Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika266
5. sep 2015

@silvialetko vyšlahas rastlinu slahacku do tuha a ked treba prisipes Ole puding za studena

nika266
5. sep 2015

tu su moje pivka

adrika202
5. sep 2015

jedna vikendovka 22 kg .. dalsie dve som nefotila 🙂 🙂

pristela
5. sep 2015

Baby , nepýtajte ako, za kolko a ci som kompletna 😅 😅 😅 no zvladnute, este najblizsie dva vikendy sa budem zas potentovavat , ale snad to prezijem 😝
k mimonke bolo 30ks mimonovskych keksov, k Snehulienke 20ks malych muffinov a 15ks popsov, k torte s macikom bolo 20ks velkych muffinov , no a stozonozka 😠 mala 24 tych malych dielikov...na porazku 🙄 , no a auto som prijala 😠 😠 v stastnej chvilke s poucenim , ze ked som vonku 😀 😀 😀 tak nemam komunikovat so zakaznikmi 😀 😀 😀

lamps
5. sep 2015

@pristela krááááááááááááááááááááááááááááááááása nevídaná 😵 😵 😵 😵, ale keď ťa budem najbližšie vidieť na živo, dôkladne si ťa poobzerám, či máš fakt len dve ruky 😀 😀 😀 😀 😀

denisak77
5. sep 2015

@pristela tak toto zvládnuť,pre mňa nemožné.Veľký obdiv.

denisak77
5. sep 2015

Pridávam moje 3 kúsky,ale pridávať niečo po Pristelke nie je bohviečo 🙂 ,ale čo už..Ja som si dala sama sebe príkaz,že nesmiem vziať viac ako 3 torty týždenne,tak som zvedavá kedy mi to nejaká dobrá duša rozbúra a budem to musieť porušiť. Inak,neviem či sa to iba mne zdá ,alebo sme sa ešte po prázdninách nejak nestihli rozbehnúť,ale zdá sa mi .že tort nejak z týždňa na týždeň ubúda. A ani sa nečudujem,aj ja už mám toho plné zuby ,nechce sa mi absolutne ,už iba čakám kedy ma nejaká dobrá dušička poriadne vytočí a seknem aj ja s tým a manžel a moji chalani budú šťastní prešťastní.

sasettka
5. sep 2015

Ahojteeee,
aj ja som po dlhsej dobe zas tvorila, o5 svadobku - na motiv svad. oznamenia plus farby vyzdoby 🙂 Teraz sa uz usmievam, ale vcera mi nebolo vsetko jedno 😝 Uz to naozaj nie je ono, ked pridem o piatej domov, dve deti, manzel a ze rob tortu, mam dost... 😝

evala777
5. sep 2015

ahojte, tento týždeň iba jedna, tak pohodička 😉

sticker
5. sep 2015

@evala777 Nádherná tortička! Úplne dokonalá. Veľmi sa mi páči zelená s bielou 😵
@sasettka Dokonalá! 😵
@denisak77 Prekrásne! A tie hrany... 😵
@pristela To sa ani nedá komentovať..... 😕 😨 Ty stíhaš aj spávať a fungovať? To auto a macík a ... no všetky...... Jednoducho krása 😵 😵 😵

evala777
5. sep 2015

@sticker dakujem 🙂

dajna11
5. sep 2015

kočeny ako sa vám pieklo v tom teple?piecť horor.....poťahovať a modelovať ešte väčší......vždy si poviem že cez leto piecť nebudem.....a nechám sa ukecať...

katarina51
5. sep 2015

@pristela Ty si jednoducho nezmar, krááásne všeky

katarina51
5. sep 2015

@denisak77 krááásne 🙂
@evala777 jednoduchá a čista, perfektná práca 🙂
@sasettka tvoje torty môžem vždy, sú jedinečné 🙂Aj ja som robila jednu svadobnú podľa fotky od Lorny, chceli to tak, no ja som dávala robené kvety. Robila som ich skoro dva dni. K tomu ešte 12 muffin, stými mi pomohla dcera 🙂

