Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adka092
19. sep 2015

Po grasie pridavat torticku je cista traposina ale vyskusam jedna mini rychlovka 🙂, este ze som na novej strane 🙂🙂🙂🙂

antenka1
19. sep 2015

@grasie ta žabka s cumlom...pomoooooc! To je bomba 😀 😀 😀

elamaslakova
19. sep 2015

@florentina prekrásne tortičky

elamaslakova
19. sep 2015

Dievčence pozdravujem pridávam moje výtvory z minulého týždňa

timuss
19. sep 2015

@pristela no vidis, u nas skor naopak..dokonca aj na svadby casto pocujem, ze chcu nahe..len pre deti skor potahovane, lebo tie su farebnejsie 😉
Inak, aj ja lubim smartflex, ale ceresnu, ta je mnam 🙂

timuss
19. sep 2015

@grasie tvoje torty fakt skoda zjest 😀 nadherneeee 😵 😵 😵

elamaslakova
19. sep 2015

@grasie Prekrásne tortičky všetky , úžasné

grasie
19. sep 2015

@timuss @elamaslakova @evicaka @adka092 @jakelina @evasil @antenka1 babky šak ja neviem, čo povedať, odpadnutá som z toľkej chváli 😅 ďakujeeem moc moc moc 😵 😵 😵

monikq
19. sep 2015

@grasie neuveritelne kraaaaasne!!!!! som sa tu zasekla na 1/2hodinu a len pozeram a pozeram. ma to strasnu charizmu, uzasne.

pipka
19. sep 2015

pekny vikend dziiifcence moje, narychlo pridavam moju dnesnu narodeninovu a pokracujem vo vikendovani 😎 😉 takyyy nabity program mame, ze neviem co skor 😀

pipka
19. sep 2015

jaaaj sak a fotka 😅 😀

katarina51
19. sep 2015

@grasie Nááááádherná a tá miška mama s bábätkom, sáááánka dolu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisak77
19. sep 2015

@grasie už som oddivovala na FB,nevedela som sa vynadívať. 🙂

miriama11
19. sep 2015

@pristela dakujem.snazila som sa.olafa ako postavicku by som asi nezvladla.

pipka
19. sep 2015

@grasie odpadla som 😕 😵 😵 nadhera 😵 😵 😵

nicoletta77
19. sep 2015

Ahojte dievčence, pridávam moju čokoládovú.

njonja
19. sep 2015

Ahojte dievcata, pridavam len poskormne moje pre kamaratov. Cierna j es 24-karatovym zlatom a jedlym papierom.
Biela bola na krstiny podla pozvanky.

evicaka
19. sep 2015

cukráročky, prosím poraďte. Rúra na pečenie mi slúžila 17 rokov na 100%, ale teraz sa mi stalo, že korpus krásne narastie a za chvíľu padne - až na zem... a to hlavne stred. Už bol aj opravár, skonštatoval že špirály sú OK a nevie čo to môže byť. Nemáte niektorá takúto skúsenosť?... a riešenie? Nechcem nový sporák!!! taký už nikdy nekúpim ☹

antenka1
19. sep 2015

@evicaka mne sa robilo to iste. Kupila som si teplomer do rury a s hrozou som zistila ze rura mi ukazuje o 20 az30 stupnov viac nez reálne ma. Takze ked som si nastavila ruru na 250 stupnov, v skutočnosti tam bolo tak 120. A to ti akurát zacne stupat cesto ale ta teplota je nizka aby to cele vytlačila a tak to capne dole. Takze skus si odmerať kolko ti skutocne nahreje.

evicaka
20. sep 2015

@antenka1 ďakujem.... teplotu sme premerali, bola OK, tak ja už neviem čo to môže byť ☹

antenka1
20. sep 2015

@evicaka tak to je fakt zvláštne. Hore mam preklep, ma tak byt 150 nie 250. Ale to si určite pochopila.

pukica
20. sep 2015

Zdravim vas idem opat po pomoc,nepredavate niektora nahodou vykrajovacku ci vypichovacku motilika?Zhanala som u nas v meste aj u cinana a nikde ani chyru ani slichu 😔 na piatok potrebujem spravit torticku s motylikmi pomooooc

pukica
20. sep 2015

@halienka dakujem za pomoc s tortou tak takto aspon ukazem co som vytvorila troska ju taha do strany ale...nie som profik 😀

tinuskaha
20. sep 2015

@nicoletta77 mozem ta poprosit o postup ako si robila ten coko mantinel okolo torty??ale prosim podrobne jak pre debila 😀 aby som pochopila 🙂

pukica
20. sep 2015
jachin
20. sep 2015

@pipka krásna, zaujímavá 😉

sikag
20. sep 2015

@gracie neskutocne krasne! a musim pochvalit aj krasne logo 🙂 jemnucke, vkusne
@njonja umelecka tvorba, uuuuzasna!

sikag
20. sep 2015

@gracie @antenka1 @mysiatkoo @pipka no ja nakoniec v pondelok nemozem. a mam tieto 2 tyzdne tolko prace, ze budem rada ak to prezijem bez ujmi na zdravi 😒 nevadilo by vam keby sme to posunuli na zaciatok oktobra? okrem ineho ma obchadza choroba, zatial sa branim zubami nechtami....

sikag
20. sep 2015

@stebota a aj ostatne tortarky ktore sa chcu zlepsit alebo sa naucit ako mat krasnu rovnu tortu, na svete je uzasny online kurz GANACHE od @mysiatkoo, najdes ho na www.kurzy.tortiamo.sk mas ho dostupny hned po zaplateni a stale sa k nemu mozes vratit, da sa zastavit, pretocit, pustit znova, proste kompletka v pohodli domova 🙂

halienka
20. sep 2015

@pukica parádna a super vysoké poschodia si urobila 😎 🙂 koľko ti vážila? A šlo všetko bez problémov?