Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cat
14. nov 2014
pipka
14. nov 2014

@pristela ja som nekupovala zatial ziadnu 😒 takze netusim kolko ta pilka stoji, toto som mala doteraz prvu, uz vyse dva roky, a tu som dostala od jeziska...takze aj teraz to tak spravim, ze napisem 😅 😝 😀
takze poslem Jeziska do domacich potrieb 😉 snad kupi aj on cca za tu sumu okolo 3€ 😝 😎

pipka
14. nov 2014

@luciahromadkova si uuuzasnaaa 😎 😎 , a to kto vsetko mi teda toho netopiera dava? sak nejak moc ich budem mat 😅 😀 zlatik, ak mi ho uz pristelka poslala, tak daruj dakomu, kto nema 😉
este niekto tu spominal, ze vaha, ci kupit..len uz neviem kto 😕 😅 😉

jakelina
14. nov 2014

Mé dva víkendové. Focení na figu, venku tma jak v pytli.

mia114
14. nov 2014

ahojte moje dnesne torticky, frozen je pre
nasu Nellku k 6tim narodeninkam:o)
tie dve malinke su pre jej kamartaky dvojicky.

pipka
14. nov 2014

tak pridavam aj ja moje dnesne a koonecne predlzeny vikendiiik jupiiii 😵 😵 😵

elfka.elfka
14. nov 2014

@mia114 neskutocne torticky, wau 👍

lenkapristas
14. nov 2014

Ahojte kočky! Chcem sa spýtať.... Vy, čo pečiete, a nemáte živnosť- takže pečiete "pre rodinu a známych", máte niektoré aj vizitky? Alebo to nie je ok a považovalo by sa to za dôkaz, že pečiete aj pre cudzích? To ma len tak napadlo, vôbec neviem, ako to funguje... 🙂

jakelina
14. nov 2014

@mia114 dokonalé všechny 😉

evicaka
14. nov 2014

Zdravím Vás kočky ... pridávam jednu dnešnú. Fotka je o ničom, už je tma 🙂

alexslovakia
14. nov 2014

Dnesna praca mi dala zabrat 🙂

woman04
14. nov 2014

@pipka ty brďo,aké ksichtíky a postavičky,paráda...dúfam,že už všetko bolo ok 😉
@mia114 krásne..baby,to kedy stíhate? 😕
@jakelina však toto..prdlikáš sa s tortami a fotky sa ťažko robia v tomto čase..ale tortuchy sú dokonalé.. 😉

woman04
14. nov 2014

..tak moje za posledný mesiac 😉 ..Vilko vyzerá skôr ako Simpson,ale tak,snažila som sa 😀 ..inak,tá plátková želátína,ktorú suším už neviem ako dlho v špajzi,sa mi na krídielka veľmi hodila ..ďakujem za všetky predchádzajúce horepalce,každé jedno poteší 😉

pipka
14. nov 2014

@woman04 nooo, nastastie som to dobojovala 😉 baletka je modelovana, ale arielka je hracka, to si tak zelali 😉 ze len nema z hmoty ale babiku chcu na hranie 😅 😉
ale tortisko je velkaaa, 5kg, takze som si zaposilovala 😝 😅
a dakujem 🙂

aj tvoje ovocne su uuuzasneee, mnamky 🙂

woman04
14. nov 2014

@pipka ja robím tiež také megáče..okrem tej so srdiečkom,tiež mali tak cca 5kg 🙂..Ďakujem..

moicka
14. nov 2014

pridavam fotku torty na opacky pre svagrinku a najmensieho clena rodiny 😀 😀 😀 😝

nika1985
14. nov 2014

Ahojte baby ked robite puncovu peciete klasika kazdy plat zvlast alebo sa to moze aj ako tortusa ze upeciem jeden a porozrezavam na platy? zmeni sa chut nejako teda neviem ci to krehke cesto pojde vobec prerezat len spekulujem ci by som si neusetrila cas pri peceni platov mam teraz obe baby doma a s nimi ledva dam do truby klasika korpus. 😒 Dakujem za odpoved

ikula2
14. nov 2014

@nika1985 kludne mozes prerezat a ten stredny farebny samostatne nafarbit

pipka
14. nov 2014

@nika1985 ja som piekla klasika piskotovy korpus a prerezavala na platy 😉 ale teda piekla som dva korpusy, jeden biely a jeden ruzovy 😉

nika1985
14. nov 2014

@pipka
@ikula2 dik baby tak jasne ze budem piect dva ale lepsie ako 6 ci 8 kusov dva a porezem na 4x kazdy a hotovka ale asi si to zajtra skusim len tak z bledeho pre nas malickeho nech mam pokoj na dusi aby som na ostro potom nestresovala 😉 boze uz teraz sa bojim 3 torty na piatok rano s oboma detskami doma som teda eset nemala 😒 krpanu nosim na rukach pri vsetkom aby ju starsia nebila

ikula2
14. nov 2014

@nika1985 no teda 3 torty a deti v dome :( jejda nezavidim , to ja by som nedala.... urob si aspon jednu na stvrtok a dve piatok, drzim palce a ten puncak aj ja som vzdy tak robila vyskusala na nas a potom pre druhych :D

nika266
14. nov 2014

A zasa ružova tento týždeň letí

pristela
15. nov 2014

Holky pridavam aj ja vikendovky a mozem spratat cukrarske veci 😵 a vylozit šité 😝

matomi
15. nov 2014

@sticker Je aj taka podložka, ktorá ti ten výstupok na drôtik vytvori hneď pri vaľkaní lístka a potom tam už len šupneš drôtik. Šikovné, ale trochu drahé sa mi to zda.
http://www.sikovnamama.sk/sikovnamama/eshop/5-1...

zuzu188
15. nov 2014
evicaka
15. nov 2014

@pristela božinku... nádhernéé všetky 🙂

denisak77
15. nov 2014

@pristela krásne 🙂 ,aj mňa čaká FROZEN 😝

maya30
15. nov 2014

@cat tak to je super ked si ho uz tak skoro hyckas 😀

evicaka
15. nov 2014

rýchlovka na dnes 🙂

maya30
15. nov 2014

@mia114 @pristela baby neskutocne su tie vase frozen torty, a tie očiiii 😵