Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
2. feb 2014

@bubobubina akoze presne tak,ja by som jej ju nedala,akoze to co za kamosku?este ti mala dat sama od seba za ochotu trinkgeld a nie ujukat ako draho-truba hlupa 😝

verbova
2. feb 2014

rozhodla si sa správne, ani ja by som jej tú tortu nedala ... mohla byť rada, že si ju upiekla a ešte ako priateľka za tak dobrú cenu... ona asi spadla z Marsu, ale predpokladám, že ruky má ... tak nech si tortičku krásne pekne napečie sama ... veď aj tých 28,- eur je malo keď kupuješ poťahovku a nehovoriac o plnke atď. ...bežne za kg torty pýtajú od desať až do dvanásť eur ...

anibas
3. feb 2014

@bubobubina To nemyslíš vážne ???????? ke´d budeš 2x piecť pre "kámošky" - nepýtaj sa akú tortu, ale za akú cenu a podľa toho upečieš !!! 😉 😉

mimcak
3. feb 2014

Ahojte. Tak pridávam svoju.Boli dve ešte pre policajta kukláča.Hlava v kukle.,ale to sem radšej ani nedávam,lebo 😝 ,hoci ony boli nadšený,ale mne sa nepáčila. A ta druhá je pre DJ.Zákaznička bola z nej nadšená vraj ešte lepšie ako si predstavovala chcela slúchdla a platňu .No a potom mi ešte volala,že torta mala veľký úspech.Tak ma to potešilo.

maya30
3. feb 2014

@pipka
@mysiatkoo kocky dakujem za obrazky, trpnem co vyberu 😀

blcha
3. feb 2014

caute pridavam moje potahovane rolady som sa pomylila a pridala som to do temy s receptami fakt som nechela neaka som pompletena 😝

pralinka25
3. feb 2014

@bubobubina no nic v zlom ale kamoske by som uz nepiekla nikdy. to je jedna vec a druha presne ako ti tu napisali. nabuduce sa radsej poytaj do akej sumy si to predstavuju a podla toho sa zariad. piect pod 10€ za kilo je samovrazda. takto na svojom konicku nie ze nezarobis ale este ho budes aj sponzorovat. za takuto tortu by fesandy zaplatila za normalnych okolnosti aj 45 ecok.
nepodcenuj sa taketo zakaznicky nepotrebujes.

elamaslakova
3. feb 2014

@halienka Nádherné tortičky
@bubobubina Tortičky sú nádherné , svadobná nemá chybu

elamaslakova
3. feb 2014

@mimcak Nádherná tortička
@blcha Rolády sú úžasné

sticker
3. feb 2014

@blcha Nádherné rolády!!!! 😵 Ešte aj ten podnos a svietnik perfektne k nim ladia.

dagmarmustafa
3. feb 2014

Nie je to tortička,ale kávové macarons vyšli 🙂

mysiatkoo
3. feb 2014

@dagmarmustafa super foto 😵 tiez sa uz 2 mesiace odhodlavam na makronky, len dako zatial ostava len pri tom odhodlavani 😀

lucianak
3. feb 2014

@katarina51 čiže ak si objednám za napríklad 21e, tak neplatím nič navyše, ano? Samozrejme, ak aj doprava bude zdarma...

mimcak
3. feb 2014

@elamaslakova Ďakujem 😉

mimcak
3. feb 2014

@vlada111 Krásna tortička a tie mafiny waaaw 😵

ivkaivka
3. feb 2014

@vlada111 kráááááááááááááása a tá raja, či ako sa to volá, je taká rozkošná... joj, s tým klonovaním rúk to nejako neporiešime :D ??? nádhera

ivkaivka
3. feb 2014

@adrika202 mohla by som poprosiť receptík na penovú tortu? môžeš aj do pošty

mamcas
3. feb 2014

@mysiatkoo ja som sa uz 2x odhodlala 🙂 prvy krat fajn a druhy nahouby 😒

sikag
3. feb 2014

@maya30 vsak je to tak? a ja som sa uz bala ze som totalny babros 😀 😀 😀 😀 😀 teraz prezmenu skusim ten tmavy ganache, lebo to biele bola strasna masa

sikag
3. feb 2014

@vlada111 teda vlada mas genialnu tu ariel! to si malovala tie ocka ci lepila? je paradna, aj cela torticka!!!

mamcas
3. feb 2014

Zadanie jednoducha s vlacikom alebo autom 🙂

mamcas
3. feb 2014

babulky co by ste urobili 16-rocnej slecnej na meniny? Jej mamina objednava a ze fici na znackach a handrach 😅 to mi pomohla. 3D kabelky sa daju, alebo je to sichta? Je to totiz na piatok a moc casu teda nemam... 😕

sikag
3. feb 2014

@mamcas alebo sprav jednoduchu, nejaku modnu farbu, s leopardim vzorom do polovice + velka masla a cislo

https://www.youtube.com/watch?v=E9LrRcufYQs
mamcas
3. feb 2014

@sikag dakujem moc za napad, ale uprimne, to sa mi moc nepaci 😅 Skor ma napadla krabica kde by si som napisala gucci alebo inu znacku, len by to chcelo este navrch polozit botu a tu sa mi nechce robit :P neviem spravit pekny opatok totiz ☹ Tak premyslam, ze ci nespravim krabicu s napisom a dole polozim malu kabelku este alebo co... nefim...

medovka14
3. feb 2014

pre kamošku a synovca 🙂 asi nemusím písať, ktorá komu išla 🙂 kvetinová nebola poťahovana, len tvarohovým krémom natreta 🙂

sticker
3. feb 2014

@mamcas Ale kabelku by si zvládla.... Keď som to ja dala.... Nechala som ju "ležať" a okolo rôzne maličkosti.... 🙂

maya30
3. feb 2014

@vlada111 nadherna torticka, obdivujem tu cistu a uhladnu pracu, ani uplne zblizka nevidno jedinu chybicku 😵 ale poviem ti uprimne ze ja taky ordnung pri zdobeni nemam ani nahodou 😉 😎

maya30
3. feb 2014

kocky to kde sa viem pridat do tej skupiny Martina Bechera alebo viete ma tam niekto dat ? Budem potrebovat formu na luis vuitton znaky a on to vraj ma...

muffinka8
3. feb 2014

@vlada111 ja fotky kukám odzadu a toto som hneď vedela, že je tvoja práca 😵 je to brutálne 😵 😵 dokonalé na 150% 🙂

elamaslakova
3. feb 2014

@maya30 na facebooku je https://www.facebook.com/groups/439739256075503/ , dúfam že sa ti to ukáže , aj ja som v tej skupine