Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
21. okt 2012

@lokalistin och , nepamätám ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale ja vtedy zhanala zrovna take s vela lupienkami a nikde som nevidela ☹
ted som kuk a nasla som aj tu : http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/tortova-f... ale ci to mam od nich netusim , ale mozem zajtra mrk do uctovnictva ci nemam fakturu od nich , ak neporadia ine holky 😵

lokalistin
21. okt 2012

@pristela diky,nerob si stresy ja to az tak nepotrebujem, ale vidis tento link ma 7 tych lupenov a tvoj ma sest so siedmimi lupenmi som nasla a tie wiltony maju dokonca 8 lupenov no uvidim maju ich za 40€ sadu 4 formy tak asi si ich po vyplate kupim

lokalistin
21. okt 2012

@pristela no sorry uz som to tam cele preklikala a nasla som tam aj ten sestlupenovy diky

broucek2
22. okt 2012

@lokalistin přijde mi to jednodušší a jde to moc dobře a rychle

adka_praha
22. okt 2012

@vlada111 ja pojdem pravdepodobne cisarom, aj prva tak sla, lenivec lenivy, neotocila sa hlavou dole... moc som z toho nadsena neni, no nech uz so mnou spravia cokolvek, hlavne, nech to vsetko dobre dopadne... 😵

@drobec33 dakujem moc... 😵

jenie123
22. okt 2012

Baby opat vas prosim o radu.. tento tyzden idem robit barbie.. povodne som jej chcela robit saty s babovkovej forme.. je to dobry napad? Ci mate iny navrh?

vlada111
22. okt 2012

@adka_praha jej tak sa drž, ty to máš aspoň na istotu, ja teda bude čakať čo sa bude diať. Drž sa.

vlada111
22. okt 2012

@pristela uf ale cena toho ráfu teda riadna. Už nevedia čo pýtať.

dadka212
22. okt 2012

ahojte moja nočná

ajka82
22. okt 2012

@drobec33 ja som zopar takto vydrazila...nie priamo od tej co si dala link, ja mam ine oblubene predavajuce...ale vzdy nepouzite zabalene pomocky...cinska znacka zinuo alebo ceska smart cook 😉

dadka212
22. okt 2012

@adka_praha tak to vám držím palce 🙂

lucinka
22. okt 2012

babule ďakujem za všetky pačitka... a hneď potrebujem aj poradiť... má robiť na piatok kamion, tie ktoré ste ho robili v akej váhe sa cca pohybuje... ja nemám ani šajnu... 😕

ivkaivka
22. okt 2012

ahojte, dakujem za inšpirácie k jabĺkovému dňu pre dcérku. Červík nevyšiel, malá ho nazvala korytnačkou 😀 ale čo už, hádam sa v škôlke bude páčiť. Ešte raz ďakujem

ivkaivka
22. okt 2012

ešte fotky som zabudla 😀

lokalistin
22. okt 2012

@jenie123 ja som robila v babovkovej forme moju prvu tortu, bola nepotahovana a nohy sa mi tam nevosli tak bol len trup
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1034994...

bzucinka2
22. okt 2012

ahojte, krasn e dielka pribudli, ja musim postahovat z fotaku 🙂
a nikto nema inspiracie na poschodovu pre chlapa na 50 a aj detsku s cislom 2? dakujem 🙂

jakelina
22. okt 2012

@bzucinka2 já si dorty moc neukládám, tak vůbec netuším. Pro toho chlapa nějakou lahev v krabici nebo co by tak chtěli????

jakelina
22. okt 2012

@ivkaivka jablíčko jak živé

bzucinka2
22. okt 2012

@jakelina chcu poschodovu srdcovu, modry podklad, biela masla, a ostatne nevedia ☹

monikapo
22. okt 2012

@daducha nadherne torticky... 🙂

monikapo
22. okt 2012

@jenie123 ja som robila v babovkovej forme a super sa to aj plni aj potahuje... babiku do sklenej nadobky s Dr.Oetker tych malych ozdobok,akurat tam nohy vosli alebo len do igelitu zamotat aby sa neuspinila...

jakelina
22. okt 2012

@bzucinka2 já jsem dělala jenom takovou jednochuchou, tak víc fakt uložené nemám. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.48765...

zsuzsu
22. okt 2012

Ahojte. 🙂 Dufam ze vam nevadi ze idem otravovat 😀 ale potrebujem radu. Idem robit muffiny a chcem sa opytat, aku polevu dat na vrch aby sa to dalo zdobit, pripadne pridat jedle foto? Dakujem.

jenie123
22. okt 2012

@monikapo @lokalistin dakujem, vyskusam ju upiect tiez v babovkovej.. 🙂

cutty
22. okt 2012

@daducha Jeeej ta torta s krtkom je naaadherna :D Presne taku by som chcela upiect pre synceka - bude mat rok . Ako si namiesala taku krasnu zelenu. Ja som amater, peciem len pre nas doma. Tatko sa modeluju tie postavicky ?

simasa
22. okt 2012

@zsuzsu Ak chces vyslovene polevu, tak asi bielkovu (akou sa zdobia medovniky) alebo jednoduchsia varianta royal icing. Ale bezne sa to napr. potrie nutelou, na to potahova hmota (koliesko, kvetinka) a na to sa daju bud ozdoby - alebo teda prilepit jedlu oblatku.

simasa
22. okt 2012

@bzucinka2 presla som moje ulozene - ale veru pre chlapa nemam ani jednu srdcovu inspiraciu 😅

drobec33
22. okt 2012

@ajka82 ak by ti to nevadilo, posunula by si mi ich do IP prosim? 🙂 Som zvedava, ja som takto drazila 1x, no malo by mi to tento tyzden dorazit 😀 Referencie mala dobre, tak snad to nebude ziaden odzub 😖

pristela
22. okt 2012

baby , sakra aj s drotikmi 😠 😠 robim tie lalie/teda lupienky zatial/ a hnevaju ma , asi davam tu hmotu moc na tenko 😠 bo mi koncek drotika/ja robim vzdy mini slzicku na konci/ presvitá 😠
uz aby som mala po tom 😅 moje "oblubene" ruske perie - lalie 😀 😀 😀 neviete v sobotu ma prsat abo bude slnecno ? 😕

vlada111
22. okt 2012

@daducha krásna práca, a tie minitortičky, super.