Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katulkaaaaaa
4. nov 2011

baby POMOOOOC
mam objednavku na tortu stojaca koza ktora zuje travu....3D torta...postup som ziany nenasla,do vecera mam dat vediet ci to spravim 😕

pristela
4. nov 2011

@katulkaaaaaa ja umrem 😀 😀 😀 😀 😀 kaslem na stojaceho kona s vlajucou hrivou 😀 😀 😀 😀 koza je lepsia !!!!

emka34
4. nov 2011

Ahojte, robíte krásne torticky, niekedy sa chodím sem kochat 🙂 Uz som si povedala, že na Vianoce skusim svoju prvú potahovanu a potom ju sem zavesim pre zlepšenie nálady 😀 . Teraz by som vás chcela poprosiť o radu, chcela by som dnes začať vami ospevovani parizsky krém, len som si neni celkom istá, či mám slahacku s cokoladou variť pomaly v hrnci, či nad parou. Dakujem

pristela
4. nov 2011

@emka34 pomaly v hrnci 😉 a mieeešať furt a stále 😉

anibas
4. nov 2011

@katulkaaaaaa musela by si mať konštrukciu a ma ňu napichovať korpusy a dotvarovať punčovinou !!!!!!!!!! si videla takú tortu ???

katulkaaaaaa
4. nov 2011

@anibas fuha tak to neni nic pre mna,im hned zavolam toto ja robit fakt neviem 😒

lamps
4. nov 2011

@jakelina pokúsim sa 😀

katulkaaaaaa
4. nov 2011

@anibas praveze nevidela na nete som nasla toto ale postup ziadny..ale to je kozel

anibas
4. nov 2011

@katulkaaaaaa ani za 100 € BY SOM NEROBILA

katulkaaaaaa
4. nov 2011

@anibas 😀 😀 😀 😀 ok zrusim to,som im hovorila keby lezala ako klasicka 3D torta by som spravila ale taka co stoji no netrufam si ani omylom,sak to sa ani jest neda preboha...akoby to krajali? 😕

dm1
4. nov 2011

@katulkaaaaaa aaaaaaaach boze ti ludia ale vymyslaju 😝 😠

vecernicci
4. nov 2011

@reruna to jim musíš nejdřív upéct perníky na jídlo aspoň ze tří dávek jako já a pak nechají věnce na pokoji 😀 😀 😀

emka34
4. nov 2011

@pristela ďakujem pekne 🙂

anibas
4. nov 2011

@katulkaaaaaa oni by ju len dojili 😀 😀 😀 no fakt: objednávka jak sviňa 😝 😝 😝

eliska22
4. nov 2011

@lamps vždy sa teším na tie tvoje kvetinkové tortičky 😵 😵 krásnučké 😵

vecernicci
4. nov 2011

@katulkaaaaaa http://www.flickr.com/photos/debbiedoescakesnet... tahle je nídherná, jako živá, ale jak stojí, to teda nevím, někde jsem viděla postup sice na dinosaura, ale taky korpusy napichovali na dráty arůzně to lepili, ale podle mě když to pak krájí, tak z toho mají fašírku 😀

anibas
4. nov 2011

@lamps áno - krásne kvetinkové tortičky - 😵 😵 😵 😵 😵

anibas
4. nov 2011

@vecernicci áno aj ja som mala uloženého toho dinosaura : korpusy 5cm a žiaden krém, rezali to jak drevo 😨 😨

katy1979
4. nov 2011

@katulkaaaaaa ty kokos ze koza. nezavidim ti dievca ale vobec. ale ta fotka co ste sem hodili je super

dm1
4. nov 2011

ja som tiez tak videla stojaceho kona on bol cely na drevennej doske este aj ta doska sa natierala kremom a potahovala spolu s tortou 🤐

anibas
4. nov 2011

@dm1 Sila - čo som murár, tesár, obkladač ???? By som rozmýšľala o sediacej - ale či by sa podobala ma kozu ?!?M!?

dm1
4. nov 2011

@anibas jj suhlasim. ved to sa aj na figu kraja cele 3D torty vysoke. Ja som radsej za klasika + pekna postavicka ktoru si mozu aj odlozit na pamiatku 😉

katy1979
4. nov 2011

@dm1 doska natierala kremom 😀
no u mna neviem ci by ta postavicka vobec bola koza 😀 takze ani kozu ako postavicku a ako 3D uz vobec nie

vecernicci
4. nov 2011

@katulkaaaaaa tak je zkus ukecat jen na postavičku na dort, řekni jim, že by to nešlo pořádně krájet a ubij je argumentama 😀 😀 😉

pristela
4. nov 2011

@katy1979 tak jedine ako puzzle na tortu , ked poskladaju a nebude sa podobat na kozu , povies , že zle poskladali a odznovu! 😀

katy1979
4. nov 2011

@pristela no to je jedine riesenie 😀

vecernicci
4. nov 2011

@pristela anebo to může udělat jako zdenallicka 😀 😀 dělala šmouly bez šmoulů, tak udělat kozu bez kozy

lusil2005
4. nov 2011

@lamps tie torticky mas uuuuuzasne!!! naozaj nadhera!

vlada111
4. nov 2011

@dm1 Dani a ako robíte tie adventné vence? Tuším by som aj ja urobila svokre a mamine. Píšete tu o tom, tak ste ma nakazili 😀

dm1
4. nov 2011

@vlada111 ja nerobievam tak ako baby ale taketo nieco jednoduchsie https://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?... to bol moj prvy min. pokus uvidime ako to tento rok dopadne