Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

reruna
18. jan 2014

@jakelina aha, tak zjistím, jestli je to i u nás, to by se hodilo

jakelina
18. jan 2014

Tohle je třeba z letáku od pondělí.

viera6
18. jan 2014

@jakelina prosím ta nemas fotopostup na tych tvojich medvedikov?

jakelina
18. jan 2014

@viera6 ne nemám, dělám jenom tak z hlavy

daja55
18. jan 2014

moja dnešná 🙂

anda1980
18. jan 2014

@vlada111 ahoj, u nas je to ovocie xxl za 2,79€ tento tyzden, bola som vo stvrtok a u nas mali este jahody, maliny a ja som zhrabla posledne 2 baliky lesnej zmesi
takze este zajtra plati ta akcia 😉
@jakelina ahoj, davnejsie som si vsimla, ze nemavame rovnake akcie, a tiez casto nakupujeme v Lidl, ja napr na torty kupujem slahacku, ovocie, cokolady a mascarpone iba tam 😉 a domov muzovi napr parky a sunku, maju velky podiel masa

mirinecka
18. jan 2014

kočky a koľko by ste pýtali za ten môj zadok? som povedala že beriem 10Eur za kg, má 4,3kg, len mne je to také blbé pýtať toľko peňazí, ale zasa si vravím že som pri nej strávila celý deň, lebo mi to ešte nejde tak rýchlo ako vám 😒 . Môžem vypýtať 40Eur, alebo to je moc.

lamps
18. jan 2014

@mirinecka moc to nie je, ja by som pýtala aj 45 €

halienka
18. jan 2014

@eliska22 ten traktor je úplne perfektný 😵 , z čoho je vo vnútri?

halienka
18. jan 2014

@mirinecka zadoček je super, kľudne pýtaj koľko váži, ak majú chochmes, nechajú ti 45 E 😉 🙂

eliska22
18. jan 2014

@halienka dík 🙂 je z BEBE keksov 😉

anibas
18. jan 2014

@jakelina Majka ďakujem, ale už si ma zručnosťou dávno predbehla, ja to dobre vidím 😉 😉 😉 😵 😵

jakelina
18. jan 2014

@anibas ty jsi kecka 😉

jakelina
18. jan 2014

@anda1980 právě jsem myslela, že to bude akce na jeden týden a už to je víc jak dva měsíce, což je fajn. 😉

grasie
18. jan 2014

Moja 2. poťahovaná tortička je na svete.
veľké ďakujem za vaše rady, ktoré mi pomohli pri jej výrobe 🙂

adrika202
18. jan 2014

dalšie dve ...ta poschodka je podla Lorny ..si zakaznička poslala predlohu ... nerada to robim ale čo už no 🙂

vlada111
18. jan 2014

@anda1980 jej super, pozriem sa na to. Si ma potešila 🙂

vlada111
18. jan 2014

@grasie super, len tak ďalej 😉

79zuzana
18. jan 2014

@grasie parada, si sikovnica, 🙂

ajka82
18. jan 2014

tento vikend iba jedna malicka 😉 este si daju na vrch 3 sviecky

maya30
19. jan 2014

caute baby, az mi je to blbe, ale moje predsavzatie skoncilo tento tyzden viete kde...uz minuly tyzden to vsetci zacali prekladat a menit az sa mi ich nazbieralo 11 😝 a ani sa to nedalo poriesit inac...obavu som mala z toho parfemu, hlavne z vrchnaka, nevedela som ako spravit vzhlad krystalu, nakoniec som to len naryhovala kosticou a vytienovala...na poschodovu monster high som mala volnu ruku, doma si na nu posadia figurku, ten kosostvorcovy vrch som si predstavovala jednoduchsie, nakoniec som tortu zdobila 3,5 hod. 😝 Na tom rozzipsovanom ciernom mieste ma byt vek ale pomylila som si cislo, upozornili ma pri preberani, tak som to prerabala a na fotke som to radsej zaciernila...co uz, stava sa

aduskatt
19. jan 2014

@maya30 tak ale to si teda hodne porusila to predsavzatie😀DD

aduskatt
19. jan 2014

tak ja len tak poskromne🙂) vrch potiahnuty novou hmotou, celkom fajn, spodok samozrejme zbytky vsetkeho, co som doma mala🙂 INak baby, v Jendote fakt nemaju maslo za normalnu cenu? Ja tam nakupujem raz za rok a zrovna vcera a najlacnejsie maslo 1,79 EUR, ma tam skoro vykotilo

sticker
19. jan 2014

@maya30 Bože toľko tortičiek!!! 😕 😕 😕 Niečo nádherné! 😎 😵 😵
@aduskatt Adi veru v Jednote, iba ak by mali akciu 😒 To už skôr kúpim v našom hroznom cba čo máme na sídlisku alebo v Bille 😒

aduskatt
19. jan 2014

@sticker ja tam nechodim a vcera ma to teda uplne sokovalo................ale mala som naponahlo a sla som akurat okolo jednoty, nemala som cas vymyslat..........nabuduce si ho radsej najdem

lifinka
19. jan 2014

ahojky holky, přidávám víkendový dort: luční kvítí 🙂

denisak77
19. jan 2014

@maya30 ty kokos,nemám slov

pristela
19. jan 2014

@maya30 žena , teba stretnúť pokloniť sa , pobozkať rúčky a už môžem v klude do večných lovíšť 😀 😀 😀 😀 uuzasne
Vidím , že bol plodny monster víkend 😝

anda1980
19. jan 2014

@aduskatt este v akcii ho mavaju 1,59€ obcas, je to otras, ale zas Lidl a maslo Rajo u nas 2,20€
ja napr ani to tescove cervene polske nekupujem, ale napr pred vianocami som naplnila mrazak Tami 125g co bolo v akcii v Kaufe, alebo sem tam Billa da 1,49€ Tami maslo, ale najnovsie aj to je uz 1,59€
otras tie ceny 😒 hlavne, ze ludia chcu tortu za dvacku

anda1980
19. jan 2014

@maya30 náádherné ich máš a ten počet, nemám slov, Ty hádam ani nespávaš 😉