Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pppeeetttaaa
29. dec 2015

@mojmacik ahoj a prosim ta kde tlacia obrazky na tu hmotu? maju aj eshop? ci len osobne treba? dakujem

1tatiana137
30. dec 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

kocky mna tie vase fotky torticiek vzdy vedia tak prekvapit a zaroven aj potesit 🙂

pppeeetttaaa
30. dec 2015

tak poslednaaaaa.. a teraz mi zacina dvojtyzdnova dovolenka 🙂

lvka
30. dec 2015

moja posledna tohtorocna 🙂 krasny zvysok sviatkov vam zelam 🙂

kukulka1
30. dec 2015

moja posledná tortička v tomto roku,želám Vám milé sladulienky krásny a veselý Silvester a v Novom roku veľa zdravia,lásky,spokojnosti a veľa krásnych tortičiek a tvorivých nápadov!

mojmacik
30. dec 2015

@pppeeetttaaa napr. 🙂 http://www.cukrarskepotrebybb.sk/dekoracie/jedl... http://www.cukrarskepomocky.sk/produkty/jedla-t...
http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop... tu sa mi pacia tie cukrove lemy napr. bodkovane .-) ...no aspon v BB ten prvy link...tie obr. nie su echt biele ale pri farebnych ked to takto povystrihujem absolutne nevadi

stania81
1. jan 2016

@tinuskaha napis gigi74 ... ma krasnu robotu a je velmi ustretova a uzasna

tinuskaha
2. jan 2016

@stania81 dakujem krasne

nika1985
2. jan 2016

Ahojte ja uz zarezavam este jedna ma caka na zajtra pre nasu vsetko len take rychle 😉

nika266
2. jan 2016

Tu je moja prva tento rok 🙂

kubrt
2. jan 2016

Zdravím všechny šikulky v novém roce. 🙂 Dost jsem vás tu zanedbávala - nebyl čas. Neumím říkat NE - tak dnes jsem odevzdala čtvrtý dort od Štědrého dne 😝 . Přidám pár posledních dortů a jdu si vás užít a popáčítkovat 😉

evala777
2. jan 2016

ahojte baby, prajem všetko dobré do nového roku, hlavne veľa zdravíčka....a pridávam posledné za minulý rok 😉 , zajtra ma čaká prvá tohoročná pre synátora 🙂

kubrt
2. jan 2016

@kukulka1 všechny krásné a ta vánoční - parádní nápad 🙂

kukulka1
2. jan 2016

@kubrt ,veľmi pekne dakujem,moc ma to potešilo!

zunajda
2. jan 2016

@zuzana92101 Máte ešte knihy na predaj?

dzejnus
2. jan 2016

ZENY PROSIM, DRUHYKRAT, BOLA BY SOM VDACNA ASPON ZA JEDNU ODPOVED... v com je namacane to ovocie aby bolo take leskle? v nejakej zelatine? ako na to??

a na druhej foto domcek pre smolkov, nejaky fajn postup, viem cca ako to ale hlavicku neviem ako pekne potiahnut tak aby bolo aj zo spodu 😀
DAKUJEM, DUFAM, ZE MI NIEKTO ODPISE

mojmacik
2. jan 2016

@dzejnus podla mna to ovocie je poliate (alebo namocene v nej)tortovou rychlotuhnucou zelatinou(tortove zele od Dr. oetker napr.)....s druhym ti neporadim

vulka
2. jan 2016

@dzejnus Ja som to videla len na nete, ale dotyčná to namáčala do galaretky(želatíny).

kukulka1
2. jan 2016

@dzejnus ja som ovocie na torte natrela želtínou štetcom,nechala zatuhnúť a potom ešte raz a tiež to vyzeralo takto.

boubelka0021
3. jan 2016

@zuzana92101 ahoj co stoja tie knihy kus......Paci sa mi ta posledna s Tomasom

kasiopeja01
3. jan 2016

Tu je moja dnesna 6kilova 🙂

kasiopeja01
3. jan 2016
kasiopeja01
3. jan 2016
zuzana92101
3. jan 2016

@boubelka0021 Ahoj, uz je volna len od Debbie Brown - Enchanting magical cakes. Vsetky ostatne su predane/rezervovane. Foto je v mojom bazari. 😉 Cena je tam 10 Eur.

zuzana92101
3. jan 2016

@dzejnus Ahoj, ovocie sa polieva zelatinou, po zatuhnuti sa takto krasne leskne a ovocie neobschne a nezoxiduje.

Smoulkovsku striesku urob tak, ze vrchny korpus daj tiez na tenku tortovu podlozku, s otrochu mensim priemerom, ako je samotna strieska. Fondant das zvrchu, uhladis a pekne trosku zahnes zospodu a polozis na spodnu cast domceka - tu treba vystuzit, aby ti strieska pekne drzala. 😉 Aspon ja som to tak robila.

ejkula
3. jan 2016

Konečne som po polroku popozerala Vaše umelecké dielka. Radosť pozerať 🙂 -Do nového roku Vám prajem veľa pekných inšpirácií, pre mňa ste často inšpiráciou Vy tu. A ešte pridám aspoň pár "vydarenejších" kúskov za poslednú dobu. (prepáčte za tapetku 😀 )

nika1985
3. jan 2016

pre nasu malu potvoru 😉

stebota
4. jan 2016

@dzejnus ovocie som natierala štetcom namočeným v želatíne a striešku som dala vytvrdnúť na misku kompotovu a držalo to chceli totiž domček z vnútra dutý držím palce. 😉

stebota
4. jan 2016

PRAJEM VAM VŚETKYM VŚETKO DOBRE V NOVOM ROKU ZRAVIE A KOPEEEEC DOBRYCH NAPADOV . 🙂 🙂