak dávam do čokoládovej plnky jahody tak šťavou z kompóta ak nie urobím si vanilkový sirup alebo bezkofejnovou kávou.

pristela
21. nov 2013

@dada2007 a poštou neposielaš ???? 😀 😀 😀 😀

dada2007
21. nov 2013

@pristela nie 😅 😅 😅 😅

jakelina
21. nov 2013

@pristela tak asi budeš muset perníky koupit u večernice, ať máš čím obdarovávat. 😀 😀 A do čech nechceš zajet já tě na záchod taky pustím i pohostím 😀 😀

nika1985
21. nov 2013

@lucula73 presne aj mne sa zda ta Eta akurat neboj este budu a mozno po vianociach este vacsie treba to len sledovat keby mame casu 😒 aj tak by som ho chcela najrpv vidiet nazivo.Chcela som si kupit zas len taky za par euri co ma hlavne misku ale vsetci ma tu odhovaraju ze ked uz tak nejaky poriadny ze sa mi to zide a zas sa mi ten obyc.pokazi ked uz mam teraz na to peniaze mam dat ale co ja viem neviem sa rozhodnut je to dost velka palka teraz peniaze mam ale co bude do konca MD potom budeme jest robot 🙂
@pristela tak ja mam len jednu trubu a neplanujem nejako extra piect myslim tak ze 3(ved aj to je moc nestiham 😒) a viac tort za vikend takze myslim ze ta Eta by mi mohla stacit len musim vycihat nejaku akciu. Ano predlzena zaruka je na motor ale tak mne zhori vsetko 😠 takze ani ta zaruka neni na skodu.

pristela
21. nov 2013

@jakelina haa, to Danku @dm1 mam bližšie 😵 😵

mamina1978
21. nov 2013

@jakelina , @dm1 , @pristela
dakujeeeem krasne za vsetky rady...... Uz mi odpociva cesto v chladnicke a caka na zajtra 😀
Dufam , ze sa mi podari, lebo minuly rok som pokafrala obycajne linecke cesto na kolieska, cele mi to pri peceni pukalo.... :-/
A toto pernikove cesto ma teraz konzistenciu podobnu lineckemu. Dufam, ze to tak ma aj byt. Nadherne voniiii 😵

A este prosiiiim ,ked budem valkat mozem si ho podsypat mukou ? A ako hrube to vyvalkat? Ako zistim , ze uz je dobre prepecene? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

luciahromadkova
21. nov 2013

@mamina1978 podsypavat mukou pri valkani mozes, hrubka zavisi od toho co vykrajujes, tie vacsie tvary hrubsie a mensie staci tensie..., co sa tyka upecenia, ono to zhnedne, takze od oka vidis, ze je to prepecene, a na tie svietniky to moze byt hnedsie prepecenejsie...
este k zdobeniu, ak budes lepit napr. domceky, stromy, tak mozes spodok suchnut na struhadle, mas to potom spodok rovne a das dovnutra sparadla a potom mozes prilepit aj tou bielkovou polevou...

eliska22
21. nov 2013

dnešná, moja prvá torta s krajkou, krajka mi išla v pohode, teda prvá sa nevydarila, pripiekla som ju, ale potom sme sa s trúbou pohodli a už to išlo ako po masle 😵 na túto tortu som potrebovala 5 ks 😝
torta je na 40 ku pre kolegyňu 😉

dm1
21. nov 2013

@mamina1978 jj mozes podsypavat v pohode. A ako pisala lucka tak svietniky ten spodok tak na hrubsie a mensie veci staci tensie. A presne na svietniky mozes kludne aj dlhsie nechat aspon budu "tvrdsie" a pevnejsie. Tiez brusim na struhadle spodok vsetkeho co ide na podstavec a davam an sparatko lepsie to drzi. Co sa tyka upecenia tak ja kolkokrat aj otvorim trubu napr. po 8 min. a pozriem krajny medovnicek zo spodu a podla toho viec ci este alebo staci

rapunzel1
21. nov 2013

@akzuzs ja môžem poradiť len môj spôsob, na jedno bielko približne 140 dkg práškového cukru preosiateho, trochu citrónovej šťavy a za trocha solamylu. Najskôr vyšľahám šlahačom sneh, potom po lyžičkác pridávam cukor, až pokiaľ nie je taký hustý, že keď zdvihneš metličku, tak špička stojí. Správna poleva pri zdobení robí nad perníkom čiarku bez toho, aby si ho mala položený o perník, teda vo vzduchu ju môžeš ťahať, vtedy budeš mať aj čiary rovné. Keď chceš zalievať, tak pridáš trochu vriacej vody a zmiešaš, necháš trochu odstáť, aby popraskali bublinky z miešania a potom zalievaš, takou tekutejšou.

monikapo
21. nov 2013
ejkula
21. nov 2013

@mizulienka ja zvyknem dávať lekvár (nejaký ostrejší - ríbezľový, malinový alebo černicový), nakoľko torta je dosť sladká (samá čokoláda), alebo ak dávam višne tak čerešňový lekvár. A mám overené deťmi v škôlke, že chutilo veľmi. 🙂

ejkula
21. nov 2013

Dievčence potrebujem radu. Čím môžem lepiť marcipán na čoko ganache? Robím košík a vrch chcem len poliať s ganache, lebo to bude potom akoby prekryté obrúskom. Len neviem, či môžem poliať aj boky, lebo budem košík vypletať a nechcem, aby mi presvital veľmi krém ☹ . Tak netuším, či sa dá lepiť na ganache alebo nie. Vďaka 😅

nika1985
21. nov 2013
tertery
21. nov 2013

Holky, prosím o radu: Mám papírovou šablonu, čím obžezat marcioán? je něco speicálního? Keramickým nožem mi to moc hezky nejde...díky

jakelina
21. nov 2013

@tertery plastovou kosticí řežu

aadulik2110
21. nov 2013

@blcha ďakujem za receptík 🙂 potom sa pochválim 🙂

tertery
21. nov 2013

@jakelina Co to jeee? :D

mysiatkoo
21. nov 2013

@ejkula obycajnou vodou

tertery
21. nov 2013

Holky, ještě prosím jednu radu, zvažuju kuch. robota, především prý uhněte marcipán sám (rukou už mě to nebaví)....máte zkušenost? Líbí se mi za 3000Kč http://www.alza.cz/sencor-stm-3011gr-d487093.htm nebo za 7000Kč http://www.naseobchody.cz/kuchynsky-robot-kenwo... . Myslíte, že ten levnější bude pořádný nebo se vyplatí dražší? Díky

pipka
21. nov 2013

@pristela mooja a teda dufam, ze ked na tie trhy dojdes a u mna jest budes, ze aj mne sa jeden svietivy skvost ujde..taky manzelskyyyyy 😀 😀 😀 😵 😵 😵 lebo ved vies, ze ta milujem 😀

ja tu mam dvoch otravovacov, co uz chcu medovnicky vypekat a ja ich furt rusim, ze ece neee, ze este je casuuuu 😅 a absolut sa mi popri robote do toho nechce ☹ 🙄 😝
ale asi sa priprem a zamiesim im buduci vikend, nech si nejake sami vykrajuju 😉

pipka
21. nov 2013

som dnes mala volno a od rana som sa z kuchyne nepohla 😅
to je dovolenka jak svina...vam poviem 😀 🙄

a zajtra veselo zase do roboty a potom rychlo dozdobim a duufam, ze vecer hned aj odovzdam 😅 😉
ved nemam kam zradlo dat a nemam doma nicovateeee nic v chladnicke..a deti hladneeeeee 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