Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dush
8. aug 2015
pipka
8. aug 2015

@elamaslakova krasny hafan 😵 😉

elamaslakova
8. aug 2015

@pipka Ďakujem , robila som podľa dobrého postupu 😉

pipka
8. aug 2015

@elamaslakova viem viem, citala som, ale podaril sa ti 😉

jakelina
8. aug 2015

@adrika202 krásné ty tvoje dorty. 😉

silvialetko
8. aug 2015

Zienky receptik na pribinaka ma niektora ja som moj dakde stratilA

aduskatt
8. aug 2015

@silvialetko v mojom blogu v albume recepty

silvialetko
8. aug 2015

@aduskatt dakujem

aduskatt
8. aug 2015

@silvialetko za málo, je tam pod názvom megarýchla

pppeeetttaaa
8. aug 2015

ahojte, ja som sa tento tyzden potila len pri dvoch 🙂

mimcak
9. aug 2015

Ahojky.Tak po dvoch týždňoch pridávam .A veľké ďakujem @sticker ,@jakelina, @79zuzana za pomoc pri tenisovej rakete. 🙂 ,musím priznať,že mi veľa pomohol aj môj mužíček však ked zajednal takú objednávku tak nech pomáha 😀 takže Wilson BLADE 101 🙂 , žirafka po 4x, a tie zvieratká vraj morčatá ,ale no ......

sticker
9. aug 2015

@mimcak No klobúk dolu pre to množstvo v tomto teple 😎 A raketa je perfektná!!!! Veď ani inak to nemohlo dopadnúť 🙂

mimcak
9. aug 2015

@sticker Ďakujem pekne.Ale s pomocou vás,lebo som vedela ako postupovať.Ten počet bol za dva týždne a dve boli aj počas týždňa.Takže postupne to sa tak ešte dá.

jakelina
9. aug 2015

@mimcak super se ti raketa povedla a i ostatní dorty krásné 😉

mimcak
9. aug 2015

@jakelina Ďakujem 😉

antenka1
9. aug 2015

Dievcata chcem vas poprosit o radu. Pisala mi sesternica. Ja s tym skusenost nemam ale slubila son jej ze zistim u vas. ;) tak kopirujem aky ma problem.
...nemas skusenost s pecenim bez vajec? Nejake cesto co by bolo podobne klasickej piskote. sme aj na bezlepkovej a bezmliecnej strave. Mlieko nahradzam ryzovym, muky uba bezlepkove. Vajicka sa vsak tazko nahradzaju. viemze sa pouzivaju banany, no aj tak to cesto nie je take makke, skor gumenne.
Budte tak dobre ak mate recept co by im vyhovoval budem vdacna.
@nika1985 cosi sa mi zda ze ty mas stastie na taketo zvlasnosti;)
Dakujem koceny

nika1985
9. aug 2015

ahojte moje tohto vikendovky este ze neni horuco aspon si prikurim 🙂

nika1985
9. aug 2015

@antenka1 miesto vajec porozmyslam ale moze napr. pohankovy tvaroh ja som robila babam tvaroh kokosovu smotanu a zahustila ole napr. bez vajec tusim teraz robila @maya30.

katarina51
9. aug 2015

Tak ja som robila po mesiaci aapol tortu a v tomto teple to bola hrôza. Trochu som ju urobila ťažšiu jako som tvrdila, že bude ale zobrali to. Bola Noemova archa a nevedela som to odhadnúť. Len zvieratká vážili 650g. Vážila 7,5kg.

mojmacik
9. aug 2015

@katarina51 krasna ....aky to bol priemer,cim plnena? ...lebo aj mna zrejme caka nieco podobne ale az v novembri...tak nech mam predstavu 🙂

ludkas31
9. aug 2015

@aduskatt ahojky. zlty a modry

aduskatt
9. aug 2015

@ludkas31 to by nemal byt problem. Su v 700;gramovom baleni. Len teraz dovolenkujem, takze ak Ti to ponahla, tak nepomozem

sikag
9. aug 2015

@evicaka ta levandulova je genialna!!! super praca

evicaka
9. aug 2015

@sikag jeej ďakujem.... si zlatá 🙂 ... aj oslávenkyňa bola nadšená

sikag
9. aug 2015

@grasie pekne ti vysla ta svadobna, ste sa teda ukvietkovali 🙂
@sasettka ale si sa zlepsila v tych kvietkoch, ruzicky mas krasne

michaela3011
10. aug 2015

@antenka1 raz mi bolo poradene, ze vajicko sa da nahradit aj jablkovym pyre 🙂 no neskusala som to este... s bananom bolo cesto aj u mna gumenejsie 😅

stebota
10. aug 2015

@grasie peknáááááááááááá aj tebe sa to topí? 😀 😀 😀 😀 😀

hanula11
10. aug 2015

Dlooouho jsem tu nebyla. Všechny šikovné dortařky moooc zdravím 🙂 😵 .

stebota
10. aug 2015

@adrika202 dufam ze na tej svadbe to nedopadlo ako na tej tvojej torte tie tvoje postavicky si normalna tolko modelovania a tie svadobky vám trochu aj závidím u nás sa nic svadobné nedeje ☹ ☹ ☹

stebota
10. aug 2015

@mimcak tá raketa je nááádhernáá ale aj ostatné su super 😉