Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada78
15. apr 2011

@mizulienka prekráááásny košík sa Ti podaril, drž mi palce nech sa o týždeň aj mne tak zadarí 😉
@annika11 @zdenallicka @eliska22 @paja.o @raci @pristela @alex21 krásne diela 😵
@dadka212 decká boli určite nadšené, nebuď taká kritická 😉 ,krááásna tortička 😉 a hlavne od maminky je naj !

akme
15. apr 2011

ahojte neviete mi prosím poradiť kde by som našla fotopostup na slimáka ale nie 3D ale postavičku z marcipánu na tortu. Nemôžem to nikde nájsť. ďakujem . máte krásne tortičky 🙂

anibas
15. apr 2011

@alex21 krásne kopačky 🙂

dm1
15. apr 2011

@alex21 Nadherne torticky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja dorabam svoju tretiu - auto a potom uz len jednu na nedelu 😉

dada78
16. apr 2011

@akme http://www.dortydortikydorticky.estranky.cz/fot... - postavička
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=169&... a v časopise Dortomanie október/november2010 je aj fotopostup na 3D slimáka

jakelina
16. apr 2011

@raci
@pristela
@alex21 nádherné dortíky.
Ta loďka je úžasná, žasnu. 😉

petusko
16. apr 2011

dievcata, prekrasne toritcky 🙂 deti dnes vstavali extremne rychlo, tak som mala cas ason popozerat obrazky a naozaj nadhera. Toto uz nie je zaciatocnicka tema, vsetky ste proficky 🙂
Inak ja som minuly tyzden bola na stretnuti z TOM v Zlatych Moravciach, neboli ste niektora? Bolo tam velmi vela sikovnych zienok 🙂
Mna dnes caka zaujimava torta, s motivom EMO style 🙄 este vobec netusim, ako ju urobim, spolieham, ze ma nieco napadne tesne pred potahovanim a zdobenim 😅

annika11
16. apr 2011

@pristela
@alex21
@anibas áno je to naozaj prvá poťahovaná...akože piekla som, ale len také bežné čokoládové a pod.
Dakujem baby, som rada, že sa podarila, lebo je pre moju dcérku k prvým narodeninám, tak sa teším dvojnásobne 🙂

bzucinka2
16. apr 2011
jakelina
16. apr 2011

@annika11 dcerušce přejeme krásné narozeninky 😉

reruna
16. apr 2011

Tady přibudly náááádherné dorty, fakt všechny - košík super, amálka, kitty, no paráda, jmenovitě si to nepamatuju, ale fakt všechny krásné!

dm1
16. apr 2011

Pridavam zatial svoje 3 tohtotyzdnove

babulinkab
16. apr 2011

Ahoj holky, nemáte prosím tip na nějaký internetový obchod, kde mají figurky na dort? Děkuji.
A jinak chci teda napsat, že máte moc krásný dorty a jste moc šikovné.

alicc
16. apr 2011

@alex21 nadherne torty, ta s tucniakmi je chutnucka 😉
@dm1 krasne vytvory, skoda je ich potom zjest 🙂

daducha
16. apr 2011

Ahojte,
páni, par dni som tu nebola a kopa prispevkov krasnych tortciek 😵 😵 .Pridavam svoje,vsetko pre deticky.

evinkaaa
16. apr 2011

@dm1 - velmi podarene torticky. Pekna, cista praca 😵

@daducha - jeeej, tie postavicky su take rozkosne. Deticky sa budu istotne velmi tesit. 🙂

lussy23
16. apr 2011

@raci - nádhera @mizulienka - krásna
@annika11 - krásny košíček
@pristela - krásna lodička
@alex21- zlatučké, krásnučké tortičky

lussy23
16. apr 2011

@daducha - to je zlaté
@dm1 - prekrásne

dm1
16. apr 2011

@daducha krasne a ta levikova ma pekne farby!

adul67
16. apr 2011

@daducha krasne vesele tortičky

@dm1 prekrasne tieautička ako žive 🙂 všetky su krasne par stran do zadu som videla čokoladovu tortu sChokotransfer a som zvedava aka čokolada sa na to používa postup som videla či može bit aj várova a riedi sa s cerou alebo aka :? 🙂

adul67
16. apr 2011

@dajna11 možeš mi poradit s tou čokoladou je na tvojich kolačikoch s čokotransferom.aku čokoladu používaš? 🙂

mrka2
16. apr 2011

dievcata, krasne torticky, neviem sa vynadivat 😵 😵 😵 😵 😵

@daducha prekrasne su tie postavicky, ako z rozpravky. velmi autenticke!!! 😵 a ten levik, tak ta torta nema chybu. je nadherna! 😵

vlada111
16. apr 2011

baby čo je s alionuskou? Už tu nebola hádam tri týždne.

vlada111
16. apr 2011

Kočky potrebujem poradiť. Robím torty pre rodinu (teda zatiaľ len 4 doteraz 😉 ) z MMF. Je fajn, ale keď potrebujem sýte farby vždy sa mi o rozpadá a natrápim sa s tým. Chcela by som si kúpiť hotovú poťahovku, ktorú môžem farbiť donekonečna a nerozpadne sa?

annika11
16. apr 2011

@jakelina dakujeme, odovzdám 😀

annika11
16. apr 2011

@bzucinka2 dakujeeem 🙂

mrka2
16. apr 2011

@vlada111 no tak do nekonecna asi ziadnu 😀 ale ked si kupis hotovu hmotu, zafarbi ti to pekne na syto a neminies ani vela farby. to len tato MMF tak zle farbi. ja mam najlepsiu skusenost s mliecnym marcipanom,ten mi zafarbilo vzdy najlepsie,ale uz sa mi ho nechce robit 😝 tak ti viem povedat akruat,ze PDT, K2 a smartflex velvet farbia dobre. Ostatne som nemala. 🙂

bzucinka2
16. apr 2011

@dm1 suprove 🙂
@daducha parada, ta levikova je uzasne neznucka 🙂
a ja pridavam moje za 2 tyzdne 🙂

zlatat
16. apr 2011

Ahojte,
pozerám, že nám tu pribudlo množstvo prekrásnych tortičiek 😅
@daducha prekrásne torty
@dm1 nádhera

pripájam aj ja svoju dnešnú ( tento týždeň som nemala žiadnu objednávku, najbližšie až v máji ☹ ) - je to tortička pre mňa k mojim narodkám, chcela som vyskúšať pivónku a potom chcela som vedieť, koľko by asi vážila takáto poschodová - mám malé formy, tak som nemala ani predstavu.

bzucinka2
16. apr 2011

inak baby ked neviete kolko bude torta vazit a zakaznicka chce napr.4 kg ako odhadnete velkost? mne sa teraz pri aute stalo, ze chcela do 4 kg ten jeep, ale mala 3 kg, tak somrala, ze je mala ☹