Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

abriela
9. júl 2014

@pristela a ja stale pisem, ze robis svoje skvosty z domacej hmoty (aj ked to bolo asi pred 2 rokmi takto, ked sa ovsem nemylim) 😀

pristela
9. júl 2014

@abriela jooo, dlho som odolavala 😀 😀 😀 az pokial nezlacnili smartflex 7kg na 33€ 😀 😀 a neodisli mi zápästia 😀

abriela
9. júl 2014

@pristela ja mam doma prve vedierko 🙂, este nepouzite, ale odradza ma chut. Ale ja peciem max. 3 torty za mesiac 🙂.

brunila
9. júl 2014

Děvčata tak nakonec jsem barvu namíchala takto: marcipán (ten je nažloutlý) + trochu hnědé + malinko na zjemnění růžové.Nevěsta byla spokojená a hlavně jim i chutnal a o to vždy jde.I když jsem to dělala s vyskočeným kolenem a neudělala všechny ty ozdůbky co si přáli.Stejně by to bylo přeplácané.Teď mi vytáhli z kolene vodu,dorty jsem odřekla a měsíc si odpočinu.

evicaka
9. júl 2014

@brunila krása! 🙂

brunila
9. júl 2014

A tady je ještě pár předešlých dortíků,ani nevím jestli jsem je sem dávala

akapulko
9. júl 2014

zienky otazka skusala ste uz niektora robit vanilkovy krem s mascarpone?a to tak ze klasika puding nezmiesam s maslom ale s mascarpone???nesgrcne sa mi to????vopred dakujem za postrehy 😝 😝 😝 😝

lucula73
9. júl 2014

@pristela to kde majú po 33 eur? 😕

lamps
9. júl 2014

@lucula73 u nás v PE v Dortisime

muffinka8
9. júl 2014

@lamps urob detského čertíka v plienke 😉

lamps
9. júl 2014

@muffinka8 🙂 🙂 🙂 🙂 dosť hútam, akej farby toho čerta urobím. Celá torta má byť bielo-ružová, jemnučká a ten čert biely byť nemôže, keď ho dám čierneho, tak tam bude veľmi nápadný 😀

muffinka8
9. júl 2014

@lamps normálne ako chlapčeka, len mu dáš plienočku alebo gate na traky trocha do červena, zašpinené, rožky, chvostík 😅 😀 veď v pekle majú teplo

lamps
9. júl 2014

@muffinka8 😀 😀 😀 😀 ten anjel a čert majú symbolizovať, že tá malá je aj anjel aj čert v jednej osobe 😀 mňa hneď napadol taký riadny ušmudlaný čertík, ale budem to musieť nejako ... ešte neviem ako 🙂 urobiť tak, aby bol milý a nie dominantný na torte. A ďakujem za poskytnuté nápady 😉

muffinka8
9. júl 2014

@lamps tak malú čerticu 😀

mirka100911
9. júl 2014

Prvy krat som robila mantinel, malo som si strihla folie na cokoladu, nabuduce budem mudrejsia... 😀 Ale bola pre nas, tak na skusku pohoda.... Nie je to extra rovne, ale myslela som si, ze to dopadne horsie, hehe... Este ma caka 5 kuskov na sobotu, prvy krat peciem take mnozstvo, drzte palce!!!

pristela
9. júl 2014

Holky prosim vas viete mi niektora "vysnoriť" tých malých farebných dráčikov z Ako vycvičiť draha 2 ??? ale tych malych z dvojky, nie prvej casti, ja som nist nenašou ☹

pristela
9. júl 2014

@mysiatkoo pche, to je z jednotky ten hlavny, toho nescu , chcu takych malych multifarebnych co boli len v dvojke 😀 😀 😀 vcul bud guru 😀 😀 😀

mysiatkoo
9. júl 2014

@pristela jaaj, ja to nepoznam, mam medzery zjavne 😀 😀 😀 tak cakaj..

pristela
9. júl 2014

@mysiatkoo no co ti povim , bola som na to sice v kine , aaaale tí malý boli taký malý a mrchy male furt lietali cize som videla len kopec farby lietat , toto co si poslala je z jednotky, asi na to kaslem urobim z jednotky a namalujem farebne ako scem 😝 😝 😝

mysiatkoo
9. júl 2014

@pristela no pise tam 2jku, tak ja neviem 🙂)) ja som nevidela ani jednu cast, tvoji budu isto lepsiiii ako akekolvek obrazky 😀

enatko
9. júl 2014

Ahoj,vie mi niekto poskytnúť postup na tortu krokodíl?

mimcak
9. júl 2014

@lucula73 ak môžem aj ja neviem kde kupuje Žanetka,ale aj florentinka má po 33,30 a ak si dáš www.doven.sk tam je pomyslím 33 a ak nakúpiš za 50eur máš poštovné zdarma síce velký výber tovaru nemajú,ale stačí ak objednáš 2 smarty a máš dovoz zdarma 😉 😉 😵

mrka2
9. júl 2014

@brunila krasne torticky, odpocin si, zdravie je prednejsie 😉

79zuzana
9. júl 2014
lucula73
9. júl 2014

@mimcak @lamps dík kočky,som kupila minulý týždeň ,tak ak miniem,popzerám aj inde 😉

blahowoman
9. júl 2014

ahojte kocky. Mam objendnavku na cokoladou oblievanu tortu a srdce. Dajte mi nejake rady aby bola ta poleva krásna a aby sa im skvelo krajala a nepraskala. a ako to mam urobit aby vrch bol hladky? dakujem