Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
8. dec 2013

@1zaza nádhernéééé a ta so srnkou.. no juuuj 😵

verunkah
8. dec 2013

@pristela
moc děkuji za reakci 😉, právě, že se mi taky nechtělo listovat a takhle to dopadlo 😔 . Chodím sem do diskuze obdivovat dortíky a komentáře čtu jenom někdy.... ale jestli to bylo jenom o tom, že jsem dala málo másla, tak příště už to budu mít snad na jedničku 🙂. Vím, že kdybych udělala máslový krém do celého dortu, tak to téct nebude, ale chtěla jsem trošku zaexperimentovat 😅

aduskatt
8. dec 2013

@verunkah no, do torty mozes dat co len chces, ale obmazat treba maslom s cukrom, a presne ako @pristela Zanetka hovori, prebera sa to tu na kazdej minimalne tretej strane🙂)) a vacsina zacina slovami prepacte, nemam cas to tu citat 😀.....ale tortuska krasna, nabuduce budes vediet

verunkah
8. dec 2013

@aduskatt a to na potření takového dortu by padlo asi celé máslo, viď?

aduskatt
8. dec 2013

@verunkah u mna vacsinou takmer cele

verunkah
8. dec 2013

@aduskatt děkuji moc 😉, zapisuju do paměti na příští narozeniny 😀

luciahromadkova
8. dec 2013

@mysiatkoo lienkova je uzasna 😵 😵 😵

daja55
8. dec 2013

Moja dnešna rýchlovka, konečne pre nás 🙂 🙂 Chcela som si vyskúšať techniku maľovania bielkovou penou 😀 no a moje 1. maľované medovníčky 😝 😝 😝 nabudúce budú , dúfam , profesionálnejšie 😀

karmenta
8. dec 2013

pro manžela do práce 🙂

viera6
8. dec 2013

Sladulienky,ktora ste prosím vas robila tortu more s namornickou lodou?

pipka
8. dec 2013

@1zaza aaach naadhera 😎
a tie opicove minitorticky...umrela som 😅 😉 😉 to ako dlho si robila 😕 😅 mna by asi aj vystrelo 😝 😀

pipka
8. dec 2013

@luciahromadkova dakujeeem, toto som si vygooglila aj ja 😉
hladam skor nieco, co robili tu baby...aale uz vlastne ani netreba, bo poobede mi ujo zavolal, ze musia oslavu zrusit...takze potom sa mi ozve po novom roku ked to bude aktualne 😅 😉
ale aspon mam volno a budem mat cas sa na to nachystat 😀 😉

bubobubina
8. dec 2013

@1zaza krasne, a to ucho, no odpadla som 😀

bubobubina
8. dec 2013

viem, že to sem nepatri, ale tak toto musiiiim 😀 moja miniaturka, jej skoricove hviezdicky a list Jeziskovi 😅

macickarebeka
8. dec 2013

ahoj. potrebujem vas nazor. Predstavte si, ze mate svadbu a dievca, ktor ema problémy s motorikou a zlym zrakom vam urobi na tortu taketo postavicky.... Pacil by sa vam taky darcek? Povedzte mi prosim, uprimne. Boli by ste na mieste mojich priatelov, ktori si tortu s postavickami objednali sklamani?

mrka2
8. dec 2013

@bubobubina tak maminka, zapracovat na bracekovi 😉 😀 ostatne sa daaa,len toto neviem,ci Jezisko dokaze... 😀 😀

mrka2
8. dec 2013

@macickarebeka mne sa to paci, ved ked je to darovane z lasky,tak na to nemozu nic povedat... 🙂 a lussy, preco si menis meno? 😉

maya30
8. dec 2013

@mrka2 to iste ma napadlo (s tym menom) 😉

aduskatt
8. dec 2013

@mrka2
@maya30 aj mna hned napadla zmena mena....

karmenta
8. dec 2013

@macickarebeka mě se postavičky moc líbí, jsou velmi milé 🙂

bubobubina
8. dec 2013

@mrka2 no tak ona je pripravena, ze Jezisko nevie splnit vsetky zelania 😝

njonja
8. dec 2013

Caute kocky, ja len poskromne , beriem menej objednavok, lebo ma ten zaciatok tehu dost zmaha..ma velmi zle krvne vysledky, tak sa setrim🙂
kvetova s gloriosou (spon myslim, ze sa ta burinka tak vola) je pre kamosku - chcela "taku klasicku narodeninovu"….no, klasickejsie to neviem 😀 😀
druha pra stalu zakaznicku a jedno z jej 5 deti🙂

eliska22
8. dec 2013

@njonja geniálne ako vždy, super 😵

luciahromadkova
8. dec 2013

@njonja prekrasne, najma ten sijaci stroj a setri sa, drzim moc palce

eliska22
8. dec 2013

@1zaza kľudne tapetuj, nádherné všetky radosť pozerať 🙂

eliska22
8. dec 2013

@mysiatkoo krásna tortuška 😵

lokalistin
8. dec 2013

@njonja nadhera, pekne sa setri

lokalistin
8. dec 2013

@macickarebeka okrem toho,ako pisali baby, ze preco si menis meno, som chcela povedat, ze ksicht toho zenicha sa mi velmi paci