Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
30. jan 2016

babky pridavam sa k vam

sticker
30. jan 2016

@pristela Už som premýšľala, kedy dáš tohtotýždňovky aj Ty 🙂 Krása opäť..... 😵

pristela
30. jan 2016

@pppeeetttaaa Micus, suprovo si ju dala 😉 😉 😉

@nika1985 zena ta gula zemna je perfektna, som kukala vahu, ty si šáááálenaaa

@grasie zlatko, ja som tiez dnes v noci umierala, ale vsak sama si za to mozem , ze som si nechala vsetko na jednu noc, no tamtie styri hodky 😀 bol asi adrenalin, ktory ale stupne len raz za cas na taku hodinu 😀 😀 😀 tie tvoje tortusky su pohladeniiiiicko , nadhera 😵 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
30. jan 2016

@pristela Žanet , nádhera ako vždy

elamaslakova
30. jan 2016

Dievčence pozdravujem vás pridávam moje tortičky a idem popozerať tie vaše .

elamaslakova
30. jan 2016

@grasie Niečo prekrásne
@dush krásna tortička
@njonja Krásna tortička
@sticker krásna
@peciemslaskou Krásne tortičky
@denisak77 Nádherné všetky
@nika1985 Krásne tortičky

dush
30. jan 2016

@elamaslakova ďakujem krásne

kukulka1
30. jan 2016

@pristela krásne všetky ale posledná je úplne TOP! 🙂

tinuskaha
30. jan 2016

ahojte..tak ppridavam moju prvu s ganache..ozdobena len tak na rychlo ..bola len pre nas 😉

nika1985
30. jan 2016

@pristela ze koment od Teba ja umrem 😀 dik neuveris my ale normalne som sa na nu tesila konecne nieco ine.Dakujem

nika1985
30. jan 2016

@pristela Tetula aj ja som mala 30tku nechces mi spravit taku peknu tortuchu uzasna je 😀

tinuskaha
30. jan 2016

sladulienky viem ze to sem nepatri ,ale ....moj syn(7 rokov ,postihnuty DMO) rehabilituje a zbierame 2% na rehabilitacie a rozne terapie ktore mu pomahaju posuvat sa dopredu....ak by niekotra z vas rada darovala 2% z dane tak ma prosim kontaktujte do IP....ak vas sprava obtazuje tak prepacte

adka092
30. jan 2016

Ahoj babenky toto moje tortuchy, Frozenka je hracka ako darcek 🙂....

pppeeetttaaa
31. jan 2016

este jedna..

cloviecik777
31. jan 2016

@grasie nadherne torticky...neskutocne krasne

jenie123
31. jan 2016

Ahojte kocky, pridám Vam s obe tohtotyzdnovky a idem Vás popozerať 🙂🙂

rockybalboa
31. jan 2016

@kubrt dakujem

grasie
31. jan 2016

@pristela aháá, takže včul akože mám byť v ešte väčšej depke, že ty si za noc umierania dala týchto 6 úžasnýých tort komplet??? no tak teda dík 😝 a inak ďakujeeem, som rada, že ťa moje torty pohladili 😵

grasie
31. jan 2016

jáj a ešte pridám moje prvé maľované keksy, ako úprimne, s bielkovou polevou to bol veeeľmi ťažký boj 😝 😀

haannka
31. jan 2016

Ahojte. Naaaadherne torticky.
Jedna moja do triedy za vysvedcenie, druha pre mojho syna k 8.narodeninam.

nika1985
31. jan 2016

ahojte dakujem velmi pekne za palce a mile slova
a tu su este moje dve Ta coko bola pre nasu prababicku

pristela
31. jan 2016

@nika1985 koza 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
31. jan 2016

@grasie neee, iba styri, uz starnem , mozes byt v klude a pohode ...inak tie kekse som kukala uz na fb , su uuuzasneee

cmulinkafif1
31. jan 2016

Ahojte 🙂 viete mo niekto poradit ako malovat na smart? Nasla som na nete ze prach. farbami alebo belohou +alkohol a dofarbene gelovkou. Co sa mi pozdava viacej nakolko prach.farieb nemam tak vela ako by bola potreba. Bude to zasychat? 🙂 privitam akukolvek radu alebo nazor. Dakujem

katarina51
31. jan 2016

@denisak77 tie torty sú prááásne. Chcem sa opýtať, čím robíš stensil, máš to krááásne.

grasie
1. feb 2016

@pristela no to som teda fakt kľudnejšia 😝 😀
a Ďakuujeem aj za kekse 🙂 inak ak by ti , teda konkrétne muffinky, boli čírou náhodou tak troška jemne povedomé, tak máš celkom fajn zrak, bo ako predlohu som mala tvoju muffinkovú magnetku 😝 😅

silvusinka353
1. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

neviem sa vynadivat na tie prekrasne torty 😉

denisak77
1. feb 2016

@katarina51 ďakujem a robím kráľovskou glazúrou,bielkovou

denisak77
1. feb 2016

@sticker ďakujem

denisak77
1. feb 2016

@kubrt ďakujem