Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

marci2305
28. jún 2013

@lamps Pekna, jednoducha a to perko je ako naozajstne...Robis velmi pekne torticky...kazdu jednu si ukladam na inspiraciu...dokonale😉

levandulka3
28. jún 2013

tento víkend na svadobnú nôtu prvá v marhuľovom, fialová podľa svad.kytice a ježková svadobná podľa oznamka

njonja
28. jún 2013

@pristela Moja, mas u mna tie vlny- som uz na SK, napis mi cez FB alebo tu do IP, ako ti ich dorucit. Napisem ti tam potom aj cenu - je t o 5 ks z blond a 5 z hnedej🙂

florentina
28. jún 2013

@reruna no tak asi jo, no...ale já jsem asi už prostě nějaká stará, mě přijdou všechny jak zmalované prostitutky s křídlama 😅 ...ale děkuji za super tipy a odkazy....!

muffinka8
28. jún 2013

@lamps a aj ostatné 😀 najlepšie sa smatflex vaľká mini 15 cm valčekom z tej zelenej floral sady. To mám raz dva hotové a veľkým už len zarovnám.

lucula73
28. jún 2013

@lamps a prečo si vymenila mmf za smart?ja som akurát na túto tortu po sto rokoch zarábala mmf 😀 ,vaľkala sa mi super,ale teda toľko riadu špinavého a všade ten cukor 😠 🙂

aduskatt
28. jún 2013

@denisak77 super, ale pri poslednej sa mi dvihol zaludok☹

petkaa28
28. jún 2013

@pristela este zhanas pilku??? Darujem moju :D

petkaa28
28. jún 2013

@monline haha, vidím, že moja sprava zase kdesi zmizla :D kde by som vzala ja profi spongeboba?? :DD môžem poslat akurát moju snahu :D
Ako pokracujes s pecenim 🙂

akapulko
28. jún 2013

@denisak77 fuuu tak tha posledna to je ina kava🙂)))to by ma ani nenapadlo dat urobit🙂)zaujimalo by ma pri akej prilezitosti to davali dotycnej osobe! 😀 😀

mariann2
28. jún 2013

dnes sú to dva roky, čo som robila svoju prvú poťahovanú tortu 🙂 táto je moja dnešná

zuzana92101
28. jún 2013

ahojte babule, tu su moje vytvory a huraaa uzit si trosku vikend.

zuzana92101
28. jún 2013
ajka82
29. jún 2013

na rano: ...mam pocit, ze som mohla dat este nejake to zviera, ale neviem uz... hadam to bude dobre 😅

denisak77
29. jún 2013

@aduskatt verím,a ani by si neverila ,ale je to pre bláznivú pani učiteľku na narodeniny ,to bolo jej želanie

simasa
29. jún 2013

Dobré ránko prajem všetkým cukrárkam,
pridávam knihu...

evicaka
29. jún 2013

Dievčatá, znovu ste napiekli veľa náááádherných tortičiek..... aj ja prispievam svojou troškou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Kniha je darček pre detičky do charitného domu, tak dúfam že sa budú tešiť a že si pochutnajú 🙂

ajka82
29. jún 2013

no moje najmladsie mi nedalo spat od 6 🙄 kedze oducame od mlieka, tak to je este s nervami...tak som dorobila este macka a opicu na torticku, nech je to plnsie, len zirafu som nechcela posuvat, nech neni docapkana torticka

simasa
29. jún 2013

@florentina nádherné kvetinky 😵

lamps
29. jún 2013

@lucula73 nevymenila som MMF a ani nevymením 😀 😀 😀 😀 mne sa s MMF robí super. Len som potrebovala sýtejšiu modrú, tak som použila Smart

sticker
29. jún 2013

@ajka82 Prosím ťa, tie monsterky si maľovala? Moja bude mať 9 a teda niečo v tomto štýle by ju veľmi potešilo, no ale ja som ľavá na takéto veci.
@simasa Ty máš tak krásne a "čisté" torty.... Ako vždy nádherná 😎

ajka82
29. jún 2013

@sticker nie nemalovala, povodne som chcela ale oni chceli jedly obrazok, tak som tu tento tyzden trpla, ci mi stihne prist, lebo dodacia lehota im asi nic nehovori 😖

sticker
29. jún 2013

@ajka82 A môžeš mi poslať link? Koľko im to trvalo? 😕 Teda asi týždeň nie, čo? 😒

daducha
29. jún 2013

Dobre rano ,pridavam moje posledne torticky v pocte viac ako 1 za tyzden 😉 .Mam ya sebou asi najtazsi mesiac,kedy som aj bola v praci aj urobila tyzdenne 5-6 toriet.Neda sa to ,teda aspon ja by som to dlhsie nevydrzala 😝 .Po veeelmi dlhej dobe je sobota a ja nemam zasoby smotan, masiel,tvarohov ,aj miesto pre nase veci je v chladnicke 😀 😀 .Je mi tak trochu divne,aj asi smutno,no zaroven obrovska ulava,asi po skoro 3 rokoch stacilo 😀 .Tesim sa na leto kedy nebudem pri sporaku a vecery po nociach pri modelovackach.a budem mat cas pozerat Vase krasne dielka 😵 😵 😵 .
Tak krasne leto vsetkym,iba spokojnych zakaznikov ,mne dnes zacina vikendom v Zdiari a ako inak - ma nam prsat 😀 😀 😀 .
Torticky skoro vsetko na zelanie a podla poslanych obrazkov.A to posledne ma byt ze Zvonilka, tak sa nezlaknite, ja tie tvare fakt neviem 😝

florentina
29. jún 2013

@simasa děkuji 😉 ...a jako vždy, miluji tvoje dortíky....všechny do jednoho....

ajka82
29. jún 2013

http://www.oblatkovo.sk/oblatky/eshop/6-1-rozpr... -tie monster5 a potom som to obstrihavala... maju dorucenie do 1-2 pracovnych dni... v pondelok rano (no okolo 10) som objednala stredu o 6 aj daco,mi tusim prislo ze objednavka presla do stavu odoslana a vo stvrtok som bola na poste ci to tam nahodou nemaju niekde zalozene... a bolo- takze este ja posta mi nedala listok ani nic(nesa postarka ma dovolenku, ta mi taketo male dobierky nosi domov

florentina
29. jún 2013

@daducha užij si zaslouženého volna a chápu, že se práce a tolik dortů zkloubit dlouhodobě nedá. Ale doufám, že až si odpočineš a začne se ti stýskat, tak čas od času nějaký dortík uděláš, neb se mi po nich bude stýskat 😉

ajka82
29. jún 2013

@sticker jaaaj, pardon, teraz som objednavala z jedleobrazky.sk lebo tam ich tusim nemali v ponuke, inak objednavam z oblatkova- tam viem ze mi to pride vvzdy druhy den-teda zatial tak bolo, ak nebola nejaka rozsiahlejsia debata o mojom obrazku a dohadovanie 😉

simasa
29. jún 2013

@sticker Ďakujem za pochvalu. Ale to záleží aj od toho, ako sa tá torta odfotí 😉

simasa
29. jún 2013

@florentina Ďakujem aj ja 😵