Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

emelia
24. sep 2012

@jakelina a co napriklad s takou lienkou, motylikom z cukru? aj tie budu drzat vodou? ci nejake maslo?

drobec33
24. sep 2012

@pristela baby prezradte, odkial mate tie kraaaasne cupcakes srdiecka? Su velmi pekne, videla som ich aj na fotkach z chaty. 🙂

lamps
24. sep 2012

@pristela
@jakelina dievčence ja som ani netušila koľké starosti vám s tými mojimi výtvormi spôsobím 😀 😀 😀

ewana73
24. sep 2012

Ahojte dievcata,potrebovala by som torticku pre syna,najde sa tu nejaka sikovnica kosicanka? poprosim IP dakujem

jakelina
24. sep 2012

@emelia bude držet neboj.

lamps
24. sep 2012

@jakelina to je super, že som sa strafila 😅 😅 😅. Kamoške som robila minulý rok tortu ako darček a bola zelenkavá, keď ju kamoška uvidela zahlásila mi, že sa jej hodí presne ku prehozu na posteli 😀 😀 😀

zuul
24. sep 2012

@emelia drzim palce a hlavne nehadz hned "tortovu formu do zita" 😅
vyskusaj a isto budes prekvapena ako sa ti super vydari. tesim sa na fotku. 🙂

emelia
24. sep 2012

@jakelina dakujem, tak som teda zvedava na svoju druhu tortu...

chanella
24. sep 2012

baby, prosim Vas ako sa robia taketo krasne rovne hadíky 🙂 Dakujem pekne

zuul
24. sep 2012

babeny, jedna torta spolocna pre chlapca aj dievca. maju 2roky a su len kamarati, no budu oslavovat spolu....
nejaky motiv? napad?

zuul
24. sep 2012

@chanella ja by som ich iba sulala na rovnaku hrubku... 😉

pristela
24. sep 2012

@drobec33 tie som sila ja vsetkym babenkam , ktore boli na stretku, ako prekvapko 😅 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4315558...

lamps
24. sep 2012

Ja si tu sedím a "kecám" s vami a kto mi upečie korpus? Mám tento týždeň dve torty - jednu knihu a druhú pivový krígeľ. Knihu berú v stredu doobeda a krígeľ vo štvrtok, nemám nič nachystané. Len korpus na knihu mám upečený 😅

chanella
24. sep 2012

@zuul juuuj no neviem ci by moje boli taketo rovnake krasne, ved to je ako cez kopirák 🙂

pipka
24. sep 2012

@chanella da sa to aj cez rozne kuchynske alebo aj lekarske striekacky 😉

lamps
24. sep 2012

@chanella také hadíky sa robia buď extrúderom alebo obyčajnou striekačkou, dáš si do nej kúsok hmoty, trošičku ohreješ v mikrovlnke a vytláčaš hadíka 😅

pipka
24. sep 2012

@lamps ja mam na piatok dve...a nie som schopna ani sa postavit...nieto este ist do kuchyne a zacat piect...stale si hovorim, ze sak zajtra 😅 😝

lamps
24. sep 2012

@pipka 😅 😅 😅 som rada, že v tom nie som sama 😅 😅 😅, ale my to zvládneme 😅 😅 😅

drobec33
24. sep 2012

@pristela ty si fakt neskutocna 😉 🙂

eliska22
24. sep 2012

tak toto sem ešte musím dať, tento swapík som dostala od @lamps ďakujem, už mi zdobí obývačku 🙂

florentina
24. sep 2012

@pipka a jak to doma muž zvládnul, myslím s dětmi? Doufám, že teď už si bude víc vážit tvé práce!

mimcak
24. sep 2012

ďakujem za všetky pači sa mi to 🙂

chanella
24. sep 2012

@lamps
@pipka dakujem dievcata 🙂 ale este ma napadlo, striekacky maju ten otvor roznej velkosti? lebo toto vyzera byt vacsie

pipka
24. sep 2012

@florentina no...straty na zivotoch neboli ziadne...deti najedene a v zasade zive 😀 😀 😀 takze v poriadku.

aj ked teda v byte dost neporiadok..ale tak to som prehliadla...dnes som si vyupratovala a ficime dalej 😉
skonstatoval, ze dnes sa tesi do roboty 😀 😀 😀 takze asi tak 😝 😀

pipka
24. sep 2012

@chanella ja som si kupovala v zdravotnickych potrebach taku tu "konsku" velku a ta ma vacsi otvor...a este ked si ho zrezes, tak je to este hrubsie. 😉 kup si rozne velkosti, to stoji par centov a prisposobis si 😉

aduskatt
24. sep 2012

@eliska22 prekraaaaasne🙂

inak, s tym poharom bol super napad, moj swapik je na policke a tiez som premyslala, co s tym, aby nezapadol prachom...............dala som ho k mojej zbierke porcelanovych slonikov🙂 tiez sa mi tam skvele hodi🙂

chanella
24. sep 2012

@pipka dakujem pekne 🙂

dm1
24. sep 2012

@drobec33 veru srdiecka boli nadherne prekvapenie od pristelky moooc ma to potesilo 😵

lucula73
24. sep 2012

@chanella ja som robila rpesne takú tortičku,robila som to striekačkou,ale pásiky boli trošku tenšie..........toto vyzerajú byť hrubšie.......ešte deti mavajú v hračkách ,v plstelíne všeičo,či tam nie je taký stroj na pásiky 😉

drobec33
24. sep 2012

@dm1 ani na sekundu som o tom nezapochybovala. Ma zlate rucicky 🙂 😵
No ale musim vam vsetkym zlozit poklonu kocky, ste velke sikulky. 🙂 Rada pozeram co nove robite, len nestiham vsetko citat. Ste na mna mooooc rychle 😀
Je super, ze je tu taka vyborna tema!