Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
31. máj 2013

@sticker ja to tiež robím z malej margarétky a tú ešte nožničkami nastrihám 😉 z veľkých lupeňov to budeš mať asi moc veľké 😝 keby som nemala formičku, tak by som si asi v ruke urobila taký malý šulček a stenšila kosticou, potom ešte tiež nožničkami nastrihla

sticker
31. máj 2013

@eliska22 Ďakujem... veď niečo skúsim..... To potrebujem až o týždeň... Len zisťujem 😀 Aj teraz mám robiť malej k zajtrajším narodkám a v podstate ani neviem ako bude vyzerať ešte 😝 😅 😀

lenja01
31. máj 2013

prosim vas napisali by ste mi ako robite pribinacika? nasla som tu, ze tvaroh+slahacka+creme ole ale neviem ako na to´, len to spolu vyslaham?

sticker
31. máj 2013

@lenja01 Hej, vyšľahať šľahačky, tvaroh, práškový cukor a ole... môžeš pridať aj smotanu 🙂

lenja01
31. máj 2013

@sticker dakujem, ten ole tam len nasypem? ci mam ten puding najskor urobit?

sticker
31. máj 2013

@lenja01 Nie, nie variť... normálne to tam iba nasypeš 🙂

dm1
31. máj 2013

pridavam aj foto 😝. Aj nasu ladnicku dnes :D ako vidno na nakupe sme boli az po 😀 . Povodne som chcela fotit na lepsom pozadi ale nakoniec som rada ze som v ruke udrzala fotak 😝

mia1111
31. máj 2013

@pipka - ďakujem Janka 😵 , tak zajtra zbehnem kúpiť, lebo je lacnejšie, ako Coop 😉

mysiatkoo
31. máj 2013

@dm1 parada...obidve! 😉

mia1111
31. máj 2013

@dm1 - krásne obe tortičky, akurát som ich zahliadla na FB 😉

elamaslakova
31. máj 2013

@dm1 Nádherné tortičky

elamaslakova
31. máj 2013

Moje dnešné tortičky

elamaslakova
31. máj 2013

@mariann2 Nádherné tortičky

pristela
31. máj 2013

Holčiny pridávam aj ja , este jednu pre hasiča a cestujeeem 😀 😀 😀 😀

pipka
31. máj 2013

@dm1 kraaasne 😉 vidim ze mas podobne vyprazdnenu chladnicku ako ja doma 😅 😀 😀
ledva cakam na zajtrajsie nakupy 😀

pipka
31. máj 2013

@pristela odpadavam 😕 😵 😵 😵 ta krstinova je aka naadhernaaa 😵

tesim sa zajtra na teba milacik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
31. máj 2013

@lenja01 vsetko do jednej misy, nemusis ani slahacku dopredu slahat, a prisypavat prasok Creme OLe, ako pisala @sticker, nezarabas ten puding

denisak77
31. máj 2013

Rýchlo pridávam moje tohotýždňovky a bežím upratovať kuchyňu,lebo už ani neviem ako vypadá uprataná a potom vás dočítam,lebo absolutne nestíham.Ale do pondelka mám pauzu a potom zasa začínam s prípravami na ďalšie budúcotýždňovky.Už aby bolo leto,trošku oddychu.Cirkevný týždeň.

marianabila
31. máj 2013

😲 jéééééžiš,ja umrem!!!tie sú prekrááásne!!! 😲

dm1
31. máj 2013

@pristela prekrasne jeeej a co to vidim stencils posluzil krasne twm ukaze aj farby uzasneo

miciatko
31. máj 2013

ake krasne ste popridavali, ja tento vikend mam zabijak 7 , pastelkova bola pekna az na tie pastelky vobec sa mi nedali pekne urobit, minule som ich mala take krasne ze vyzerali ako ozajsne , dokonca z oslavy mi hovoriliprihodu,ze babicka vrieskala po vnucke co ohryza tie pastelky🙂,ale som nestihala tak to schvalne tak ..,ale 6 uz hotovych a jedna svadobna este caka na jemne doladenie 🙂, pridavam jednu vecernu erotikus na inspiariu 🙂))))))))))))

miciatko
31. máj 2013

@dm1 kolko mali kg torty??, velmi peknucke

pristela
31. máj 2013

@pipka haa, že vraj to nieje krstinová ale svadobná 😀 😀 😀 aj ja tesim , zajtra ti volam a dohodneme , bo vsak ja absolut este nic netusim , nestiham , som musela chodit cez tyzden opatrovat maleho a chodila som domov o 17hodke ☹ ☹ ☹ vsak pokecame 😅

@dm1 ano , ano myslela som na teba, slo to s tym uplne v pohodicke aj sa umyla krasne bez poskodenia, este raz dakujeeem , je naadhernyy 😵

florentina
31. máj 2013

Adamko - vanilkový korpus, malinový krém
Martinko - čokokorpus, krém z ledových kaštanů

pipka
31. máj 2013

@pristela supeer, mozes dorazit kedy sces 😵 ja som sa prave dozvedela, ze mm berie deti na cely den na daky vylet vlakom do Duna Serdy, tak mozem vyrazit aj skor ako na obed...no sak volaj, ked budes vediet, kedy dorazis a ja ta pridem aj aftickom cakat kam mi povies 😉 😵 😵

dm1
31. máj 2013

@pristela juj tak to som rada ze posluzi 😵 mne sa tiez velmi pacil ten vzor a zase nie je vsade tak to je vyhoda ;). Ale debilne to predavali v harku kde boli 3 rovnake vzory 😕 . Ale sa mi paci ze to je folia a da sa pouzit bezproblemov znova a umyt

verunkah
31. máj 2013

@muffinka8 ta je nádhernááá!!! 😵 😵 😵

dm1
31. máj 2013

@miciatko no mali 10 a 13 kg a teda mam fakt svalovicu.

@pipka ja som chcela tiez plnit v stredu ale som sa bala ze skoro. V stredu a stvrtok som bola este normal v robote dnes dovolenka. plnila vsetko este len vcera vecer 😝. Este som ich stihla aj nadranom potiahnut potom som hodila 2-hodinovy spanok zaviezla maleho do skolky na 2 hodiny zalahla a makala v kuse do 3 co som to davala dokopy a potom uz prisli pre ne... Akoze uz som robila taketo vacsie ale to bolo prvy krat co islo na jednu svadbu taketo vacsie naraz a bolo to o hubu tolko hodin na nohach z roboty a piekla som stredu aj stvrtok 😝

pipka
31. máj 2013

@pristela coo svadobna 😕 😅 to co sa nevesta uz aj s babom na rukach vydavala? 🙂 🙂 🙂 lebo sak dnes je vsetko mozne 😀

miciatko
31. máj 2013

@dm1 teda to fakt riadna makacka ,tak mozes dospavat a relaxovat