Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stanusa89
11. mar 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@jakelina pockaj vyrastie a budes moct piect znovu 🙂))

margaretkamirka
11. mar 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

@ivka Pekna 🙂

humka2
11. mar 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

ja idem dnes vyskusat upiect torticku uvidime ci sa pdoari 🙂

lamps
11. mar 2016

@jakelina krásna, milá tortička 😵

dievčence pridávam aj ja moje tortušky 🙂

jakelina
11. mar 2016

@lamps áááááááááááách zase takové krásné vymazlené dorty 😉

lamps
11. mar 2016

@jakelina 😵 😵 😵 😵 😵 😵 že "vymazlené" nemáš doma náhodou malé báetiknko 😀 😀 😀 😀 😀

chvapilu
11. mar 2016

Ahoj můj dnešní dortík s malinami.

elamaslakova
11. mar 2016

@lamps Prekrásne tortičky

denisak77
11. mar 2016

Ahojte.Ja dnes len tak poskromne,len jednu tortušu.

nika1985
11. mar 2016

Ahojte ja som mala len jednu tak mam uz aj okna umyte. Skusala som novy kolacik bez muky iba vajicka, mak kokos, cukor baby sa mi to toho pustili ledva som stihla cvaknut bude to ok aj ako bezlepkovy korpus.

jakelina
11. mar 2016

@denisak77 ta je vymazlená, krása

denisak77
12. mar 2016

@jakelina ďakujem

grasie
12. mar 2016

@jakelina sa mi páči, že jakelina cakes aže vôbec nepečieš 😝 a inak torta mega rozkošnáááááá 😵
@lamps rozkošnááá jedna aj druhá 😵

grasie
12. mar 2016

@maya30 @pristela unikáááátne kúsky 😵 akože u vás klasika štandard, ale stále mi vyrážate dych 😝 🙂

grasie
12. mar 2016

Inak helou tortoženy 🙂
pridávam aj ja zopár kúskov z mojej kuchyne 😝

chvapilu
12. mar 2016

@grasie úžasné

kukulka1
12. mar 2016

@grasie no,mne dych vyrážaš ty,neskutočné volačo,fantastické,úžasné,jedinečnééé!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

lamps
12. mar 2016

@grasie aaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhh, juuuuuuuuuuuuuuuuuuj, jéééééééééééééééj, ooooooooooooooooooooooooooo, woooooow iné slová nenachádzam, čistá krááááááááááááááááááááása 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som unesenáááááááááááááááááááá

blancagon
12. mar 2016

Moja jedinááá. Ženy aleže krásne ste napiekli!!!! a všetky!

blancagon
12. mar 2016

@grasie WAW

dajna11
12. mar 2016

Dievcata...co sa dava na krstinovu tortu?datum narodenia ci krstu?

blancagon
12. mar 2016

@pristela pastva pre oči,krása.

lamps
12. mar 2016

@dajna11 niekto dáva len dátum narodenia, niekto oba. Ja som robila bez dátumu. Som ti poradila 😀 😀 😀 len si vyber

jakelina
12. mar 2016

@grasie fakt úplně úžasné dorty.
Logo jsem chtěla dlouho a pořád jsem se k tomu nemohla dostat. Tak až nepeču, tak na na ten jeden dort za půl roku ho teď mám 😀 😀 😀

dajna11
12. mar 2016

@lamps no ved chceli oba datumy.len to zas nechcem preplacat

lamps
12. mar 2016

@dajna11 tak ich daj na podložku

mojmacik
12. mar 2016

@dajna11 ja som na krstove nastastie zatial datumy nedavala,lebo ked sa ma pytali ,ze si dat alebo nie,tak ked som povedal,ze mi to pride ako parte,tak ze:faaaakt,radsej nedajme .-)

kukulka1
12. mar 2016

@dajna11 ja nič,mne to pripadá jak na pomníku tie dátumy 🤐

kukulka1
12. mar 2016

@dajna11 akurát čítam,že už tu podobný názor na to je 😵

pppeeetttaaa
13. mar 2016

ahojte dievcence kraaaasne ste zasa napiekli, pri niektorych sa mi zastavuje dych.. pridavam moje za 2 tyzdne.. nejako som nestihla minuly tyzden pridat 🙂