Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
5. aug 2011

@fatima30 no to nebol bazárik,ona ponukala že má na predaj že jej niekto doniesol....neviem či ešte robí objednávku...tu je jej mail... lucia59911@hotmail.sk

dajna11
5. aug 2011

@fatima30 no tymi vrubkovanimi strihali krásne okraje,a potom do toho možeš tymi pečiatkami namiesto patchworku urobiť vzor.a niekde som videla namiesto klieštikov robili ozdobbný kraj s kvačkami na prádlo..opakom🙂

fatima30
5. aug 2011

@dajna11
to su dobre napady a co myslis ktorym marcipanom na prvykrat?lebo cez vikend budem 1krat potahovat tortu.ozaj a dakujem za mail

dajna11
5. aug 2011

@fatima30 popýtaj sa jej mailom či ešte ponuka na predaj,lebo vtedy to stopla lebo že vela ludí chcelo na dobierku a ona to nemieni platiť do predu predajcovi....ja som prvý krát robila s MMf,potom s K2,to bolo lepšie.len teraz ked je teplo sa K2 topí a trhá,tak najdi niekde kde maju WI kilove balenie....http://www.eshop-rychlo.sk/pecieteskamkou/eshop... tu maju za super cenu....

lussy23
5. aug 2011

@bzucinka2 @yamahafazer @gabika11 - prekrásne torty
@tica - waw ako skutočná!

lusil2005
5. aug 2011

@mizulienka ja som tiez dlho po nej poskulovala 😀 ja uz vo formach ani nepeciem, strasne som si zvykla na tie rafiky...

lusil2005
5. aug 2011

@zdenallicka jj musim nieco vybavit 😀 😀 😀 ten krem robim takyto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28061

lussy23
5. aug 2011

@dadka212 - krásnučká torta @eliska22 - prekrásna @katulkaaaaaa @vlada111 @lusil2005 - prekrásne tortičky @erika107 - parádna

lusil2005
5. aug 2011

@yamahafazer wow krasne torticky!!!!! na tej "vsetko najlepsie" je zboku stencils?

jakelina
5. aug 2011

@sofi07 to je dobře, že jsi nakoukla a moooooooooc gratuluju k těhulkování. Když nepečeš, tak to nám tu budeš alespoň radit 😀 😀
Všem chválím dortíky, olajkovala jsem, ale nemám sílu všechny jmenovat. Byli jsme celé dopoledne v Zoo, jsem utahaná jako bych pekla nejmíň šest dortů. 😀 😀 😀

lusil2005
5. aug 2011

@luci79 ja s nou robim a ide mi to v pohode. akurat musim riadne postlacat nech sa riadne "vykroji" zvysok hmoty ktory vyjde von...

lusil2005
5. aug 2011

@jakelina my sme boli v ZOO minulu sobotu 😀 je to narocne! 😅

jakelina
5. aug 2011

@lusil2005 z celé Zoo Eliáška nejvíc zajímaly kozy 😀 😀 😀 Tam bychom mohli být dvě hodiny a pak jít domů 😉 😀

zdenallicka
5. aug 2011

@lusil2005 Prosím tě a hrudkovitý tvaroh je co? 🙂 A díky za recept!! 🙂

@sofi07 Blahopřeju!!! 🙂

lencza
5. aug 2011

zdravím všechny

opět jsou tu výstavní dorty, krása
já dneska bojuju s dětma, ani jedno nehodlá spát a já jsem zřejmě jediná osoba doma, která by spala, až by brečela

@zdenallicka to je normální tvaroh kostka, ne ve vaničce........jinak recept jsem vyzkoušela a krém je lehký a opravdu chuťově vynikající

dajna11
5. aug 2011

@fatima30 som blbá,tam už WI nemaju,to je link na K2...až teraz som zbdala.

zdenallicka
5. aug 2011

@lencza Díky! 🙂 Já mám jako hrudkovitý tvaroh zafixovaný tvaroh ke strouhání, tak se raději ptám, bo bych se mohla hodně divit.. 😀

lencza
5. aug 2011

@zdenallicka no ten bych tam nedávala 😀 😀 😀 😀 já zas u toho receptu s lusil řešila dávkování mléka, se mi 0,6 dcl zdálo poněkud málo 😀 😀 😀

zdenallicka
5. aug 2011

A nakonec je to mléko teda fajn, @lencza ?

anibas
5. aug 2011

@tica pánečku - 😨 😨 😨 😨 😨 ako živá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anibas
5. aug 2011

@sofi07 blahoželáááám - 😵 😵 😵 😵 mne bolo pri Filipovi zle 9 mesiacov a akonáhle som porodila, všetko zmizlo 😀 😀 😀

lencza
5. aug 2011

@zdenallicka no má tam být 0,6 litru ne dcl 😀 😀 😀 😀

desmodka
5. aug 2011

@fatima30 na ebay je ich plnooooooooo, ja som si tam kupovala vypichovace, aj som to tu ponukala 😀

bzucinka2
5. aug 2011

ja som si dnes kupila u cinana super silikonovu podlozku s margaretkami na otlacanie, tak buduci tyzden vyskusam, povodne je asi do vane, ale je taka super, ze som neodolala 🙂

dajna11
5. aug 2011

tak dnes má moja láska presne rok....tu je moj výtvor na zajtrajšiu oslavu....

tunylyk
5. aug 2011

dievcence poradte,trasena s ananasom ako plnka a cokoladova plnka pod potahovku,skombinovatelne,ci len vyplod mojich tehu chuti? 😀 alebo mi poradte nieco necokoladove pod potahovku pliiiiz 😉 dakujem 🙂

mrka2
5. aug 2011

@dajna11 ta je zlatucka!!! vsetko najlepsie Lukaskovi 😉

mrka2
5. aug 2011

@tunylyk ja davam len maslo s cukrom teraz v lete pod potahovku. inak davam aj trochu kremu,ale teraz velmi nie,ked je tak teplo.

tu je moja futbalka,este ma caka vcela,no ale to veru neviem.. mazel povedal,ze vyzera jak mravec,tak ju musim prerobit 😝

dajna11
5. aug 2011

@mrka2 dakujeme pekne.

mizulienka
5. aug 2011

@mrka2 wow krasne sa ti podarila 🙂