Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
12. dec 2014

@luciahromadkova 😀 😀 😀 😀 😀 nuz, mas doma poriadneho xlapa 😅 my tu mame zase gumicky a sponky na kazdom rohu a ja som z toho na prasky 😝

denisak77
12. dec 2014

@mysiatkoo krásna je,ako všetky tvoje

moicka
12. dec 2014

Uf konecne dokoncene 😝 😝 😝 Este nie je odovzdana, tak dufam, ze budu spokojni 😀 😀 😀

denisak77
12. dec 2014

Ahojte,pridávam aj ja moje tohotýždňovky.Pôvodne som mala iba jednu,ale minulý týždeň mi volala naša pani doktorka detská,či by som neprispela svojimi výrobkami na AUKCIU DOBREJ VôLE.Výťažok bude pre choré detičky,tak mi trošku pribudlo práce,ale urobila som to s radosťou,lebo viem ,že peniažky pôjdu na správnu vec a určite dorazia tam kam majú doraziť a nie niekomu .......do vrecka.

woman04
12. dec 2014

@mysiatkoo paráda..super chrup... 😀

matomi
13. dec 2014

@denisak77 aaach tie vianočne ruže su že prekrasne.
Dievčata ďakujem vám za pačitka, čo ste mi dali pod torty. Velmi si ich vážim.

jakelina
13. dec 2014

@denisak77 moc krásné a je to od tebe hezké, že umíš takhle darovat pro potřebné 😉

jakelina
13. dec 2014

A moje dva. Ten s myškou je podle hračky, co s ní malý spinká a Olaf to jsem měla volnu ruku, jenom tam měl být sněhulák a nějaké vločky. Ani jsem nestíhala ganache, tak jenom potřené krémem

denisak77
13. dec 2014

@jakelina ja nemám problém darovať aj finančne pomôcť,len musím vedieť ,že to ide do správnych rúk a nie ,že sa popri inom nabalí kopec ľudí ,ktorí to vôbec nepotrebujú.Naša lekárka má postihnutého malého vnúčika , preto sa venuje charite a ja jej verím,že výťažok pôjde tam ,kam má. A určite na aukcii ešte aj niečo kúpim ,aby som viacej prispela. 🙂

jakelina
13. dec 2014

@denisak77 no je to tak, já taky nerada někam posílám peníze. Raději pomůžu adresně někomu, nedávno jsme dělali sbírku na maminku, co zůstala po porodu s druhým dítětem na ulici jenom v tom co měla na sobě. Tak to raději daruji nějaké věci do domácnosti, než někam poslat a nevědět kde to skončí 😉

denisak77
13. dec 2014

@jakelina milučké

halienka
13. dec 2014

Ahojte babky, tak aj ja mám momentálne už fajront, tento týžde dve väčšie, trošku ma štvalo, že na tú trojposchodku chcú tie postavičky, šlo to pre manželov, ktorí naraz oslavujú okrúhle narodky, žena 50 rokov a muž 60, tak dcéra im to takto chcela dať a že aby som tam urobila scénku ako sa zoznámili, on elektrikár na lampe a ona na lavičke pod lampou...no a skombinovať to s peknou výzdobou, no, to sa dosť ťažko, ale tak aspoň takto. Druhá pre gitaristu. A mňa ešte čakajú do konca roka 4 torty a nadávam si do blbých, že som to vzala, nič nestíham, ešte ani jedného darčeka nemám kúpeného 😝 😀 😀

nicoletta77
13. dec 2014

Ahojte dievčence. Krásne tortičky ste napiekli. Pridávam moje dve a na budúci týždeň mám ešte dve a koniec v tomto roku. 🙂

adrika202
13. dec 2014

a druhá víkendovka ,sacherka bez poťahu 🙂 a možem vikendovať 🙂

dagmarmustafa
13. dec 2014

Ahojte.Moja tohtoročná posledná! Teším sa preveľmi. Autíčka sú umelé,samozrejme.Idem si Vas popozerať a krásne sviatky všetkým!

lamps
13. dec 2014

Ahojte sladulienky moje, pridávam tortušku pre našu Veronku k jej 7. narodkám

jakelina
13. dec 2014

@lamps roztomilý dortíček

mamiaigi
13. dec 2014

Nádherné tortičky dievčence až ma prst boli z pacitkovania 🙂. Ja len dve po dlhšej dobe a ďakujem za vaše rady 🙂.

mamiaigi
13. dec 2014
mamiaigi
13. dec 2014
mamiaigi
13. dec 2014
zuzu188
13. dec 2014

moja premiera s ganache 🙂

stupacik
13. dec 2014

Takto trávime predvianocny čas

pristela
13. dec 2014

Holky pridavam moje, kazda jedna nadiktovana presne 😝

pristela
13. dec 2014

@denisak77 aaach , tie vianocne mas naaaaaaaaaadherneeeeeeeeee

evala777
13. dec 2014

tak dávať fotky po @pristela .... 😒 ale tak mám sa ešte čo učiť 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka7512
13. dec 2014

torta pre moju vášnivú fanúšičku BC Prievidza k jej 15-tim narodeninám... 🙂

mysiatkoo
13. dec 2014

@lamps ta je milaaa 🙂 a vsetko najlepsie Veronke!

denisak77
13. dec 2014

@pristela ďakujem,od teba to dobre padne

lamps
13. dec 2014

@mysiatkoo ďakujem aj za pochvalu aj za prianie - už je aj odovzdané 😵