Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hribek
16. feb 2014

Holky mate nadherny dortiky. jdu za vami pro inspiraci na dort s cervenou karkulkou. z googlu mam nejaky postahovany ale rikala sem si jestli nezkusim i u vas. dekuji predem

evala777
16. feb 2014

@pristela ďakujem pristelka pochvala od baby čo pecie tak úžasné torty nesmierne poteší zeleninka a všetko ostatné je z burizonky

elamaslakova
16. feb 2014

@hribek Daj si do googlu Little Red Riding Hood cakes , tam je toho kopu, no neviem či si to už nepozerala

elamaslakova
16. feb 2014

@maya30 Niečo prekrásne
@ajka82 Nádherné tortičky
@luciahromadkova Nádherná tortička

lokalistin
16. feb 2014

@halienka dakujem posielala som jej vtedy obrazok, ci moze byt, ze ano, ale ked prisla,ani bu ani mu zobrala, zaplatila, odisla ☹ tak neviem, ale dakujem aj za super rady 😉

lokalistin
16. feb 2014

@mysiatkoo ok dakujem

lokalistin
16. feb 2014

@anibas dakujem

lokalistin
16. feb 2014

@dagmarmustafa mnam vyzera velmo dobre

lokalistin
16. feb 2014

@halienka krasna

mojmacik
16. feb 2014

ahojte...prva medzinarodna 🙂 kvazi do Brna ale zjedena u nas na Slovensku na dovolenke 🙂 surodenecka, detom sa pacia zrlakoky ale nie rozpravkove.nuz som to ponala takto...moze byt? 🙂 🙂 🙂 samozrejme aj deti pomahali..prilozili sme aj bonus

tamara2307
16. feb 2014

@ajka82 takto by som raz chcela otvorit chladnicku, ze ktoru si dame dneska? 🙂 krasne su

maya30
16. feb 2014

@pipka jani ale ty smartom potahujes, ci ? Mne to s mmf na tak syto nejde...

lokalistin
16. feb 2014

@dagmarmustafa co je to na vrchu?

adrika202
16. feb 2014

konečne dobojované :O sa mi nejako nakopilo tento týžden ,ešte že sme mali kiahne a nechodila som do roboty 😀 .... dinovia podla predlohy , aj ten vankus podla oblubeneho vankusa ... sorry za tapetku 🙂

ajka82
16. feb 2014

@tamara2307 dakujem 🙂 no moje deti chodia kontrolovat vzdy, ze ktora je ich...tak teraz sa zas po narodeninach mohli tesit valentinskej vile kittynke 😉

hribek
16. feb 2014

@elamaslakova diky no prave ze uz koukala 🙂 cesky i anglicky nazev ale nic moc me nezaujalo... asi budu improvizovat

dagmarmustafa
16. feb 2014

@lokalistin 🙂))))) psssst nevydrene skaramelizované vlašské orechy🙂))))

lokalistin
16. feb 2014

@dagmarmustafa ja som to zväcsovala kukala, najprv som si tiez myslela,ale boli akesi divne,ale sak vyzera to dobre a hlavne zaujimavo 😉

anibas
16. feb 2014

@adrika202 Dobrá si !!!! Krasotka 😵 😵 😵 😵 a že vraj len kiahne

anibas
16. feb 2014

@maya30 DOKONALÉ !!!!!

anibas
16. feb 2014

@lucula73 Nemusíš - už viac nekúpim - niet nad Smart !!!!!

anibas
16. feb 2014

Žienky : prieskumná otázka

Prečo si zákazníci objednávajú tortu s FOTO oslávenca ?????

mirinecka
16. feb 2014

tak pridávam moju valentínsku pre manžela, inšpi mám od vás, všetko som skúšala po prvý krát, acidkový korpus (mňam)+ kyslá smotana, trocha vanilkového a práš.cukru a creme ole kokosový, + čučoriedky

vlada111
16. feb 2014

@maya30 my ti odpúšťame 😀 Máš ich krásne, veľmi sa mi páči to tieňovanie na boku na tej s minnie a ten chodník a tráva pri bežcovi,

dagmarmustafa
16. feb 2014

@lokalistin No ved to....zaujimavo...🙂 Urobila som chybu,ze som pridala k cukru viac mlieka ako som chcela....ale chutovo nemaju chybu.

maya30
16. feb 2014

@vlada111 uf to mi odlahlo 😀 ale nie, no serka ma ten bezec trocha, ja som to schvalne nefotila zboku aby to tak nebolo vidno, ale zo zadku mu trci spajdla co ho podopiera aby ho nevykotilo, akoze na tej velkej oslave si isto budu z neho utahovat 😝

maya30
16. feb 2014

babyyy hladam svadobnu tortu co ma na spodnom poschodi po celom obvode nalepene take akoby odstavajuce listky, alebo pruzky. alebo aj z krajkove listky som videla, nemate nahodou ulozene pls?

ludecka24
16. feb 2014

Zdravím Vás všetky, pozerala som si všetky strany a ako sa Vám daria tie torty, sú úžasné, veľkolepé. Ja som skúšala marcipán z cukríkov, zo želé, zo sušeného mlieka, nakúpila som si náradie, valčeky, vykrajovačky, chcela som urobiť deťom radosť, aby mali dačo od mňa, mojou rukou spravené, keďže v domácich prácach ako háčkovanie, pletenie, šitie,.... nie som zručná, tak som si myslela, že toto zvládnem a deti budú hovoriť, že mamka im spravila tortu. Ale pri každom mojom pokuse, sa marcipán buď roztiekol - sklzol z torty, alebo sa vôbec nedal rozvaľkať - strašne sa trhal, alebo v ňom boli biele bodky, vôbec sa mi to nepodarilo. Som s toho strašne sklamaná, hlavne sama zo seba.
Tak ešte raz Vám hovorím, že Vás obdivujem, klobúk dole.

laumi
16. feb 2014

moja víkendová :--)

sikag
16. feb 2014

@maya30 myslis take kvetne lupienky ci nieco ine? ...nakoniec som dala zabku, nie zajacika 😉
po dlhej odmlke konecne zopar mojich torticiek 🙂