Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
26. mar 2013

@jakelina no ved to to to...ole mam v zalohe stale 😀 😀 😀

jakelina
26. mar 2013

@pipka já to kupuju v cukrářských obchodech, je to balené po 1/2 kile a nebo kilo. Vyjde to levněji než Ole pudink a dá se použít stejně, do pribináčkového krému taky.

jakelina
26. mar 2013

@pristela inspirace pro tebe na baletku.

mimcak
26. mar 2013

@wera.g ďakujeeem.

zsuzsu
26. mar 2013

Baby, co pouzivate cokotransfer , je to na viac pouziti alebo jednorazovky? ja to vobec neviem, asi som blba :D :D tak sa mi nesmejte. Dakujem.

timotejkabrejkova
26. mar 2013

@tamianati file:///C:/Users/Patr%C3%ADcia%20Labancov%C3%A1/Desktop/Torty/VIDEOPOSTUP%20GERBERA.htm
Myslím že určite môžeš, sú pekné len mali byť trošku lupene tenšie inak supiš 🙂

pipka
26. mar 2013

@jakelina no ale do cukrarskeho uz nejdem...to mi hrozi, ze by som tam minula zas viac, nez len na ten puding 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ostanem ja radsej doma...sak snehu kopec...akoze sa mi nechce 😀 😝

pouzijem ten zlaty klas...snad to bude ok 😉 😉 😉

pipka
26. mar 2013

@zsuzsu cokotransfer je jednorazovka...to ked sa ti uz otlaci ten vzor na coko, tak ti ostane uz len cista folia... 😉

zsuzsu
26. mar 2013

@pipka jaj, vidis aka som blba :D to ma ani nenapadlo, lebo som to este nevidela na zivo. Tu som nic take nevidela tak chcem aby mi nasi poslali, len aby som vedela kolko toho zobrat. A dakujem za odpoved.

pristela
26. mar 2013

@jakelina provokatérka !!!!!!! 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale je uzasne urobenáááá 😵 😵 😵

jakelina
26. mar 2013

@pristela však ty taky takovou uděláš 😉

jakelina
26. mar 2013

@pristela nezapomeň, že se blíží moje narozeniny 😀 😀 😀 a udělám ti objednávku na dort 😀 😀 😀

pristela
26. mar 2013

@jakelina no to by musela byt ina zakázka 😀 😀 😀 až tak neviem 😝
dnes mam modelovat toho anjela ale absolut neviem ako , akeho ? teta , ze takeho jednoducheho , ale predsa k tomu babatku z formicky sa jednoduchy anjel nehodi, to bude musiet byt zas nejaky realny xsicht ☹ ☹ ☹

pipka
26. mar 2013

@zsuzsu ale to je uplne v pohode moja...tiez som si to nevedela predstavit, kym som to nevidela nazivo 😉

pipka
26. mar 2013

@pristela sa mi paci, ze ten tvoj fotopostup na bike uz koluje po vsetkych svetovych strankach na FB 😎 uz aj v spanielcine som ho nasla 😵 😵 som na teba naaaramne hrda zienka moja 😵

teodorie
26. mar 2013

Ahojky holky, nevím, jestli jste se o tom už nebavily, ale neuvažujete o založení skupiny na marcipánové dorty? Docela to teď šikovně udělali a dají se tam pak filtrovat recepty, fotky a tak.... 🙂 Sice by to asi dalo dost práce, přepsat tam recepty z druhého tématu, ale postupně bychom to snad zvládly ne? 😀

timotejkabrejkova
26. mar 2013

@pipka Tak super už aj v Španielsku ho maju a ja ho nemám ach kde tento národ speje 😀

gabkostanka
26. mar 2013

ahojte, viete mi poradit? robim postavicku pre syna na tortu, ale sa mi hmota dost rozlieza, da sa nejako zahustit? robik z totuto hmotou http://www.lg-pomockyprecukrarov.sk/lg-pomockyp...
dakujem za kazdy tip

sjuzan77
26. mar 2013

Mamicky-cukrarky, prosim o pomoc. vobec mi nezhustol krem do torty (smotana na slahanie+ladove gastany), este sa mi to nestalo. ako to zachranit ? dakujem 😔

aduskatt
26. mar 2013

@teodorie myslim, ze bavili a takto nam to vyhovuje🙂 lebo my sme sikovne a uz davno mame dalsiu temu na recepty a dalsiu na fotopostupy🙂) este skor, prisli skupiny🙂) ale kazdopadne dakujeme za ponuku🙂

aduskatt
26. mar 2013

@sjuzan77 Creme Ole🙂)) univerzalny pomocnik

timotejkabrejkova
26. mar 2013

@pipka A keby si ho dala patentovať, mohla byť už milionárka, pokial už nieje 😀

pristela
26. mar 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 to fakt ? ja ani neviem , nejak to nesledujem 😕 ale vsak to som hrdá na seba aj ja , po rokoch , koooonečne 😀 😀 😀 blééé vyroba biku 😝 strasne zábavná činnosť 😝 😀
@jakelina , Zlatinko teším sa na tie tvoje narodky , aj si štrngneme- virtuálne 😀 😀 😀 idem pripraviť deckáááá , mám im nakúpit nove veci nech vypadaju ako ludia alebo si ich pak poobliekaš sama ?

jakelina
26. mar 2013

@pristela já si je obleču 😀 😀 kup si něco pro sebe 😀 😀
Taky mě to štve, malý vyrost ze všeho, už ho tlačí i zimní boty, ale musí vydržet, nové mu kupovat nebudu. 😝 😝

pristela
26. mar 2013

@jakelina no jo to znám , moj maly zas musi mat kazde boty o dve cisla vacsie!!! inak ich nechce nosit a nosi ich jasne len jednu sezonu 😠 najhorsie bolo ked nas minule bral bracho do tatier po zime , maly nemal nic ☹ ☹ vsetko zodrate po zime a malé, som musela kupovat len na ten jeden krat zimne veci ☹ ☹ ☹ kedfze tam bol este sneh

pipka
26. mar 2013

@pristela no jasneee, mne sa to kazdy tyzden z ineho statu ukazuje na fb 😅 😀 😀

ti hovoriiim stale, ze aka si ty sikovna 😎

pristela
26. mar 2013

@pipka no mne sa to pre istotu nezobrazuje vobec 😀 😀 😀 alebo sa mi to straca v množstve 😝

pipka
26. mar 2013

@pristela asi ako autorku ta uz obchadzaju 😝 😀 a len nam nemotornym sa to ukazuje 😅 😅
ze aha..".mas co robit moja aby si toto dokazala" 😝 😅 😀 😀 😀

pristela
26. mar 2013

@pipka ty si koza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chápes ako to myslim , ne ze sa urazis, ale prve co ma napadlo medzi smiechom 😀 😀 😀