Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lvka
6. mar 2016

pridavam este jednu kremovu pre mladu damu k narodkam 🙂

maca77
6. mar 2016

ahojte ..... dlho som tu už nebola,lebo popri práci už pečiem len málo .... ale mám prosbičku .... potrebovala by som vedieť, za akú cenu pečiete muffiny - zdobené, nakoľko mám jednu objednávku ... vopred ďakujem 🙂

elamaslakova
6. mar 2016

@maca77 ja som robila svadobné a spolu s ozdobnými košíčkami som ich dala za 1,70 ks

elamaslakova
6. mar 2016

Tak aj ja som si skúsila makarónky , ešte majú milión chýb ,ale na prvý krát to ujde 😉

lvka
6. mar 2016

@elamaslakova nadherne...ja som skusala a mne ta farba nikdy takto pekne nezafarbi...zda sa mi ze jej pridavam velmi vela a stale je taka nijaka nevyrazna :(

katarina51
6. mar 2016

@lamps andrejka kráásne

katarina51
6. mar 2016

@antenka1 ja ked robím čoko, tak skoro vždy s banánom, krájam ho na 1/4 a na tenko a ked mám čučoriedky dám aj tie troch pre chuť.

elamaslakova
6. mar 2016

@lvka Ďakujem aj mne sa zdalo že je už dosť farby , chcela som červené a vyšli ružové 😉

antenka1
6. mar 2016

@katarina51 s bananom nemám problem, len neviem ci tam chutovo zapasuje jahoda. A ci mam dat tu istu coko plnku alebo do jahodovej vrstvy urobit inu...

antenka1
7. mar 2016

@kukulka1 tak teraz som zas poctena ja 😉

dush
7. mar 2016

@jachin Dlzen som nezabudla tak to dievcatko ma v rodnom liste..nie Slovenskom 😉

maya30
7. mar 2016

ahojte, pridavam aj ja par mojich 😉

kukulka1
7. mar 2016

@maya30 neskutočne krásne dokonalé tortičky!!! 😕

silvusinka353
7. mar 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

neviem sa na ne vynadivat, kraaaasa 😉

elamaslakova
7. mar 2016

@maya30 Niečo prekrásne , nádherné sú všetky

stebota
8. mar 2016

Na zelanie podla predlohy

blcha
8. mar 2016

Ahojte chcela by som Vás poprosiť o radu idem robit cokoladou tortu ,treba ju tiež celu obmaslovat ako ked potahujem marcipanom? lebo to maslo mi moc nechuti mozem aj niecim iným ? a este recept na cokoladu ako riedite maslom cerou v akom pomere ? vela otazok ale ak si najdete niekto čas a odpisete budem rada .dakujem pekne

kvetka589
8. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@stebota jeeej ta je krasna 🙂

lamps
8. mar 2016

@blcha ja obmažem tortu plnkou, ktorou je naplnená a potom dávam čokoládu. Do čokolády dávam Ceru, ale koľko 😨 dávam tak od oka

larah
8. mar 2016

dievčence prosím, rastlinná šlahačka na fondán , spraví šarapatu? 😒

brunila
8. mar 2016

@maya30 Krásné dortíčky,no jako vždy 🙂 🙂

denisak77
8. mar 2016

@elamaslakova super sú ,ja nevidím žiadnu chybu.

nika266
10. mar 2016

Tento týždeň iba pre Šimonka 🙂

lili1977
11. mar 2016

nadherne 🙂

jakelina
11. mar 2016

Kočky já přidávám po dlouhé době jeden můj pro syna. Jinak vůbec nepeču.

stanusa89
11. mar 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@jakelina nato ze nepecies, tak velmi peknu tortu si spravila. Toho krtka to si ty vyrabala?

jakelina
11. mar 2016

@stanusa89 ano, všechno jsem dělala. Víš já pekla hodně, ale teď mám doma malé dítko, ještě nemá rok a nestíhám to vůbec.

stebota
11. mar 2016

@jakelina Kráááááááááááásna tá sa vydarila perfektnááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jakelina
11. mar 2016

@stebota děkuji moc

lvka
11. mar 2016

ahojte pridavam dnesnu ;)