Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

denisak77
1. feb 2016

@elamaslakova ďakujem

pristela
1. feb 2016

Holky pridavam este jednu rychlovicu dnesnuuu

nika1985
1. feb 2016

@cmulinkafif1 naj su prachovky a alkohol ale mozes aj gelovka a alkohol len to ti tak nezaschne a ani sa s tym podla mna neda tak tienovat ale skus ja som robila tak snehuliakov peciatkou gelovka a alkohol a neuschlo to.

sima410
1. feb 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@pristela rychlovica ale pekna 🙂

jenie123
1. feb 2016

Baby prosim Vás, niektorá ste dávali sem torticku v tvare mozgu, prosim Vás ktorá ste to bola alebo ak niektorá máte tu fotecka.. Bola by som Vam mocisko vďačná 🙂🙂

cmulinkafif1
1. feb 2016

@nika1985 som nasla na nete toto a pre mna by to bola prijemna alternativa. No myslis ze prach. sa mi podari vytienovat torta? 🙂 dakujem

nika1985
1. feb 2016

@cmulinkafif1 to chces farbit celu tortu o tak prachovky obycajne z drogerie tie stoja par centov

cmulinkafif1
1. feb 2016

@nika1985 chcela by som skusit hej 🙂 este ta vyuzijem ked si sa mi jedina ozvala. Nahodou skusenost lepenia oblatky na bok torty ? Nemas ? 🙂

nika1985
2. feb 2016

@cmulinkafif1 das po celej ploche jedle lepidlo a nalepis ak rmas zevraj sa moze aj med no neskusala som

cmulinkafif1
2. feb 2016

@nika1985 ja mam aj take to speci na oblatky len mam vcelku strach ze to na boku nebude drzat.

lvka
2. feb 2016

Ahojte, po mesiaci pridavam jednu narodeninovu...na lesnych zvieratach musim este zamakat 😀

lvka
2. feb 2016

A torta..🙂

stebota
2. feb 2016

este jaaa

michaela3011
2. feb 2016

zdravim vas 🙂 pridavam moje tortuchy... prve tri nadiktovane, zvysok volna ruka 😅 😀
pri tej dvojposchodovej som si myslela, ze napisem dennik tortickarky... prva kapitola by bola "fantazia, ktoru maju iba zadavatelia" 😅 zadavatelka ocakavala odomna, ze jej tam napisem straaaaaaasne dlhy text 🙄 text na dve sms 😀 inak, je to torta k vyrociu (neviem ku kolkatemu) no take vyznania ako tam slecna chcela dat napisat sa hovoria osobne 🙄 tak nakoniec mi praskol moj posledny nerv a dala som tam len inicialy 😀 sama radost robit taku tortu, vidno to? 😅 no bola spokojna ako vzdy 😀 len som si povedala, ze toto bola posledna torta, ktoru som pre nu robila 😝 pre dobro vsetkych, hlavne to moje 😀 😀 😀

lvka
2. feb 2016

@michaela3011 nadhera..ako vzdy 🙂 ! "...moj posledny nerv.....🙂)))))))))"

pristela
2. feb 2016

@lvka rozpravkovo kraaasna 😵 😵 😵 😵 taketo mam ja rada

michaela3011
2. feb 2016

@lvka sa smejes, no ta torta ma stala vazne moj posledny nerv 😀 😀 😀
akurat pozeram, ze mimon sedi dako mimo stredu 😅 😀 asi mi to moc neprekazalo vtedy 😅 alebo som bola uz s myslienkami v posteli 😀 😀 😀

lvka
2. feb 2016

@pristela dakujem 🙂

elamaslakova
2. feb 2016

@michaela3011 Nádherné tortičky

pukica
2. feb 2016

Ja nekonecny amater opat otravujem mam kamaratovi na premieru studentskeho muzikalu spravit tortu poslal mi foto co ma byt na brchu ono je to vlastne pozadie teda kulisy rozmyslala som ze dam biely potah slnko a tie dva stromy co su v predu spravim pod potahom teda aby to vyznelo priestorovo ked na to dam potah a potom zvysok namalujem no a ted dilema cim malovat?Normal gelovkami to bude ok?Dakujem za kazdu jednu pomoc,normalne som tortami prasrila bo nejak na to nemam 😔 ale kamosovi by som rada spravila peknuuu tortu za tu jeho neskutocnu snahu,pridavam foto 😊

sticker
2. feb 2016

Tak pridávam môj pokus o chameleóna a odpadávam do postele.....
@pukica Ja som teraz chameleóna maľovala aj gelovkou, ale aj prachovou zriedenou v kvapke alkoholu.....

michaela3011
2. feb 2016

@elamaslakova dakujem 😵

tinuskaha
3. feb 2016

dievcata zvysila sa mi doma potahovka K2 a SV z oboch tak asi polovica ...mozem ich zmiesit dokopy a potiahnut tortu??dakujem

alex999
3. feb 2016

3D torta je proste moja srdcovka 😀
Aj keď predstava bola iná, ako vždy 🙂

mojmacik
3. feb 2016

@alex999 ale to je skoda do toho vobec zahryznut...aj deti mi tu hovoria,ze jaaaaj skodaaaa 🙂

alex999
3. feb 2016

@mojmacik 😀 dakujem, no som zvedava je to pre 5 ročného chlapčeka 😉 či ju zje alebo nie 😀

elamaslakova
3. feb 2016

@alex999 Perfektné

elamaslakova
3. feb 2016

Ahojte dievčence , robila som tortičku a nechceli ani poťah ,ani ganache tak som to spravila takto , som zvedavá na čo na to povedia

elamaslakova
3. feb 2016

@michaela3011 Miška ahoj, chcem sa ťa opýtať tá tortička s tým monogramom je ako potiahnutá ? Či je to poťah zafarbený ,alebo ganache , ďakujem

nika1985
3. feb 2016

ahojte baby mam problem pani chce takuto tortu bez kvetu hore iba cislo a deduskovi nebude to blbe ? som sa jej dva krat uz pytala ci ziadne kvety ani nic hore a ze nic fu to bude 😠 co vy nato dakujem za rady som z toho nejako na nervy