Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
4. jún 2012

Babulky, chcem sa Vam velmi velmi pekne podakovat za krasne gratulacie,ste uzasne,som rada ze patrim medzi Vas 😵 😵 😵 .Pre tych ktori chceli fotku torticky, tak je to tato. Este raz velmi pekne dakujem 😵
http://www.tortyodmamy.sk/svadobne/sutazna-svad...

florentina
4. jún 2012

@daducha nedivím se, že vyhrála, já bych ji také vybrala za vítěze, přesně můj vkus...velmi roztomilá 😉

vlada111
4. jún 2012

@daducha práve som otvorila časák, blahoželám, konečne vyhrala kreatívna torta bez konvencií bez nádychu dediny 😀 Tešííííím sa 🙂

mamina1978
5. jún 2012

Aku velkost torty .....pre kolko ludi...... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 =-

Tento problem je vyrieseny.............kuk tu je tabulka s rozmermy....... 😉 🙂

http://www.backformenladen.de/html/torten-planu...

mamina1978
5. jún 2012

Toto je zlatunke inspiracia z internetu 😉 ........schodiky pre malu nevestu...... 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

mamina1978
5. jún 2012

A este jedna inspiracia z internetu........ a idem si este pospat........... 😝 😉 🙂 🙂 🙂

anibas
5. jún 2012

@romea super si - všetko máš krásne naštudované a to musíš už len vyskúšať 😉 😉 😉 😉

anibas
5. jún 2012

@florentina ááách - suprová tortička, úplne autentická 😵 😵 😵 , normálne cítim ako smrdí ten popolník 😀 😀 😀 😀

anibas
5. jún 2012

@vlada111 odfoť prorím stránku časopisu so súťaže hod nám to tu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anibas
5. jún 2012

@vlada111 a že bez nádychu dediny 😀 😀 😀 😀 😀

marecek4
5. jún 2012

@adrianai protože po té přehlídce slakého,jsem při té Tvé pivní dortě dostala chuť na maso a mladí opět vše sežrali 😀,u nás nic nevydrží,to víš,tři velcí,k tomu chlap a malý je taky masový,jen jsem si neuvědomila,že ty příspěvky jsou řazené na konec,ne jako komentáře k fotkám

eliska22
5. jún 2012

@florentina perfišná torta veľmi vydarená 🙂 ako si robila ten popol v popolníku 😕 to vyzerá ako ozaj 😀

vinka
5. jún 2012

@maca77 ako oni to nechali všetko na mna.im je to úplne ale úplne jedno.Oni nemajú takú bežnú svadbu.to je len posedenie.Sú to starší pár.Obaja majú po 50-ke.a v nedelu majú posedenie s rodinou.A to sestra objednala bratovi.tak prečo nie postel. 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
5. jún 2012

@florentina kriste ty si robila tú tortu?Ved ten popol v popolníku je úplne identický.Toto sa jak dá urobiť?ja skapem 😲

florentina
5. jún 2012

@anibas @eliska22 @vinka holky děkuji moc, to hrozně potěší, každá pochvala. Já mám trošku mindrák, protože manžel mi vždy všechno zkritizuje. On to nemyslí zle, chce mi tím jako pomoc na co se zaměřit, ale stejně mě to trošku mrzí. Všem mým dortovým pokusům říká hromada a každou věc patřičně komentuje. Konkrétně na ten popelník říkal, že je takovej divnej, ale je poznat, že to je popelník no....

a jinak popel - smíchala jsem hrstičku drobků z korpusu s toškou moučkového cukru a černou a tmavě stříbrnou práškovou barvu.....

katulkaaaaaa
5. jún 2012

@eliska22 lepidlom a bol to zohnuty dratik co sa pouziva na kvety 🙂

dm1
5. jún 2012

@dadka212 praveze ich mas vsetky namakane a pekne prepracovane preto to obdivujem ze tak rychlo to dokazes 🙂

dm1
5. jún 2012

@jper ja mam tuto silikonovu a je super a za dobru cenu aj dlha snura peral a dve velkosti. isto lepsie ako plastova http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...

dm1
5. jún 2012

@florentina moc sa ti podarila hlavne ten popolnik. Co sa tyka tej vahy veru za velkost plechu a jednoposchodovu sa mi zda vela 10 kg. ja som mala max. 8kg ale ked boli 4x korpus a 3x plnka

romea
5. jún 2012

@anibas teiria by bola pen ta prax no som zvedava ako to dopadne 🙂 nabuduci tyzden sa ozvem pojdem zatial pokupovat veci 🙂

dadka212
5. jún 2012

@dada2007 nie nepotieram pribináčikovým krémom boky, to len keď robím nepoťahovanú tortu s piškotami okolo a vrch nejaké ovocie so želatinou atď 🙂

dada2007
5. jún 2012

@dadka212 jáááááááááj 😵 😵 😵 😵 už cháápem.....díkes 😉

dadka212
5. jún 2012

@reruna ano keď robím mramorák, šlahám samotné bielka a žltka so všetkým cukrom, vodu nedávam úplne vriacu iba horúcu 🙂

dadka212
5. jún 2012

@bzucinka2 no ja do práce nenastupujem, malú mi nezobrali aj keď má 3 roky, takže som doma bez rodičáku...

dadka212
5. jún 2012

@dm1 ďakujem 😵

dm1
5. jún 2012

@dadka212 no to potesi veru s tou skolkou aj u nas tak vela kamosiek skoncilo... 😒

dadka212
5. jún 2012

@dm1 no je to hrozný stav, ale tak nezabijem sa....našťastie sme to poriešili tento rok tak, že nepotrebujeme tolko peňazí takže nám stačí to čo zarobí tatino 🙂

daducha
5. jún 2012

@vlada111 dakujem 😵 😵 😵

daducha
5. jún 2012

@florentina bohovska torta, ten popol je dokonaly 😉

daducha
5. jún 2012

baby,prosim vas neviete aka je to farba MADŹENTA ? Mam robit takej farby orchidee a netusim co to je.Zeby cyklamenova?