Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

denisak77
14. jún 2014

@pristela krásne všetky

michaela3011
14. jún 2014

@pristela nadherne torticky, kazdy jeden detail perfektne vypracovany... Zvonilka ma este aj suknicku ozilkovanu 😀 odpadnem 😵

jakelina
14. jún 2014

@pristela ty jsou úžasné, nechápu to množství 🙂

denisak77
14. jún 2014

Ďalší boj za mnou,úžasné pečenie.Neviem ako u vás ,ale ja bývam v dome a manžel mi postavil letnú kuchynku a v tejto mojej pracovni mám z tohto hrozného tepla a každodennej búrke príšerne vlhko.Neschne mi nič,nedokázala som spraviť ruže ,aj som ich popodkladala servítkami každý lupeň ,ale bola to hrôza,nemohla som ich použiť.Dnes je konečne normálna teplota,ale je mi to prd platné keď už mám dopečené.Vo štvrtok som plnila do 00,30 a v piatok ráno vstávala o 4 hod.a poťahovala,hrôza,hrôza 😝 .

muffinka8
14. jún 2014

Prosím vás, ako dostanem približne takúto farbu ruží? Skúšali ste takú namiešať?

elamaslakova
14. jún 2014

@pristela Neskutočné, perfektné ,úžasné m super , ja sa nehrám 🙂

elamaslakova
14. jún 2014

@denisak77 Nádherné tortičky všetky

elamaslakova
14. jún 2014

@muffinka8 zafarbiť gelovou farbou a potom dotieňovať práškovými African violet , amethyst a teraz som kúpila v šikovnej mame Mulberry , pridať aj túto a bol by to asi tento odtieň , no možno dievčence aj o niečom inomn

evicaka
14. jún 2014

@halienka ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krásna

gelinka75
14. jún 2014

dievcata prosim vas, nemate nejaku inspiraciu na torticku s ovocim a cokoladou na 1 rok pre chlapca? nechcu na to mat potah, dakujem

jakelina
14. jún 2014

@denisak77 super je máš

pristela
14. jún 2014

Holky mooooc dakujeeem 😵 😵 😵 ste fantastikuš 😉

@pipka haa, takze uz nemusim pracovať ked mam dedenie v kapse , ooo ja ta taak zbožňujem 😀 😀 😀
@jakelina Nooo , množstvo, na tu nasu druhu Majku tu nemám 😀 😀 😀 a teda po pravde raz ma isto klepne z toho bo si na torty vzdy vyclením len dva dni a teda niekedy je to o ...... 😅

jakelina
14. jún 2014

@pristela no ale i tak, ty u toho ještě šiješ, tak to je obdivuhodné. A teď to horko, máš to všechno úplně dokonalé, jenom zírám. 🙂

jakelina
14. jún 2014

Ještě moje dva poslední, ten na křtiny už dělám snad po páté a maminka mi zdůrazňovala, že chce úplně stejný, nemám nic měnit. No tak děs 😝

janka22201
14. jún 2014

@denisak77 krásne ako vždy 🙂

halienka
14. jún 2014

@pristela tá mačička je úžasnááá 😵 😵 😵 ukladám 😀 aj Cililink samozrejme, bo tá u nás frčí momentálne, takže 😀

elamaslakova
14. jún 2014

@jakelina prekrásne tortičky , ako vždy

pipka
14. jún 2014

@jakelina jeeeej po dlhej dobe zase krteček 😀 😀 😵 uz mi chyyyybal 😀

muffinka8
14. jún 2014

"Posledné dve" a začína dovolenka 🙂

jakelina
14. jún 2014

@muffinka8 ty jsou zlaté, krásné obě

evicaka
14. jún 2014

Ahojte, všetky tortičky, ktoré ste pridali sú perfektnéé, ani nejdem menovať, proste všetky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja pridávam zatiaľ jednu - jahôdku a ešte ma čakajú dve...

mamcas
14. jún 2014

Ahojte sikovnice 🙂
Idem k Vam s prosbou... Na cca 15 porcii dvojposchodku ako napasujem? Robila som dotycnej 24 a 16cm raz aze oni z toho nakrajali 25 porcii, tak chce mensiu. Ja ratam taku na cca 20, tak vcul neviem...

A este prosba, keby sa Vam niektorej chcelo mi poslat inspi na zaujimavu hello kitty tortu. Presla som uz hadam cely google, pinterest a furt ma neosvietilo...

Dakujeeem a krasny vikend prajem

mirka100911
14. jún 2014
mamcas
14. jún 2014

Moja jedna včerajšia

muffinka8
14. jún 2014

@kubrt to je bordúra guličková zo silikónovej formičky

zuul
14. jún 2014

dievcata neskor pridam 38kil tort,
no prosim nemate inspi na "škola volá" nieco dvojposchodove?
chcela som peracnik, no to sa neda 2poschodia.
d.

aduskatt
14. jún 2014

...tak pred sebou uz len jednu bezlaktozovu, zatial takto🙂

akapulko
14. jún 2014

ahojte dlho som tu nebola ale idem oci viocit na Vasimi dielami 😉 😉 opacitkovala som len dve strany dozaduale vecer si snad najdem cas cake ma este jedna ale uz sa mi total neche 😝 😝 😝 😝 😝 😝 jednu tu supnem z nej mam najvacsiu radot aj ked ma este plno chyb ale proste po dlhej dobe sa tesim ze mam vyskusane tie kvietky naostro 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akapulko
14. jún 2014

juuuj a foto 😀 😀 😀 😀

hrablica
14. jún 2014

Ahojte ja som úplný nováčik, čo sa týka poťahovania. Dnes som robila druhýkrát v živote MMF poťah, tak dúfam, že sa zadaril 🙂 takže moja skromná meninová torta: mramorové cesto, jahodový džem, čokoládový krém, banány, jahody.