Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
23. aug 2009

cessy ja ku vsetkemu aj so salamom a MM len oci pretaca. 😀

cessy
23. aug 2009

bianka a nieje to sladke 😕 ???alebo tebe to nevadi 😕

bianca
23. aug 2009

cessy no prave ze je ale mne chutia divne veci.Som asi jediny clovek z mojho okolia ktr.nema zasa rad zem.placky 😀

evitkamalicka
23. aug 2009

no tak ked sa uz bavite o tych cudnych chutiach, tak ja milujem vianocku alebo mazanec s rybacou pomazankou a k tomu dobry caj s citronom

sofi07
23. aug 2009

no fuuuj, to co mate za chute 😕 . ale poznam jedneho, ktory mal rad babovku so slaninou...

wighy
23. aug 2009

hehe s atu rehocem,poriadna zmena temy 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa pridam aj ja, jeden znamy papava vianocku s klobasou 😝 😀 😀 😀

fajn
23. aug 2009

já sem sice nepíšu ale ty vaše chutě 😀 ,tak já mám ráda makovej závin a kyselou okurku

bianca
23. aug 2009

no pekne sa to tu robehlo.A este mam rada pecivo s Lucinou a na to cukor a granko.To nikto nedokazal pochopit 😀

sofi07
23. aug 2009

😀 keby tu bol taky ten grcajucu smajlik, tak ho sem dam 😀

bianca
23. aug 2009

sofi 😀 ja zasa vidime ked niekto je pirohy na slano napr. so zem. kasou tak sa mi robi zle.Alebo ked si da niekto na haluska s tvarohom prask.cukor a uplny hlod pre mna je zemiaky salat.Ten nezjem pokial si ho sama nespravim podla seba

evitkamalicka
23. aug 2009

bia ja milujem bryndzove pirohy, nemam rada sladku verziu

cessy
23. aug 2009

fuha, to co ste vsetky opat tehulky???ja som veru taketo chute ani v tehotenstve nemala ako vy 😝

bianca
23. aug 2009

cessy ee 😀 v tehu som jedla iba hrianky s cesnakom a prazenicu so slaninou (inak pecenu slaninu som cely zivot nenavidela,dokonca som z nej 😝 )

a dost bo nas zmazu 😅

cessy
23. aug 2009

no to by teda bola skoda keby nas zmazali....to si neviem ani predstavit 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

bianca
23. aug 2009

cessy ale nie celu temu len to co sme tu napisali mimo vyroby tort

cessy
23. aug 2009

jááj, ved jasne......staci ked na to pridu..... 🤐

no a podme spat k tortam 😀

bianca
23. aug 2009

jasne.Ja mam teraz ulohu cislo jedna ti slanu skusit aj ked ako som pisala z toho syra mam respekt uz teraz 😀

cessy
23. aug 2009

ja som to aj hladala na MMB, ale nenasla som.....ak mas posli link, prosim 😉

cessy
23. aug 2009

inak ani toto nieje k teme.....tu ide o marcipanove torty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
23. aug 2009

hej viem len nad tym celi den uvazujem

tu este jeden link

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53770

bianca
23. aug 2009

cessy ale vlastne ani nase cukrikove nie su marcipanove 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
24. aug 2009

dobre ranko bianca, ja som tu vcera vecer zaspala na klavesnici 😅

ved jasne, ja som len tak podotkla..... 😀, zakladatelky temy chcela asi pisat o origos. marcipane, inak ta sa tu uz neobjavila 😒

veronkaj
24. aug 2009

určite skúsim, vyzerá ozaj krásne,

alebo som aj rozmýšlala nad klasikou kolko vajec, tolko lyžíc polohr. múky, vody, cukru a prášok do pečiva? robievam tak piškot na roládu.
môže to byť aj na tortu??

cessy
24. aug 2009

veron ved to mas rozpis na tortu...
je super, nieje vobec sucha 😉

vinka
24. aug 2009

Ahojte cukrárky.No čo poviete?Viem,že to nieje jak od cukrárky ale snaha bola. 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bianca
24. aug 2009

cafte

ja som sa prace tak neuveritlne pobavila.Kamoska mi poslala foto torty-dinosaura ktr. robila pre maleho a normalne som sa musela rehotat.To ste este nevideli.Moje sebavedomie stuplo o 300%

evitkamalicka
24. aug 2009

bia hod foto

bianca
24. aug 2009

evi nemozem bo by ste sa posulali od smiechu...on je hrozne sebavedoma a keby sa to dozvedela tak neviem neviem

vinka
24. aug 2009

Bianca škoda tešila som sa aj ja. 😒

cessy
24. aug 2009

aj ja som sa tesila, no skoda ☹