Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
3. okt 2013

nakoniec chceli aj hviezdičky aj meno ešte som rýchlo dorábala 😝

zuzana030
3. okt 2013

@blcha
prekrásna, klobúk dole, aké sú tam plnky? dcére budem robiť, tak aj niečo iné by som skúsila
ružičky a srdiečka mám už porobené dopredu...:P

eliska22
3. okt 2013

pridávam to sem po jednej ako dement, ale tak práve som dokončila túto 🙂 odhovorila som ich od mena a čísla 😀
niektorí si našťastie dajú povedať 😉

vladiella
3. okt 2013

@eliska22 velmi vkusne, vydarene! 🙂

elamaslakova
3. okt 2013

@lucula73 Ja používam na poťahovanie Pasta Dama Stela a do nej pridávam trochu Smarflexu

cernalu
3. okt 2013

holky, můžete mi prosím poradit jaké barvy jsou nejlepší na barvení korpusu? díky 🙂

mamina1978
3. okt 2013

@ajka82 Dakujem 🙂 a ta posledna je tvoja,ze ? Tu som mala len jedinu ulozenu a teraz doplnam 😎 😀 Za ostatne krasne velmi dakujem,no dufam, ze mlady pan synacik si to este aspon raz rozmysli. Ako rozpravka je to pekne, ale on by chcel vsetky vlaciky 😅 a to ako ja modelujem velmi rada, no kam ich potom vsetky dam. Na torticku by sa isto nezmestili a tak rozmyslam ako by na podlozke mohli byt. Dnes sme pozerali spolu torticky , co mam ulozene a strasne sa mu pacil aj MC Quin auticko a ten hnedy buracik. Tak ale fakt neviem , ktore je lepsie 😀 Preco moje deti neficia napr. na rozpravke krtko, nemo alebo farma-zvvieratka 😅 😅 😅 😅

mamina1978
3. okt 2013

@eliska22 topankova krasna , no a pupavova je ako ozajstna ......nadhernaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

lucula73
3. okt 2013

@elamaslakova presne nad tou pasta dama stela uvažujem..........a prečo pridávaš smart,aká je sdamotná?makká,tvrdšiaa,či????

mamina1978
3. okt 2013

@viva13 @sikag miesanie farieb........ 🙂 aj vizualne 😉
http://www.pevnost.eu/index.php?option=com_cont...

elamaslakova
3. okt 2013

@lucula73 Ja s ňou robím teraz stále, od jesene do ´jari poťahujem len s ňou takou samou a cez leto ju miešam so Smarflexom , ten ju tak spevní a nerosí sa a netopí ked sú horúčavy , a má to ešte aj druhú výhodu , nie je taká drahá a chuťove je vynikajúca, ja kupujem len mandľovú a ku nej potom zase mandľový Smarflex ,a by sa chute nebili 😉

lucula73
3. okt 2013

@elamaslakova no asi vyskúšam...........díkes za tip 🙂

vladiella
3. okt 2013

link na virtualne miesanie farieb

http://satinice.com/color.php

adrika202
4. okt 2013

pridávam dve tohtotýždnovka a mám veget,sa normálne teším že víkend bez tortovania 🙂

tinamk
4. okt 2013

dievčatá Prosím ako tienujete ten spodok na torte? ja som to skusala hubkou a gelovkou a nešlo a nikde na nete som to nenasla..

denisak77
4. okt 2013

Pridávam tohotýždňky zatiaľ 4 ešte 1 na nedeľu a hotovo.Netradičná svadobná podľa oznamka a motta "od dnes budeme strašiť na jednom poli" .Na oznamku boli iba takíto strašiaci a motto a mala som vymyslieť ostatné,tak som spravila ešte poľné kvietky a hotovo,iné ma nenapadlo.

akzuzs
4. okt 2013

Na rýchlo pridávam moju skromnsoť a konečne si idem upratať kuchyňu a venovať sa deťom
Keď konečne bude zasa trochu času pokukám a polinkujem Vaše krááááááááásne trtičky. Ahojkajte

mia114
4. okt 2013

ahojt
babulky, neviete pod akym nayvom mam hladat inspiraciu na torty take ceruykove, farebne. potrebujem nieco do skolky pre 6rocne dievcatko a chcu len daco jednoduche aby to bolo farebne, ziadnu postavicku.

akapulko
4. okt 2013
sikag
4. okt 2013

@mamina1978 toto mam dakujem. ale potrebovala som viac otienov, hladam cyklamenovu na monsterku 🙂

jaroska
4. okt 2013

Baby,mám takú otázočku:ak po poťahovke prejdem dekoračným valčekom a potom chcem uhladiť žehličkou,nezničí sa mi ten vzor??? 😀

halienka
4. okt 2013

@aduskatt ďakujem, potrebujem just menší a väčší (10 a 34 cm) 😝 😀

pristela
4. okt 2013

Holciny vkladam prvu z mojho netortoveho víkendu 😠
a este raz kujeeem @maya30 si mi ulahčila robotu 😝 inak tato kvetinova krajka zozere strasne vela hmoty 😝 jeden pas 10g prasku, to mam na tu moju prvu na tri kusky 😀

lamps
4. okt 2013

@pristela je nádhernááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pridávam aj ja moju tortušu, je robená podľa tortičky, ktorú som už robila len si pani povedala, čo na nej chce zmeniť, takže som mala presne všetko nadiktované 😝

dada2007
4. okt 2013

@pristela zradcaaaaaaaaaaaaa..............šak si nemala robiiiiiiiiiiiiť!!!!!!!!!! ty si strašné trdlo!!! ale tortucha kráááááásna 😵

pristela
4. okt 2013

@dada2007 mi niečo hovor 😠 tuto som vzala bo uz sa mi dve natlacili doslova na silu ☹ tak uz tato bola taka pre potesenie , pani bola strasne milá a vlastne nechala vsetko na mna 😉

mysiatkoo
4. okt 2013

@lamps krasna 😵 ... a vsetko najlepsieee! 😉 @pristela jaaaaaaj 😵 😵

lamps
4. okt 2013

@mysiatkoo a ďakujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

pristela
4. okt 2013

@lamps ooooo, kukaaaaaaam , vsak ty mas narodeninkyyyy, želam krasny slniečkový a pohodový dník ako aj cely nasledujuci rok 😵 😵 😵

lamps
4. okt 2013

@pristela juuuj, mooooc, mooooc, moooc ďakujem 😵