Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

tamianati
25. feb 2013

@muffinka8 nádherná!!! 🙂

muffinka8
25. feb 2013

@dm1 ahoj, prosím ako dlho môžem skladovať čokohmotu? A kde najlepšie? Nechala som ju v chladničke 😕 A ešte by som sa chcela opýtať, že ak zmiešam čokohmotu so smartflexom čo mi ostal z poslednej torty a je zelený a modrý, bude mať výsledná hmota stále hnedý odtieň?

zklimekova
25. feb 2013

jedno malé srdiečko ......a do štvrtka padla 🙂 ....a poobede Vás konečne dočítam ..pekný deň prajem 🙂

mizulienka
25. feb 2013

baby,objednavate si silikonove formicky a veci na torty na mimibazare? mate nejakeho spolahliveho predajcu?dakujem

lokalistin
25. feb 2013

@alexandrakocikova ahoj ja som sa vcera vratila z nemocnice tak este len teraz docitavam aku dobosku si nakoniec robila?tu moju?chutila?ja robievam platy tiez dopredu,lebo mam dve roboty a vsetko v jeden den nestiham

mamina1978
25. feb 2013

@lamps Juj..................... ale su zlatuckeeeeeee 😵 😵 😵 😵 ....vsetko naj pre obe dcerenky prajem 😉 🙂

lawli
25. feb 2013

Ahojte ,moja dnešná...pre synátora...takú si vybral, chcel len veľkú a poschodovú...prikladám foto aj s oslávencom 🙂

jakelina
25. feb 2013

@lawli krásná a to jste si teda doma dopřáli, takový obr 😀 😀 😀

dm1
25. feb 2013

@muffinka8 netusim ci bude mat hnedy odtien musis skusit ono zalezi aj od pomeru keby si dala zelenu a cervenu tak by bola isto hneda pri modrej neveim. Ja to skladujem klasika ako ostatne hmoty v kybli ved tam je len coko a ten sirup ktory nemusi byt v ladnicke iba klasika pri izbovej teplote

sisix
25. feb 2013

@mizulienka ahoj, tak ja mam vyborne zkusenosti s touto pani. Je mila, ochotna a rychla http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=131910

sisix
25. feb 2013

@lawli krasna, a mlady fesak.

mizulienka
25. feb 2013

@lawli je nadherna a aka velika 😉 ste museli mat velku oslavu 😉

timotejkabrejkova
25. feb 2013

@alexandrakocikova Skúšala si to aj s inej hmoty? Baby tu radia tu gumpastu či ako sa to vola.

lawli
25. feb 2013

@jakelina no nechcela som až takú veľkú ,ale taka sa podarila...nás je veľa ,bude ešte málo 😀 😀 😀 ...možno len foto skresľuje...je to 22-18-14...váha 8 kg....z dola čoko korpus ,čokoplnka + banany...stred biely korpus ,čoko pribinák...vrch biely korpus ,rafaelo krém ,marhuľový džem... 🙂

lawli
25. feb 2013

@mizulienka ďakujem ,oslava bude dnes...a teda dosť veľká ,dúfam ,že bude stačiť... 😅

lawli
25. feb 2013

@sisix ďakujem 😵

timotejkabrejkova
25. feb 2013

Dievčence používate tú gumpastu aj na poťahovku???

mizulienka
25. feb 2013

@sisix ale ona bude mat asi prilis velke postovne na slovensko 😒

macamac
25. feb 2013

@lussy23 jaj- že moc ďakujem

a aj všetkým kočkám, ktoré mi radili, povzbudili a lajkli 😵
páni, baby, šak ma tuším navnadíte a nakopnete k práci 😀 😀 😉

ešte raz ďakujem moc - ste zlatééééé 😵 😵 😉 🙂 🙂

vlada111
25. feb 2013

@lawli to bude ekonóm 😀

macamac
25. feb 2013

@adrika202 jasné, zrozumiteľne, ďakujem, si zlatá 😉
aj ja som to tak kedysi robila, teraz som nožom rezala-a teda celkom dobre 😀

lucula73
25. feb 2013

@lawli aký robievaš korpus?tuším nie ten mramorák........sa mi vidí,že ty si písala že ti tiež pekne vždy narastie 🙂

dm1
25. feb 2013

@timotejkabrejkova na potahovku isto nie to je take strasne tvrde 😝. teda aspon ja co mam gumpastu satin ice na kvety je ale super

timotejkabrejkova
25. feb 2013

@dm1 Ďakujem idem si zapísať ten názov 🙂

lena.k
25. feb 2013

Omlouvam se, ze se "vtiram" 🙂 , ale mam na vas, zkusene cukrarky, dotaz. Mam v planu poprve pect potahovany dort, potahovat pravdepodobne touto hmotou http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t.... Napln dortu bude mascarpone se slehackou, mozna s troskou Philadelphie (uvidim, jak to bude huste). Myslite, ze muzu ten krem pouzit i na pomazani dortu pod vyse uvedenou hmotu, nebo pouzit maslovy krem? Potahovat budu v patek, dort se bude jist v sobotu a predpokladam, ze se cely sni najednou. Bojim se, aby se mi potahovka neroztekla, ale zase muj muz nerad maslove kremy. I kdyz na to podmazani pod potahovku asi staci jen malinko ...?
Poradte prosim. Diky moc.

timotejkabrejkova
25. feb 2013

@dm1 To sa zmieša do smartflexu či priamo sa z toho vyrába 😒 idem pohľadat niejaku stránku ako to vlastne vyzerá 😀

evala777
25. feb 2013

@zuzana92101 @reruna ďakujem....krájam len nožom namočeným v horúcej vode a najprv sa snažím prerezať len polevu až tak celý rez 😉

eliska22
25. feb 2013

baby to zase mám objednávku, že srdce má byť červené, má tam byť 30 a nápis Mirko ľúbime ťa! a ešte dodala pani, že ostatné nechajú na mňa, že ako keby som ju svojmu mužovi robila 😅 a ja by som mu určite nerobila srdce červenéééé bleeee 😝 😝 a teraz bábo raď, čo sa hodí na červené srdce pre chlapa, však mňa nič nenapadá 😒
rozmýšľala som nad nejakým kvetom, ale čo chlapovi 😕

eliska22
25. feb 2013

@lena.k určite tortu natrieť maslom !!!!!!!! inak by sa ti poťah roztopil, to maslo tam vôbec nie je cítiť, ja osobne si maslo zmiešam z odrezkami z korpusu a tým to potieram 😉

dm1
25. feb 2013

@timotejkabrejkova to je normalna uz hmota rovno sa z toho robi toto je ona: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... ked sa pozries na cenu za kilo tak zbadas ze potahovat by s tym bola aj pekne draha zalezitost 😝