katarina51
5. sep 2015

foto 🙂 🙂 🙂

pipka
5. sep 2015

ja po dlhsej pauze len taka rychlovka pre decka na oslavu 😉 ...zacala skola a ja zaas neviem, kam skor, mam novu triedu, po robote deti, domacnost, ulohy, kruzky...no neviem neviem, ci este niekedy nieco upeciem...uz sa to faaak neda 😖 ☹

sasettka
6. sep 2015

@sticker dakujeeeeem 😵
@katarina51 dakujem krasne, Katka, vzdy sa snazim robit nieco speci, ted to boli dve 28cm poschodia na sebe ,vyska cca 20 a ze potiahni to... 😀 nakoniec som to na 2x, aj tak sa krylo tymi volanikmi....
Kazdopadne aj tvoja torta je uzas, kvety nenormaaaalne, vidim, ze sme pouzili rovnaky vzor, hehe 🙂)

Dakujem aj za kazde jedno pacitko, ja sa ozvem mozno este koncom septembra s tortou pre krpca k 3. rockom a potom az koncom oktobra, nebudem to uz silit 🙂

pppeeetttaaa
6. sep 2015

dievcence naaaadhera.. ja poskromne som este 2 robila, ale ked vidim vase tortuse tak sa na vas nechytam ani z daleka..

antenka1
6. sep 2015

@adrika202 22kil??? :-O ved to sa ani neda. Nadherna je.
@pristela ty nie si kompletna... 😀 co dodat. BOMBA.
@sasettka tvoje svadobky mooozem. Ale ved to vies 😉
@katarina51 tie kvety su uuzasne. Perfektna praca.

Jaj a este @pristela som ti pisala v predchadzajucom komente ale som dala zle meno tak ti to nezobrazilo. A cosi mi hovori ze asi nebudes mat vela casu na čítanie všetkého 🙂 🙂 tak ti to tu radsej skopirujem 😉
A este som určite nezabudla na mimona od @pristela. Zenska tak ten bol DOKONALYYY . Uzasny. Raz ked budem velka a ty budes mat koopec volneho casu, ta prepadnem a naucis ma tak carovat s farbami 😉

pristela
6. sep 2015

Holky moooc dakujem za pacitka , pismenka aj vsetko mozne ,ste uuuzasneeee 😉

sasettka
6. sep 2015

@antenka1 😵 dakujeeeem

timuss
6. sep 2015

@adrika202
@livia76
@jakelina uplne Vas chapem kocky, prave preto som nezacala piect vo velkom, aj ked na mna dost tlacili, stale sa niekto ozyva, ze len jednu, len nejaku jednoduchu, nech spravim vynimku, ale ja vsetko odmietam..takto mi tortovanie robi radost, peciem len pre rodinu, ale vraciam sa k tradicnym, potah nikomu nechyba, potahujem len detske, u nas totiz deti lubia ojedat potahovu hmotu 😝

elamaslakova
6. sep 2015

@nika266 krásne tortičky
@pppeeetttaaa krásne všetky

elamaslakova
6. sep 2015

@adrika202 Nádherná tortička
@pristela Niečo prekrásne , každá jedna dokonalá
@denisak77 Nádherné , jemnučké
@sasettka Nádherná
@evala777 jemnučká nádherná
@dajna11 krásne tortičky
@katarina51 Nádherná
@pppeeetttaaa krásne tortičky

elamaslakova
6. sep 2015

Dievčence pozdravujem vás, nádherné tortičky ste popiekli , ja pridávam moje dve , jedna je kinderko pre bračekov na dvoj oslavu a druhú bola pre mojich rodičov k 55 výročiu sobáša , robila som prvý krát čokotransfer okolo torty tak nie je to dokonalé ,ale už aspon viem ako na to

denisak77
6. sep 2015

@katarina51 krásna

zuzka7512
6. sep 2015

slanina,klobása po tretíkrát... 😉

dush
6. sep 2015

Svadobna torta a veela cupcakes

stellamaris
6. sep 2015

@elamaslakova krasne torty! a tie prehodene pismenka Kinder Surprise si snad nevsimol nikto 😉

pppeeetttaaa
6. sep 2015

dievcence nemate navod nactraktor ktory je len vyrezany a nalepeny na torte? neviem nic najst.. dakujem