Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

govinda
16. apr 2016

@henikav juuj, nestras ☹. Objednala dom si farbene h.oty z Pasta Dama, tak snad budu fajn.

alex999
16. apr 2016

Jedna krstinová pre sestru a 200 ks koláčikov a krstiny za nami, odpadávam 😉

evala777
16. apr 2016

ahojte baby, trošku vám to tu otapetujem, pridám tortuše za posledné tri týždne 😉

makina78
16. apr 2016

konecne mam vylozene nohy... pecenie plus kopec inej prace k tomu...

sticker
16. apr 2016

@denisak77 Nádherné tortičky!!!!! 😵 😵 😵
@nika266 prosím ťa, poslednú tortičku si čím potrela? Chcem presne tento štýl skúsiť, že potriem a iba zvrchu polejem čoko... Ešte sa mi páči aj také farebné, čo baby polievajú, ale to už vôbec neviem čo je 😅

nika266
16. apr 2016

cau diky za pochvalu ta posledna je taka rychlovka pre vnuka poliata cokoladou a to co pouzivaju zienky sa vola ,Zrkadlova poleva, alebo mirror poleva,maju ju v sikovna mama

lvka
16. apr 2016

ahojte...potrebovala by som radu
prave som dokoncila tortu ale pisala mi zakaznicka ze sa stalo nestastie a oslavu odkladaju na buduci tyzden...ona tortu chce zobrat aj vsetko, ale mna to tak mrzi, zvazujem ze ci by sa nedala zamrazit do buduceho tyzdna, ci jej to nenavrhnem...co vy na to? vydrzi? pridavam fotku...nekvalitnu vecernu...hore je pribinacik a jahody a dolu cokalada banan...

timuss
16. apr 2016

@makina78 tá svadobná je prekrásna..a dobre vidim? potiahnutá v celku? Klobúk dole 🙂

nika1985
16. apr 2016

Ahojte dakujem za posledne prsty hore velmi si to vazim. Mala som asi zatial najtazsi vikend 😒 okrem tej krstinovo narodeninovej a mikiho ktore boli podla predlohy nechali vsetky na mna

mitena
17. apr 2016
kasiopeja01
17. apr 2016

@lvka Ivka niektori hovoria,ze slahacka a tvaroh by sa mrazit nemali, ale moja mamka mrazi vsetko, tortu aj rozne kolace, ked ostanu po sviatkoch alebo oslave a nic sa im nestane. Akurat by som to poriadne zabalila,aby marcipan nenasal vela vlhka a zjedla hned ako sa trosku rozmrazi.

cloviecik777
17. apr 2016

@evala777 kraaaasne torticky a ten psik , nadhera.

lvka
17. apr 2016

@kasiopeja01 dakujem velmi pekne...skusim jej to navrhnut 🙂

jenie123
17. apr 2016

Dobre ranko baby.. Pridávam svoje vikendovky, tento týžden to bola celkom makačka, som rada, ze je nedeľa 🙂

mitena
17. apr 2016
kvetka589
17. apr 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

chutni su ti snehuliaci 🙂 vcera sme boli znamej na oslave a mala tortu len s postekanou cokoladou a na vrchu s ovocim.. To ej teraz nejaka moda ci,? 🙂)

dush
17. apr 2016

svadobna a detske v poslednom case same srdcia

elamaslakova
17. apr 2016

@evala777 nádherné tortičky
@jenie123 nádherné všetky
@dush tortičky sú krásne

florentina
17. apr 2016

@dush nádherné srdce!

florentina
17. apr 2016

@denisak77 všechny jsou precizní, úžasné...

dush
17. apr 2016

@elamaslakova
@florentina ďakujem vám krásne 😘

sticker
17. apr 2016

@nika1985 @jenie123 Baby vy ste úžasné... také množstvá a tak nádherné 😵 😵 😵
@dush To srdce je nádherné!!! 😵 😵 😵

florentina
17. apr 2016

Ahoj pekařinky, přidávám svoje první auto a nevím, zda nebude i poslední. Já totiž nejsem teda vůbec technický typ a dost mi to zamotalo hlavu 😀

evicaka
17. apr 2016

krásny nedeľný večer Vám prajem dievčence..

nika1985
17. apr 2016

@sticker dakujem moc som sa bala cely tyzden ci to pri tych mojich dorach postiham ale nakoniec som sa tesila

sticker
17. apr 2016

Babenky prosím vás, Snow White je aká? Nerobíte niektorá s ňou? Viem, že viac ľudí, viac chutí, ale tak napr. v porovnaní so smartom... Moc ďakujem za každý názor 🙂

makina78
17. apr 2016

@timuss nie, bola potahovana po poschodiach, ale medzery som sikovne schovala polevou na medovnicky

pppeeetttaaa
17. apr 2016

ahojte, ja tak poskromne.. popri praci viac nestiham..

mysiatkoo
17. apr 2016

hm, akosi sa mi moj zavazok xodit sem castejsie nedari plnit, tak iba nejaky vyber z poslednej doby... a dake stretko nedame ? :P

kasiopeja01
17. apr 2016

@mysiatkoo Nadherneee 🙂