Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maykaaa1122
4. jún 2016

ahojte, viete mi poradit recept na domaci croissant..?.. 🙂

lamps
4. jún 2016

Dievčence potrebujem radu, mám požiadavku na tortu s punčovým krémom. Nie na klasickú punčovú tortu, ale na tortu s punčovým krémom. Robili ste niektorá takýto krém? ak áno ako? ďakujem

mojmacik
4. jún 2016

tak 2 aj odomna...zabickova je 1.meninam...dietatko nema este ani rok..len stare mamy sa zrejme predbiehajuuuuu 🙂 ale mam z nej radost,lebo toto je to co sa mi paci a potom aj robota ide od ruky 😀

tinuskaha
4. jún 2016

po dlhej dobre pridavam aj ja svoje 2...tu s hlavou som sa inspirovala tu od jednej z vas..druha na zajtra k 1.sv.prijimaniu

nika1985
5. jún 2016

ahojte tak moj vikend v nervoch skoncil takto nakoniec si pre ne pani prisla mam poucenie do buducna 😒

mojmacik
5. jún 2016

@nika1985 a urcite sa tvarila ja nic ja muzikant,dufam,ze si jej povedala,ze bez zalohy uz pre nu NIE

grasie
5. jún 2016

@dzjanetta @elfka.elfka @nika1985 @lamps holky nepreháňajte 😝 alebo vlastne preháňajte??? 😀
mooooooc ďakujem za pochvalu 😵, vždy ma moc poteší, ke´d sa moja práca páči 🙂

lamps
5. jún 2016

@grasie ja som určite nepreháňala 😵 😵 😵 😵 napísala som len pravdu a sama viem, ako veľmi poteší pochvala 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chvapilu
5. jún 2016

ahoj mám dělat svatební dort téma :luční kvítí,atd něco přírodního máte prosím někdo nějakou inspiraci nic mi nenapadá,Děkuji moc

moicka
5. jún 2016

ahojte sikulky. Mam na Vas otazku. Mam robit futbalovy dres a nechce sa mi farbit velky kus hmoty. Airbrush bohuzial nemam 😢 . Mozem potiahnut na bielo a potom spongiou natriet farbu, alebo je to uplna blbost? 😀 😕 Dakujem za kazdu radu. Pekny vecer

peciemslaskou
5. jún 2016

moja víkendovka

elamaslakova
5. jún 2016

@peciemslaskou nádherné tortičky ,ako vždy

jenie123
6. jún 2016

Dobre ranko kocky.. Pridávam ja svoje vikendovky.. Tie posledné dve odovzdávam este dnes 🙂🙂

jenie123
6. jún 2016

@moicka môžeš.. Ked som aibrush nemala, tiez som natierala spongiou 🙂🙂

jenie123
6. jún 2016

@chvapilu ja som niečo našla 🙂🙂

chvapilu
6. jún 2016

@jenie123 děkuji

peciemslaskou
6. jún 2016

@elamaslakova ,ďakujem,aj keď toľkéto množstvá naraz mi dáva zabrať

dush
6. jún 2016

futbalova torta k

stebota
6. jún 2016

@mizu89 Rozrež ho a použi aj vnutro aj šupku pretrep to a šupku nechaj vo v cukre.

stebota
6. jún 2016

@dush Kráááááááásna čistá robota 😉

stebota
6. jún 2016

Moje torticky

dush
6. jún 2016

@stebota dakujem

peciemslaskou
6. jún 2016

@dush ,nádhérná lopta

lucijana2
6. jún 2016

@stebota tak ta s tym medvedikom nema chybu 😉

dush
6. jún 2016

@peciemslaskou ďakujem pekne

kukulka1
6. jún 2016

Pekný večer vám prajem šikulky!

pppeeetttaaa
7. jún 2016

@lamps a milujem aj tvoje kvety... :D cele torty.. nemoze ta niekto natacat pri praci? 🙂)))))) prosim na tie 5lupenove drobne kvety ktoru formicku pouzivas? a ako na ne aby drzali na drotiku? :D prezradis..dakujeeeeem

michaelsa
7. jún 2016

Babule vy také neskutočné torty pečiete, krása sa pozerať 🙂 Šikulky ste všetky

lamps
7. jún 2016

@pppeeetttaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elamaslakova
7. jún 2016

@stebota Nádherné tortičky všetky