Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
1. jún 2012

@eliska22 no mne sa paci

peroli
1. jún 2012

@eliska22 netrap se... je fakt moc pěkná.. 😉

fodorka
1. jún 2012

ahojte pridavam moju dnesnu pre moje deturence k MDD 🙂

fodorka
1. jún 2012
voskovaeva
1. jún 2012

@miciatko niesu tam bubliny len ked ju chcem rozkrojit tak je taka jemna ze sa mi drobi

aduskatt
1. jún 2012

@peroli nadherne svadobky.........uplne ma fascinuje, ake rovne maju tie torty..........uplne ako podla pravitka..............

lokalistin
1. jún 2012

@bzucinka2 inspiracie z netu

monika76
1. jún 2012

Ahojte cukrárky 😉 🙂 ja už má dobojované ale moj chrbát už štrajkuje 😝 mám dosť...

dajna11
1. jún 2012

@zdenallicka nádherná farebná veselá

dajna11
1. jún 2012

@zdenallicka teraz čítam že končíš a to je teda velká škoda.....

monika76
1. jún 2012

Na tento víkend bohate dosť....

bzucinka2
1. jún 2012

@eliska22 krasna je co sa im nepozdava 🙂
@peroli dakujem 🙂

bzucinka2
1. jún 2012

@lokalistin dakujem, niektore su priam umelecke diela 🙂

miculienka
1. jún 2012

ahojte dievčatá , prosím vás, vy ste tu skúsené vypekačky , potrebujem poradiť , chystám sa upiecť malej tortu na 2. narodeniny a chcem jej ju prizdobiť poťahovkou , len ja neviem čo si mám vlastne kúpiť , mám si kúpiť tú K2 a gelovky alebo nafarbený marcipán na potiahnutie ale zas chcem aj nejaké ozdoby na to , tak potrebujem aj iné farby , poraďte mi prosím ako to vyriešiť , čo bude pre mňa matérku najjednoduchšie , s čím sa najľahšie robí , ďakujem za dobré rady ak nejaké budú 😵

vlada111
1. jún 2012

@anibas uf Sabi, najbližšie robím takú 😉

lifinka
1. jún 2012

@eliska22 krásně jsi to vymyslela, bude se moc líbit, neboj!!!

bambula1307
1. jún 2012

@vlada111 jasne , ze treba prihliadat aj na narocnost, ak je vela kvietkov ci inych serepeticiek pridame si 🙂 na cene..ale to im poviem dopredu, ked vymyslaju 😎

vlada111
1. jún 2012

@eliska22 ako mohli reagovať vlažne, je krásna

lifinka
1. jún 2012

bzucinka2

mamina1978
1. jún 2012

@bzucinka2 Tak pridavam aj ja par stvorcovych inspiracii...... 😉 🙂

mamina1978
1. jún 2012

@mishulle nabuduce ak by si chcela skusit kliestiky, tak skus tu kuk ...😉 😉 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=wJS3jwKs0wg
dm1
1. jún 2012
dm1
1. jún 2012

uz sa tu 2x pokusam nahrat dalsie inspiracie a neuspesne 😠

1katuska73
1. jún 2012

ahojte moja dnesna vaha 6,5,cela cokoladova.

janula.h
1. jún 2012

č.3 🙂 dnes mám svadobný deň 🙂 to novomanželom tam chceli 😝

dada2007
1. jún 2012

@eliska22 ako vlažne? ved je peknáááááááá ........práve tiež riešim o dva týždne......nechala to zakaznička na mne, tak od samej radosti uvažujem, čo spravím 😅

eliska22
1. jún 2012

dievčence nebudem Vás všetky menovať, ale ďakujem za podporu, asi čakám od ľudí niekedy radostnejšie prejavy, keď sa natrápim 😀 😝 a oni na to kuknú a že no pekné a ja že budú skákať od radosti 😀
tak pridávam ďalšiu s ktorou som nad mieru spokojná, moja prvá ľalia na drôtiku, milujem drôtiky 😀 😀 😀 prečo som ich skôr nevyskúšala ??????? len ma ruky fest bolia 😝 😅 torta je pre sesternicu a jej syna, na nich vždy skúšam niečo nové 😀 nevedela som vybrať fotku, tak dávam viac 😀
a idem bojovať s kuchyňou, teda s tým bordelom v nej 😖 😔

aduskatt
1. jún 2012

@eliska22 ja si idem akurat bordel do kuchyne urobit, xixi......krasna torticka

eliska22
1. jún 2012

jéjda baby ja tu kukám teraz na to foto a šak tam má byť 8 rokov, ja som prepracovanáá 😝

lussy23
1. jún 2012

no deň som tu nebola, a toľko tortičiek ste popridávali, waw. ako to stíhate? ja so mvčera robila po dňa jednu malú a vy stihnete aj 5 za deň a ešte máte aj detičky a ešte aj tu kecáte... no snád som na nikoho nezabudla
@mishulle krásna @ajka82 úžasní sú tí simpsonovci @anibas krásna tortička @vecernicci nádherná kravička @bambula1307 krásne tortička, a tá Maja nemá chybu @mamina1978 parádne formulky @lifinka krásna lalia @aduskatt - parádna tortička aj mrmaorák ,aj punčová🙂 šikuľka ste , @evvini - peknučká sopka @kitta krásnučká @mrka2 prekrásna tortička @alenv krásnučká @mariann2 nádherné @zdenallicka nádherné @eliska22 prekrásna tortička @mia114 - zlatučká je Nelinka🙂 @fodorka nádherná je tá panda @monika76 krásne dielka @adrianai parádna orchidejka @lawli . super nápad s tými gerberami a nádherné tortičky a tie žabky sú tak roztomilé jeeeeejo dada2007 - waw perfektné je to prasiatko @janula.h nádherné tortičky @mia114 - krásne tortičky. Mekqween pre dievča?🙂 milé @alenv - krásne dielka
@xxx.klarka krásny macko @heni79 - krásna