Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janulabj
28. sep 2012

@zdenallicka kuk 😀 fuu , ale nemaš to teda lahke kokso....take no divne mi prídu 😀

chanella
28. sep 2012

@dm1 jaaaaj aj ja som ti prave pisala IP a nevsimla som si ze si to ty 😀 uplnou nahodou som nasla co si pisala o striekackach v tomto fore 🙂
no tak musim hladat striekacku :( na nete niekde?

dajna11
28. sep 2012

@mia1111 suproví bobíci sú...tuším je to z toho pamlsku že?

dajna11
28. sep 2012

@bambula1307 díkes

pristela
28. sep 2012

@janulabj ja miesam na lidicky vzdy, nedavam ivory 😅 žlta + ruzova = telova 😀 ale malinko stací 😉

dajna11
28. sep 2012

@vlada111 dakujem.ja to nepoznám takže som to podla netu študovala

zdenallicka
28. sep 2012

@janulabj Díky..🙂 To se mi líbí..🙂 Na lebku kašlu, ta je moc těžká, bude nějaký dort a ně něm ruka..🙂

mia1111
28. sep 2012

@dajna11 áno 😵 🙂

eliska22
28. sep 2012

@mia1111 nádhera, nádhera, nádhera 😵 😵 😵 😵

eliska22
28. sep 2012

@pipka aj ja chcem tringeeeeeeeeeeeeeeelt , ja už dávno nedostala ani fuka naviac 😠 😠 😠 a teraz by sa mi veru zišlo, aby som mala za čo ísť do práce 😀
dnes mi volala šéfka, že či som pripravená psychicky, vtipnáááááááááá 😀 keby vedela, že momentálne na prácu nemám čas pomyslieť, ja len torty, torty a v pondelok si dúfam v robote odpočiniem 😀 😉

lucula73
28. sep 2012

dievčatá veľmi pekne ďakujem za všetky laiky ,veľmi ma tešia 🙂
už si boli zobrať tortičku,bola pre chlapčeka,čo ešte takú tortu nevidel,normálne nechápal,takú vytešenú tváričku som asi ešte nevidela 🙂

večer pokukám vaše tortičky,bo kým by som skončila,tak aj tma bude 😀

janula.h
28. sep 2012

@eliska22 mne minule za 5O medovníkov zabalených nedali ani to euríčko aby zaokrúhlia 😀

jper
28. sep 2012

@mia114 děkuju
@eliska22 děkuju - tak tohle vykrajování jsem ještě ani jednou nezkoušela, ale taky to nebude žádný med si myslím.
@mia1111 nádherné postavičky, z jaké hmoty modeluješ? Jak je možné že tam nemáš jedinou prasklinku nebo překlad. Tohle pořád nedokážu.

jper
28. sep 2012

@vlada111 Děkuju - ve skutečnosti mi přišel hezčí jak na té fotce. Na té fotce vidím ty šílené nedostatky :D

aduskatt
28. sep 2012

@janula.h teda☹ tak aspon zaokruhlit mohli.............
ja som za minule tri torticky dostala za kazdu cosi navyse🙂 tak uvidime, ako to pojde dalej🙂

eliska22
28. sep 2012

svadobná je preč, fuj ale som si vydýchla 😝 😝 😝 aj keď bez tringeltu, ale neva 😀

mimcak
28. sep 2012

joj tak tortička odovzdaná večer hodím foto teraz si dávam kafčo a idem sa pustiť do dokončovania druhej.Vy ste tak rýchle ,že ja vás tu nestíham čítať. 😒

mia1111
28. sep 2012

@jper - ďakujem... modelujem so smarflexom velvet. Nie je pravda, že nemám prasklinky, veru, sem - tam sa nejaká nájde, ale to skôr preto, že keď mi trošku "sadne" bruško a snažím sa ho vrátiť do pôvodného stavu, tak vtedy vznikne malá prasklina, lebo z vrchu už je hmota suchá, len vnútri ešte trošku mäkká... ale toto neriešim, to by som musela robiť jednu postavičku asi týždeň 😀 . Aj keď je pravda, že s každou postavičkou som sa doooosť dlho hrala, ja neviem robiť rýchlo ☹ .

njonja
28. sep 2012

Pridavam moju nocnu a idem dalej robit.-) Bola to pre fanusicku futbaloveho timu Dortmundu (preto ten cierno-zlty sal) a to su jej macky, co ma doma... len taka malinka - nema ani jedno kilo...
kuknem zase zajtra 🙂

mimcak
28. sep 2012

a ked spomínate tringelty.Ja som teraz odovzdala tortičku sesternici za robotu som si nepýtala je to aj super kámoška od detstva tak som povedala zadáčo,ale tajne som dúfala ,že aspoň eurko prihodí no 😠 ☹

aduskatt
28. sep 2012

@mimcak a nic?........ja robim najlepsej kamoske.ona vie, ze vzdy jej urobim lepsie cenu, ale kompenzuje.minule mi nechala 8 eur.ale mam uz skusenost, ze si nechali vydat 50 centov a to bola tiez kamoska.........tak asi tak, ludia su rozni

mimcak
28. sep 2012

@aduskatt no supeeer 😒

janula.h
28. sep 2012

žirafa cestujeeeeee 😀 boli nadšení to poteší 🙂

dadka212
28. sep 2012

ahojte, pridávam svoje torty zatial 2 😝 dúfam, že sa to na BMW aspoň podobá 😅

lussy23
28. sep 2012

@njonja nádherná
@dadka212 krásne tortičky

jakelina
28. sep 2012

@dadka212 krásné a auto se podobá. Máš moc hezký ten polštářek, to máš čím natřené???

lussy23
28. sep 2012

@mia1111 krásne postavičky
@dajna11 krásne tortičky. Tí simpsonovci sú zlatí

dadka212
28. sep 2012

@lussy23
@jakelina dík 🙂 a ten vankúš je potretý farbou vraj zlatou, no vyzerá inak 😖 http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/tekuty-le...

miciatko
28. sep 2012

konecne dokoncena a este jedna . ..