Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
4. jún 2014

@pristela tak urciteeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 ako hovoria nasi hokejisti 😀 😀 😀

pipka
4. jún 2014

@jakelina moja...beriem si zoznam a pisem poradovnik...svagrinka sa potesi 😀 😀 😀 😀 😀

govinda
4. jún 2014

No kočky, tak na bonboniéru sa už tak skoro nahovoriť nenechám 😀 Celý večer sa trápim s blbým vrchnákom, jeden som vyhodila, škoda poťahovky. Druhý zatiaľ ok, hádam vydrží ... Ale teda viac som sa s tým natrápila ako s tými gerberami .... 😠

pristela
4. jún 2014

@govinda ja som robila bonbonieru len raz ,v mojich uuplnych zaciatkoch , niekde na nete som nasla navod a vrchnak bol obaleny medovnik,ale bolo to pak hooodne tazke na vahu

govinda
5. jún 2014

@pristela no ja som zlepila oblatky, uz tie ma nastvali, lebo vsade v obchodoch mali len maly rozmer a ja mam velku slzu. Ale pri potahovani to bol des :( Nabuduce radsej nieco ine, totobola nocna mora 😀 potahovka mi nechcela drzat na oblatke velmi.... Prvy pokus bol taky, ze obalit celu oblatku, druhy pous skoncil tak, ze som potahovku zahla za hranami, takze nebude na celej spodnej strane, ale takto sa mi uz robilo dobre.

dm1
5. jún 2014

kocky toto je ten lepsi extruder? tusim je to ten srobovaci co sa toci to hore aby hmota vysla nie na zatlacenei tento ide tusim lahsie len si niesom ista http://www.aliexpress.com/store/product/Free-Sh...

halienka
5. jún 2014

@dm1 ja mám tento šróbovací a je super, ten druhý stláčací som neskúšala, ale babky čo skúšali tak vraveli, že z neho to ide o dosť ťažšie, že tento je lepší. ja som spokojná 🙂

mysiatkoo
5. jún 2014

@dm1 ano. aj ked ja som tento zlomila 😝 ale moja blbost, takze by mal byt spolahlivy pri spravnom zaobxadzani... btw super cena, ides ho objednavat? ja mam este taky mensi ale ocelovy, len to upevnenie toho vytlacacieho kruzku na konci zavitu je asi o tom istom a robim s nim s rovnakou obavou ako s tym uz zlomenym 😒

dm1
5. jún 2014

@mysiatkoo
@halienka diky kocky veru asi objednam za tu cenu je fajn tolko stoja tie na tlacenie. Uvidime kolko vydrzi ale ja to skor asi na fimo budem pouzivat asi :D

jper
5. jún 2014

Tak po dlouhé době 3D McQueen

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

jakelina
5. jún 2014

Holky tak už to rozdělili, no nevadí, však my se najdeme 😀 😀 😀

vladiella
5. jún 2014

@martinjasen no na cz.koniku byvas ukecanejsi

gelinka75
5. jún 2014

@halienka prosim ta a vytlacas z neho smart? lebo ja mam iny ten vytlacaci a smart z neho teda nechce ist ani ked ho nahrejem 😠

halienka
5. jún 2014

@gelinka75 áno, ja používam iba smart a ide to v pohode a bez nahrievania. 🙂

sikag
5. jún 2014

@mishulle myslim ze ja som nepotahovala ale malo to nevyhodu ze tie zvisle prutiky som mala cele upatlane. takze odporucam potiahnut aspon milimetrovou vrstvou. navrch som dala nadrobeny coko korpus, takze to vyzeralo ako zem. a ruze a kvety priamo dotoho

sikag
5. jún 2014

@govinda sparatko dam iba trosicku du a do torty do davam jemne nasikmo dole, ale zvykne to prepichnut kvet, tak si to sparatko pridrz noznicami a tak tlac do torty

pipka
5. jún 2014

@jakelina dufam, ze ta nestratime a ze sem trafis stale 😎 😎

a aj vsetky ostatne cz zienky, sak by tu bola nudaaaaaaaaaaa 😀 😀 😵 😵 😵

michaela2008
5. jún 2014

Ahojte, dnes idem robit vcely ul. Teda dnes korpusy, zajtra plnka, zdobenie. Bude to dost vysoke, ako to mam vystuzit? Stacia obycajne drevene spajdle? Dakujem za rady.... Este ma napada, ako to budu potom na oslave krajat.... Nemyslim tie sparatka, ale taka vyssia dorta, poschodia spojene...

mishulle
5. jún 2014

@sikag děkuju

abriela
5. jún 2014

@vladiella dnes som nahradila zltko do lineckych bananom. Neupecene cesto chuti skvelo - banan je tam citit, uvidime ake bude ked sa upecie

andriska1
5. jún 2014

ahojte dievčatá,mohla by som Vás poprosiť o pomoc?ja viem že to tu bolo už viackrát spomínané ohľadom tortičky s čoko bokmi ale.....6000 strán je kapánek dosť 🙂 chcela by som sa spýtať keď dávam čoko na boky tak pod to musí ísť džem alebo maslo s cukrom aby to držalo alebo čo?a ešte jedna otázočka keď tam chcem použiť krajku tak najprv si musím dať čistý nevzorovaný plát z čokiny a potom vzor alebo hneď môžem naťahovať čoko so vzorom?ďakujeem moc za pomoc

chvapilu
5. jún 2014

ahoj můj první bagr ,zkouška jestli můžu psát do diskuze.

baby213
5. jún 2014

@ejkula Ahoj, ano jednu pani z Chrenovej, jedina asi z 15tich mi bola ochotna spravit len figurku 😖 ale som rada ze sa na to dala 😎

jakelina
5. jún 2014

@pipka trefím, neboj 😉

mysiatkoo
5. jún 2014

jedna dnesna a tento vikend si uz pridem len oci potesit 😝

evicaka
5. jún 2014

@mysiatkoo neskutočná... 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
5. jún 2014

@mysiatkoo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
5. jún 2014

babulkyyyyyyyyyyyy naaahodou niekto nemate v BA pozicat silikonku KOŇA? 😕 ☹ ja uz nestiham objednavat a potrebujem na tortu 😖

dm1
5. jún 2014

@mysiatkoo suprova je! a tei ostre hrany waaau. Ja mam pocit ze potahujem stale horsie a horsie :D. Asi som uz vysla z cviku :D