Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
8. dec 2012

@lamps bozi 😉

mariann2
8. dec 2012

@yukki ano,v motore je normal naplnena torta

njonja
8. dec 2012

@vlada111 ze ci🙂!!!

njonja
8. dec 2012

@lamps uzasna je!!! Krasna cista praca!!

mizulienka
8. dec 2012

@mariann2 perfektne
@dadka212 neskutcne, akze nechpem take mnozstva

glee
8. dec 2012

POTREBUJEM SURNE POMOC, PROSIM potahujem tortu smartflexom zafarbenym na cervenom a ked ho dam vyvalkany na vrch, ihned zacne praskat, co mam robit??? Mam ho rozvalkany na cca 4mm.

dadka212
8. dec 2012

ahojte pridávam svoje, ešte ma 3 večer čakajú 😝

dadka212
8. dec 2012

@glee akú máš príchuť?? lebo niektoré príchute ako pomaranč sú suchšie....mne tiež praskal....ja som dala do mikrovlnky, rýchlo rozvalkala a šupla na tortu....ale rýchlo aby to bolo ešte "teplé" keď to šlo na tortu

sisix
8. dec 2012

@glee podle me je moc silny a napati si na ruce tuk. Kdyz ja potakuju mam ho tenci.

glee
8. dec 2012

@dadka212 mam visnu, skusim este raz a ak nic, supne do mikrovlnky...asi na kolko sekund?

@sisix myslis, ze ho mam hruby?

dadka212
8. dec 2012

@glee ja poťahujem aj hrubším aj tenším podla toho ako potrebujem , višna je v pohode, len ja to mikrovlnkujem aby nebol takýtuhý lebo teraz mi velice rýchlo tuhne a tým pádom sa "láme"

lokalistin
8. dec 2012

@pristela no ved sa ho aj drzim zubami nechtami uz skoro 11 rokov 😀

sisix
8. dec 2012

@glee a mozna je moc pocukrovane, jeste se muze dat glycerinu trosku.

sisix
8. dec 2012

@dadka212 no je fakt, ze posledni dve varky tuhnou hodne rychle. JA si do nich dala trochu glycerinu a bylo to ok.

lokalistin
8. dec 2012

@pipka oj to som nevedela

mizulienka
8. dec 2012

@glee ked je tak nasyto nafarbeny, ja ho poriadne rozhnietiem v rukach, nech je tay poddajny makky a potom rychlo rozvalkam a sup na tortu...ja mam uz svalovku z toho valkania 😕

mimcak
8. dec 2012

@dadka212 Ja s teba odpadnem krásne výtvory a že ešte 3 ja proste nechápem ako to stíhaš 😵 😕 😨 . Ale naozaj krásne

lokalistin
8. dec 2012

@dadka212 pre boha to ako stihas? ja uz ked mam dve tak mam mindraky a cely tyzden stresujem super
@lamps krasna

mimcak
8. dec 2012

@blcha tak to máš super mužíčka keď sa tak obetuje a spí na gauči ,aby si nebola sama 😵 😀

mimcak
8. dec 2012

@dadka212 neviem sa proste vynadívať ,prosím ťa ako si upevnila toho delfína ,že tak stojí do hora a nepadá? 😒

yukki
8. dec 2012

@mariann2 a do lišty si niečo vkladala? či to len tak trime ten...tá hmota? Joj, rýchlo rozmýšľam, ktorý z kamarátov pilčíkov bude mať sviatok najskôr.....

lokalistin
8. dec 2012

moja dnesna lentilkova

dadka212
8. dec 2012

@lokalistin no ja ani neviem.....ide to rýchlo aj ked piatky a soboty ponocujem vždy 😝

@mimcak delfín je na špajgli alebo drôtiku už si nepamätám 😅

a dík kočky 😵

daducha
8. dec 2012

@maya30 ten happy hipo je nádherný 😵 😵 😵

jakelina
8. dec 2012

@dadka212 nezlob se, že tě otravuju, vím že nemáš čas. Jedu zítra do Ikea, chci si koupit ty misky na housenku. Je to velikost těch 12 cm??? Nebo nějaké menší?? Prošla jsem jejich stránky a našla jsem si jak vypadají, ale nejsem si jistá tou velikostí, na těch fotkách to nepoznám. Děkuji. 😉

dadka212
8. dec 2012

@jakelina ale prosím ťa neotravuješ!!! ano je to tá velkosť 12cm 😉

jakelina
8. dec 2012

@dadka212 děkuji krásně. 😉

dadka212
8. dec 2012

@jakelina nie je vôbec za čo 😉

mariann2
8. dec 2012

@yukki cez celu listu su vpichute dva droty,ktore som nechala trochu trcat a zapichla ich do torty a upevnila tu listu

yukki
8. dec 2012

@mariann2 ooooooooooo díki. No, nejako to vymyslím..prípadne ju urobím len takú menšiu...mikro...no, uvidíme.