Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
10. aug 2013

@jakelina miloučký dortík, jéé 😵

@muffinka8 krásní lvíčci a dortík!

@jakelina jsem se tady nad pohledy zamilovaných holubů fakt nasmála 😀

pristela
10. aug 2013

@dada2007 už sa možem nasťahovať ????? 😅

jakelina
10. aug 2013

@florentina no já jsem se moc nesmála, když mi to paní líčila. Holubi mají takový strnulý pohled a žádný výraz, tak nevím jak by se tvářili zamilovaně, zobák od ucha k uchu??? 😀 😀 😀

dada2007
10. aug 2013

@pristela anoooooooooooooooooooooo............a budeš modelovať postavičky a kvietky..........JO!
😵 😵

florentina
10. aug 2013

Tak holky, dá to práci poctivě číst všechny příspěvky tu na pět a půl tisící stránkách, ale opravdu se to vyplatí. Jednou za čas se tu totiž člověk dozví konečně ty tajné tipy, jak na dortíky snů. Loni jsem se tu dočetla, že @pristela používá photoshop a teď, že @mysiatkoo potahuje polystyrenové dorty 😀 😀 😀 😀 😀 ...pravda vždycky to trvá, než se holky přiznaj, ale jsou to rady k nezaplacení! Od teď budu potahovat jenom polystyrenové dorty a upravovat je v photoshopu a to budete koukat 😀 😀 😀 😀

dada2007
10. aug 2013

@florentina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
10. aug 2013

@florentina ked si nainstalujes fotoshop , naco ti uz len bude ten polystyren , prosim ta ??????????????????
@dada2007 pche, radsej ti kupim aj nabuduce len magnetku :P

florentina
10. aug 2013

jo a ještě jsen zapomněla dodat, co se tu nedávno probíralo...když to dokážete vy, tak já taky 😀 😀 😀 😀 😀

florentina
10. aug 2013

@pristela no abych měla co odevzdat zákazníkům, to dá rozum, ne 😀

manita
10. aug 2013

@elamaslakova Super, dík za osvedčený a vyskúšaný recept na Red Velvet. Do originálu ide biely ocot. Ty dávaš klasický slovenský?

nika266
10. aug 2013

@pristela torticka parádna, chcem sa spýtať,ako sa robilo stými nemeckými cukrikmi,ake je to veľke balenie a kolko stoja v nem.veľa otázok ,ale veľká vďaka za odpoveď

jakelina
10. aug 2013

@nika266 čistě bílé mají i v Kauflandu. 😉

jenie123
10. aug 2013

Ahojte kocky.. pridam vam sem moje vikendovky a idem vas docitat.. akosi teraz nestiham.. aj sme boli na chate, tak mi ten tyzden rychlo ubehol ani neviem ako.. 🙂))

pristela
10. aug 2013

@nika266 mne ich kupila andelka po 99centov/ neviem to bola asi akcia na ne ked ich kupovala/ , balik ma 300g robi sa s nimi ako s americkymi uplne v pohode a su take chutovo a vonou ine 😀 take /i ked ja ich nelubim/ lahodnejsie, jemnejsie 😅

stupacik
10. aug 2013

Takto som si krátila dnešný deň,toto bol môj prvý pokus o postavu koňa , len škoda, že požiadavka bola biely ,hnedý by vynikol lepšie.

maya30
10. aug 2013

@florentina 😵 😵 😵

dajna11
10. aug 2013

mojmu malému k 3 ročikom....

lamps
10. aug 2013

dievčence moje sladké, my sa tu veľakrát čudujeme nad vkusom ľudí, čo všeličo chcú na tortu a aké veci sa im páčia. Teraz beží na fb súťaž o najkrajšiu tortu, zapojila som sa do nej (je to prvá súťaž, kam som poslala nejakú svoju tortičku) a keď tam pozriem a vidím koľko "páči sa mi" má tá moja torta v porovnaní s tými, ktoré tam sú .... až neviem, či nemám z toho plakať alebo sa smiať. Ja nechcem nikoho uraziť ani nijako sa nikoho dotknúť, ale keď sa prihlasujem do súťaže tak si myslím, že by torta mala aspoň ako tak vyzerať, aj keď nebude neviem ako náročne vyzdobená ale aspoň pekne potiahnutá a zladená farebne by asi mala byť... Tu je link, kuknite a posúďte samé - https://www.facebook.com/events/193092804193055...

nika266
10. aug 2013

@jakelina,Ďakujem za radu ,ja mám tie americke ,zasobila som sa mynule ,ale chcela som vadieť či nahodou tie nemecke niesu lepšie ,mam znamu, robi v Nemecku tak by mi doniesla

jakelina
10. aug 2013

@nika266 aha, tak to máš fajn. Určitě vyzkoušej a dej vědět jaké jsou. 😉

akapulko
10. aug 2013

@lamps na tom linku mi neukazuje preco? 😝

nika266
10. aug 2013

@lamps mne ta stranka ukazuje moje udalosti a chcem vidieť tie suťažne torty

nika266
10. aug 2013

No už to mám dala som do gugl sutaz moja najkrajsia torta na feceboku a ukazalo mi

lamps
10. aug 2013

@akapulko
@nika266 to neviem, prečo vám to nejde otvoriť, skúste sa tam dostať cez Pečiem Ajkeďto Neviem

akapulko
10. aug 2013

@lamps uz som to nasla niektore su tam fakt des 😒 😒

nika266
10. aug 2013

@lanps uz to mam cez gugl som si dala moja najkrajsia torta na feceboku,no niektore su pekne ale niektore by som sa snimi nechvalila

mimcak
10. aug 2013

hodím sem aj ja svoju tento týždeň iba jednu.Kedže som odmietala zákazky kôli synovej operácii,lebo som nevedela ako to bude znášať. Ale je to hrdina tak som jednu predsa len vzala chcela ju susedka tak som jej urobila na poslednú chvílu. Je to pre nejaku turistku.

jakelina
10. aug 2013

@mimcak super a malinkému přejeme brzké uzdravení, posílám pusu a ať se drží bobek. 😉

stupacik
10. aug 2013

@stupacik Ďakujem

nika266
10. aug 2013

@lamps a to ako tam sa posiela tak pošlem aj ja dajaku sak ked su tam torty aj maslom ozdobene 😝 tak preco by som to neskusila sak som nikdy nesuťažila tak čo