Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
27. nov 2012

@dena velvet

frlka
27. nov 2012

ahojte,...vcera som robila marcipan.ozdoby na Vianoce...viete mi niekto prosim povedat ako to co najrychlejsie vysusit, nech to mozem ulozit do krabiciek? V 1-izbaku sa uz nemame kam pohnut...mm hadze nervicky 😀
Susim to na tackach a plechoch, na praskovom cukre,...po vysuseni to este chcem oprasit a prelaknut jedlym lakom (nech to ma lesk) Dobre to robim? vdaka za kazdu radu 🙂

lukaslumbersky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia76
27. nov 2012

Nieje to moje dielo, ale dobrý nápad, tak sa inšpirujte 🙂

mizulienka
27. nov 2012

ahojte dievcata, neviete mi prosim poradit, moze sa pribinak krem urobit aj pri bezlepkovej diete?

a robili ste uz niektora pomarancovu tortu? celkom ma to laka na vianoce urobit, ale nemam recept, nemate niektora osvedceny?

sisix
27. nov 2012

@abriela jj peste tak z Tesca a jsou super

79zuzana
27. nov 2012

@mariann2 ano, pouzila som normalne moj recept, ale miesto normalnej muky som dala tu bezlepkovu 😉

sisix
27. nov 2012

☹ ja se snad nikdy nenaucim pekne zdobit perniky ☹

vlada111
27. nov 2012

@chudadka paráááda

jakelina
27. nov 2012

@frlka já marcipán nejím a nikdy jsem takhle nic nedělala, ale já myslím, že když to dáš někam na skříně,aby to nezavazelo, tak to za den dva uschne a můžeš to pak dát do krabiček.

mima1311
27. nov 2012

@lukaslumbersky si trochu MIMO , sa ti nezda ? uz to citam v neviem kolkych temach 😠 😝

lokalistin
27. nov 2012

@dm1 prosim ta aky je pri tom magic decor pomer prasku a vody?1:1?dakujem

lamps
27. nov 2012

dievčence tak takto dopadol môj jednorožec, nechápem to, čím to je. Musím ho prerobiť. Mám robiť tie DJ slúchadlá a bojím sa, že mi popraskajú tiež ☹ 😠

lokalistin
27. nov 2012

@lamps no to co to je skoda ja tiez chodim okukovat moje postavicky,ale zatim vsetko ok ja modelujem s WI

simasa
27. nov 2012

@lamps Ty brdo, tak toto som este nevidela. A to je smartflex?

lamps
27. nov 2012

@simasa áno Silvika, je to Smartflex, vôbec tomu nerozumiem. Sloniu slečnu som robila tá je v poriadku, tri dni na to som robila jednorožca a ten celý takto popraskal, lae robila som ho z nového vedra Smartflexu, tak ja neviem ... ale sa bojím, aby mi to nerobili všetky postavičky ☹

daducha
27. nov 2012

babulky,s cim by ste robili na muffine ten biely vrch? Mna napadli bielka nad parou ,napada Vas nieco lepsie,? Idu sa s malou fotit, tak to musi vydrzat to teplo.Slahacka nepripada v uvahu .
http://mail.centrum.sk/download.php?msg_id=0000...

daducha
27. nov 2012

@lamps no to je presne to, co sa deje aj mne ☹

1zaza
27. nov 2012

@lamps a akú várku si to mala, myslím dátum spotreby :(, bojím, bojím, mám dosť modelovačky a tiež nový ešte nenačatý smartflex

sisix
27. nov 2012

@lamps juj chudak

frlka
27. nov 2012

@jakelina vdaka za radu, si zlata, ale zial neda sa mi, na skriniach uz mam az po plafon veci, ...byvame v 1-izbaku!!! 😀 uz nech sme v dome! Fakt sa tu neda hybat! 🙂 tak len vydrzat, alebo NIC nerobit...ziadne pecenie, dekoracie,...NIC 😀 😀 😀 Ja som len myslela, ze ci nahodou mamicky, co robia s marcipanom, nemaju nejaky trik, aby tie ozdobky rychlejsie vyschli 🙂 nech to nemusi byt rozlozene po byte 😉

lamps
27. nov 2012

@1zaza mám jahodový spotreba do 25.4.2013 a to som si povedala, že si kúpim prvýkrát 4 kg vedro, ak mi to budú robiť všetky veci z neho ma porazí 😠 😠 😠, jednorožca som urobila nanovo uvidím, čo to urobí

lamps
27. nov 2012

@sisix čože on, ja som chudera 😀 😀 😀

pristela
27. nov 2012

@lamps ☹ ☹ ☹ ejha ☹ to vypada až hrozitánsky a taky bol naaaadhernyyyy 😵 tiez nechapem, a aku prichut mas , holky spominali ze pomarancovy sa chova inak , ale i tak porazilo by ma ☹

lamps
27. nov 2012

@daducha ja som také ešte nerobila, ale ak myslíme to isté, mám taký pocit, že dávajú navrch krém šľahaný nad parou

lamps
27. nov 2012

@pristela mám jahodový, iný ta holka u nás v cukr. potrebách nemala

lamps
27. nov 2012

@daducha akú príchuť si mala ty a aký dátum spotreby?

pristela
27. nov 2012

@lamps si ho odloz /toho jednorožca myslim / a rychlo skus este nejaku postavicku ak urobi to iste by som ho sla vyreklamovat 😠

dm1
27. nov 2012

@lokalistin ja neviem ja som si ten prasok nekupila lebo mam doma este sugarveilu dost

pristela
27. nov 2012

@dm1 Dani o kolkej budes doma na FB ? mas hotovu koooooonecne 😅 tu zasterku alebo mi posli mail adresu a poslem ti jej foto tam nech viem ci sa ti paci ci nie, ak ano poobede bezim do mesta a mohla by som ti ju hned poslat 😉