Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
8. máj 2015

@mirinecka
@pristela dakujem pekne na bud. tyzden mam coko tak vyskusam este raz prepac za ten preklep tieto bosorky domace mi nedaruju ani sekundu

pristela
8. máj 2015

@nika1985 pipina 😀 😀 😀 mne kazde meno aj prezyvku skomolia 😀 😀 uz davno to neriesim jedine kedy ma to mrzelo bolo na diplomoch alebo do casopisov ked napisali moj web kontakt nie s pristela ale tez ze pristelka 😀 😀 cize pak bola ta adresa nefunkcnaa 😝 ozik inak min tyzden som zas sla okolo teba 😀 😀 ma napadlo neskoro ze som ti mohla crn, si mi neskoro behala po rozume 😀 😀 😀

adrika202
8. máj 2015

@elamaslakova oooo tie usta su nesktočné 🙂

adrika202
8. máj 2015

Ahojte dievčatá 🙂 taaak ja mám hotovo 🙂 milujem tieto skrátene týždne a hlaven piatkové volno 🙂 tento týžden konečne normálne témy tak som sa vyhrala 🙂 až na ten foťak teda ,objednany v stredu ,štvrtok odovzdany a ja a technické veci nie sme kamarati 🙂 ale bolo to pre dcéru majstra co mi robi stojany pod torty tak nepoviem nie 😎 aaa zase som bezdetná ,teda posledný víkend ,potom až dva mesiace sa mi také nestane ,tak idem vyložit nohe volakde a oddychovať či čo 😀 majte pekný víkend 🙂

nika1985
8. máj 2015

@pristela mna z Teba porazi daj si do tety navigacie Vozokany stop a prid jaj si nemala ani pisat nabuduce Ta budem stopovat na ceste 😉 teraz nepojdes okolo mam tam toho neurekom potrebovala by som tvoje chobotnicove rucicky🙂

adrika202
8. máj 2015

ach ešte aj fotky by bolo pridať 😀 😀 😀 tak nech sa páči 🙂

nika1985
8. máj 2015

ahojte ja uz jednu na vikend mam pani ju chce brat dneska a este jednu na nedelu tento vikend mam oddych

mimusa94
8. máj 2015

tak a moja druha svadobna 🙂

nika266
8. máj 2015

Moje tento týždeň

jenie123
8. máj 2015

@adrika202 tie su neskutočne a ten olaf je úžasný.. 🙂🙂🙂

sticker
8. máj 2015

Ahojte babuľky 🙂 Pridávam aj ja moje dve. Normálne mám konečne pokojný mesiac a teším sa z toho. Lebo ma neskutočne bolievajú zápästia. A idem nohy k telke vyložiť. Vám prajem tiež krásnu sobotu a pokojnú nedeľu 🙂

nicoletta77
8. máj 2015

Ahojte dievčence, pridávam moju dnešnú odovzdanú. Mala 18 kg.

pppeeetttaaa
9. máj 2015

ahojte, tak na tento vikend uz mam napecene a dnes volno a zajtra mozem zacat zasa modelovat..

dush
9. máj 2015

torticka na psp

lamps
9. máj 2015

ahojte sladulienky, pridávam tortičku

adrika202
9. máj 2015

@lamps naadherna ,ten anjelik nema chybu taky sladky vyraz má že sa musím usmievať za monitorom 🙂

lamps
9. máj 2015

@adrika202 😵 😵 😵 😵 ďakujem, podobnú som už robila, tak ma veľmi nebavilo robiť takmer to isté

mimcak
9. máj 2015

@lamps aj ja som sa prichytila ako sa usmievam za monitorom ,pri pohľade na toho anjelika. 😵 😵 😵 krásny je

mimcak
9. máj 2015

kočky nehodíte mi tu ,nejaký mňamkový recept na mandľovú plnku? Všetko čo som našla sú väčšinou pudinkovo maslové a také ja nechcem.

mirinecka
9. máj 2015

ahojte kočky, pridávam moje posledné :D

mimcak
9. máj 2015

A pridávam svoje.Nakoniec z jednej boli 3 😝 .Ale strašne sa mi nechcelo. Že vraj vetrieska a 9 na výročie,mala byť v ružovom. A začína u mňa asi ovocno-čokoládová sezona 🙂

mirinecka
9. máj 2015

aaaaaaaaa fotky 😅

mimcak
9. máj 2015

@elamaslakova oooo tie pery waaaw 😵 😵 😵 perfektné

jachin
9. máj 2015

Baby ked chcem poliať tortu čokoládou a potom ju dozdobiť krajkou a ozdobami, čo bude lepšie ganache ( čo sa dobre krája), alebo klasická čokoládová poleva ( možno s pridaním masla na ľahšie krájanie)? vdaka

elamaslakova
9. máj 2015

Dievčence ahojte, dnes som som robila dve tortičky ,ale teraz pridám len jednu , tú druhú až zajtra ked si prídu pre ňu .

elamaslakova
9. máj 2015

@mirinecka Nádherné tortičky
@mimcak Nádhera, tá čokoládová super
@lamps Nádherná , jednoducho tvoja tvorba
@pppeeetttaaa Prekrásne tortičky
@nicoletta77 Nádherná, si mala čo dvíhať

mimcak
9. máj 2015

@jachin myslím,že ganache je lepšie na krájanie

akzuzs
9. máj 2015

Ahojte pridávam moje dve a bud. týždeň táááá trojposchodová z ktorej mám hrúúúúúzu
Tá angry birds bola inšpirovaná z albumu @pristel . Pamätala som si že kedysi dávno som jej takú videla na FB. Ešte že má všetky torty na FB 🙂

svetlo55
9. máj 2015

Znova po dlhom čase 🙂

pppeeetttaaa
9. máj 2015

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu... buduci vikend budem robit tortu, a ma byt obliata bielou cokoladou.. a ja neviem ako na to. klasicku varou cokoladu si vzdy roztopim s cerou, a bud davam cokotransfer, alebo len dam na papier, navlnkujem okraj any to bolo ozdobne a nacapim na tortu, proste klasika. ale mozem to iste urobit aj s bielou coko? alebo na to treba ist inak? lebo neviem ako sa biela cokolada sprava..