Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

antenka1
15. máj 2015

@nika1985 olej tam nejde vobec. A peciete zapnuty vrch aj spodok?

aduskatt
15. máj 2015

@antenka1 pokojne daj na vrch po 40 minútach alobal a peč ďalej, nič nezhorí, ale prepečie sa vnútri poriadne🙂

nika1985
15. máj 2015

@antenka1 ano mne to tiez par krat spravil orechovy aj ked mramor vzdy ho peciem s malou dusickou ci zas padne ale klop klop aj teraz som ho robila a v pohode. Mam este jeden recept na orechovy a ten my vysiel vzdy tiez tam nejde olej popozeram to ak chces mozno treba najst iba recept alebo piect vazne o trosku dlhsie predsa orechy su tazke a mastne .

antenka1
15. máj 2015

Tak ja to teda skudim 😉
@aduskatt @nika1985 dakujeeem
Nika ak by sa ti chcelo skus mi ho pozriet. Aspon pre porovnanie.
A este mam jecnu otazku ale z mobilu mi nejde pridat foto tak to az ked budem za pc. Co mi urobil rafik...

daja55
15. máj 2015

Niečo z mojej poslednej tvorby

pipka
15. máj 2015

ajojte sladulienky, konecne piatok, konecne dopecene, konecne deti spia a ja viiiikendujeeeeeeem 😅 😀 😀 😀
pridavam moje dnesne 😉
radsej vymodelovat 10 mackov, jak sulat prostriedky do tych minikvietkov 😅 😅 😅 😝 pomooooc, to bola pracicka 😀 😀 😅

njonja
15. máj 2015

Ahojte dievcence..ja ako obvykle - veeelmi sporadicky🙂 posielam moju prvu svadobnu. Mala som uuplne volnu ruku, akurat muffinky chceli take romaticke. No a je to nastaylovane ku motte svady - zelene jablko, kala a hrotenzie. makaronky su pistaciove a dakujem Pristelocke @pristela za cenne rady 😀 napokon som zistila, ze som stale robila chybu pri peceni. Na piaty pokus boli uz perfektne - vonku chrumkave, vnutri makkucke 😎

pristela
15. máj 2015

@njonja aaaach , mas to take kraaaaaaaaaaaaaaaasne, nadherne, cistucke , makronky bozske hladunkeee, milujem to tvoje "staylovanie" , cilu ta zboznujem , šak víš 😀

rachel36a
15. máj 2015

Dobojovane a idem spat...
Prva 5kg, mramor, pribinak, lesne ovocie, dufam ze sa bude pacit oslavencovi
Druha 2kg, to iste, pre navstevu, len tak ku kavicke

nika266
15. máj 2015

Tento týždeň dobojované

njonja
15. máj 2015

@pristela moja, od teba je to super kompliment🙂 Ty si nasa kralovska tortarska guru🙂 A bez teba by som enasla chybu v makaronkach!! 😉 Takze este raz dakujem!!!

mimusa94
15. máj 2015

babenky tuto kvietocku som robila bez akych kolvek pomocok len som natrhala na male kusky fondan urobila z neho placku a pomalick stacala...chcem sa preto opytat co vsetko treba nato aby som robila take nadherne kvietky ako vy aby mali krasne stocene lupienky a podobne...co vsetko na taku kvietocku potrebuujem ..dakujem ;)

mimusa94
15. máj 2015
jana17
16. máj 2015

Ahojte sikovnice 🙂 viete mi prosim poradit nejaku dobru abecedu, aby mi tie pismenka isli pekne vykrajovat? Jednu doma mam a vobec mi to z tych vykrajovaciek nejde von :( alebo nejaky trik, fintu.
Mam presne tieto http://www.vsetkoprepecenie.sk/stranka/product....

79zuzana
16. máj 2015

@jana17 ahoj, presne tieto mam aj ja, pozri na strane 6609 tam som to pouzila na dvoch tortach. Takze vyvalkaj si tenucky pasik nie na cukre ake na skrobovej kukuricnej mucke. Uplne na tenucko. Vykroj si pismenko a klepni formickou o hranu stola alebo linky a pismenko vypadne. Dufam, ze nepisem jak tatar a da sa tomu rozumiet ;)

lamps
16. máj 2015

ahojte sladulienočky moje, pridávam tortičku pre našu Terezku na PSP

pipka
16. máj 2015

@lamps jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, krasota prekrasna 🙂 😵 😵 😵 😵

pppeeetttaaa
16. máj 2015

ahojte, tak ja uz mam hotovo.. dneska budem vegetit pred telkou trosku po dlhsej dobe 🙂

jakelina
16. máj 2015

@pppeeetttaaa Ten Spejbl a Hurvínek jsou dokonalí.

@lamps úžasná a milá dortička 😉

govinda
16. máj 2015

Nebola som tu posledné 2 týždne, tak idem popozerať 🙂 Toto sú moje dnešné 🙂

dagmarmustafa
16. máj 2015

Ahojte babenky.Tento víkend len 1.Atypická 1.sv.prijímko s koňom..... Dakujem Vam za mile slová z minulých tortičiek.Ste zlaté.Časovo velmi nestíham písať komentare k tortickam.Som rada,ked to tu vložím ,mrknem očkom nove tortuše a opäť utekám....Ale mnohé z Vas ma velmi inšpirujú.Pekný vikend!!!

nika1985
16. máj 2015

Ahojte ja uz mam skoro volno uz len nasej konecne som zohnala potraviny. Z tej svadobnej sa vytesujem konecne vyzera ta ruza aspon ako tak ako ruza

hrablica
16. máj 2015

Tento víkend také pohodove objednávky 😊 Tortička je na výročie svadby pre kamarátku podľa želania, v preklade text: už 1 rok som šťastnou manželkou. Druhá objednávka je pôvodne torta, ale pani chcela len poliať čokoládou a poprosila ma, aby som jej ju pekne nakrájala, tak som ich jemne dozdobila, aby neboli také "suché" 😁

haannka
16. máj 2015

@njonja @pristela prooooosim overeny receptik na tie makronky ak mozem...moje minule pekne vyrastli a potom z nich zostali iba placky 😣

elamaslakova
16. máj 2015

Dievčence pozdravujem vás , nádherné tortičky ste pridali zase , ja som mala len jednu na PSP a nejaké koláčiky , tie som ešte neodfotila

grasie
16. máj 2015

@njonja náádhernéééé 😵
@lamps rozkošnááááá 😵
@pppeeetttaaa všetky super, ale tá hurvínková nemá chybu 😵

Pridávam aj moje, autíčková je ešte z minulého týždňa a mášovská z tohto 🙂

pipka
16. máj 2015

@grasie ta Masa!!! a ten maco!!! nieco uuuuzasneeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎

grasie
16. máj 2015

@pipka Ďakujeeeeeeeem Jani 😅

pipka
16. máj 2015

@grasie jaaaj a zabudla som pochvalit tu jahodu 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

grasie
16. máj 2015

@pipka no tak díík 😀, inak tie jahody mi dali zabrať najviac z celej torty 😕 😀 )))