Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
7. júl 2013

@ajka82 suprový je 😉

jakelina
7. júl 2013

@adrika202 moc se ti povedla 😉

gumidekmomo
7. júl 2013

@lussy23 tak ja som tiez len zaciatocnik ale myslim ze to dopadlo dobre heh

pristela
7. júl 2013

@jakelina nedaj sa , ona len skusa!!!! ked nevezme po 15 /co je podla mna malo/ tak nech neberie vobec, nestoji ti to za to pachtit sa pre nic cely den v kuchyni !!!!

woman04
7. júl 2013

@jakelina farma je super..krásne zvieratká ..🙂

vlada111
7. júl 2013

@artepf kaktusová super, má to super atmošku 😉

vlada111
7. júl 2013

@jakelina jaj tá farma je krásna, ako z hračkárstva 😉

vlada111
7. júl 2013

@viera6 nooooo to je o inom, ja som tu koláž tiež nemala nervy študovať 😎 Super, takto aj nabudúce chceme obzerať 😉

mamcas
7. júl 2013

@jakelina boze takych ludi tak nemaaam rada... necenia si pracu ani kvalitu, vsetko riesia len cez peniaze... Inak kolacik za osem korun by som chcela teda vidiet 😝 bud bude velice "chutny" alebo malinkaty, nejaka mini verzia 😝 A ake su stredne mufiny? Ja som pozerala aky mam plech a priemer to ma 7,5cm, uvazujem totiz ze by som ich vyskusala urobit a ozdobit nejako, je to take peknucke na stole potom 😅 Inak vseobecne sa neoplati robit male veci, ani torty, ani toto asi, nie? Robota je s tym rovnaka, akurat si ludia myslia, ze budu lacne, lebo su male 😖

vlada111
7. júl 2013

@dm1 Dani máš ju krásnu

vlada111
7. júl 2013

@anibas mne sa tieto s handrou veľmi nepáčia, ale táto ku podivu hej 🙂

elamaslakova
7. júl 2013

@maya30 Nádherné tortičky

vlada111
7. júl 2013

@maya30 krásna prácička, paráda

vlada111
7. júl 2013

@ajka82 podaril sa ti geniálne, máš môj obdiv.

simasa
7. júl 2013

@maya30 krásne tortičky 😵

akzuzs
7. júl 2013

Pridávam aj ja svoje dve drobotinky.

mimusa94
7. júl 2013

Tak toto je moja prva torticka :D trocha nevydarena ale dufam ze druha uz bude ovela ovela lepsia 🙂

mamina1978
7. júl 2013

@ajka82 Zlatunky........... drzim palceky, nech vydrzi do oslavy 😉 🙂

mamina1978
7. júl 2013

@maya30 krasne vsetky , no prve dve su uzasneeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
7. júl 2013

@miciatko suprovaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

woman04
7. júl 2013

@ajka82 milená tortička,určite sa bude páčiť..mm posiela pochvalu..vraj: jej ,to je krásna tortička 😉
@maya30 tie svadobnééé..nádherná práca 🙂

woman04
7. júl 2013

@jakelina no za 15kč sa ti to neoplatí robiť..však to je veľká piplačka a tqaký človek to ani neocení,nech si dá spraviť inde.. 😒 ..však ideš do cukrárne a pod 1€ nekúpiš nič..ľudia si snáď myslia,že sa zohneš a vytiahneš zo skrinky hotové 😠

halienka
7. júl 2013

Babky, krásne tortičky zase @pristela @simasa @daducha a ďalšie, @maya30 si tento týždeň mala dovolenku, že len 5 tort 😀 zase si kopu ukladám na inšpiračku 🙂 Babky dúfam, že sa nehneváte, že občas od vás nejaké nápady kopírujem ako začiatočník, ja keď vidím nejakú krásnu tortu tak ja len čakám na príležitosť kedy si ju budem môcť vyskúšať tiež spraviť 😀 😀 , alebo teda nejaký konkrétny motív na nej alebo tak, nevadí vám to? 😀 Aj teraz som robila Angry birds, isto notoricky známa tortička (našla som na nete už dávnejšie, netuším kto ju robil originál) ale tak sa mi páči ten nápad z drevenou škatuľou a prakom, že som sa tešila, že si to vyskúšam tiež 😀 Tak ak tu je originál autorka tohto dielka, vopred sa ospravedlňujem za kópiu ale nedalo sa mi odolať 😵 😀 A druhá maličká parížska tortička (priemer 16 cm) na výročie svadby 🙂

mamina1978
7. júl 2013

@halienka Krasna cokoladova 😵 😵 😵 😵 aj ja som teraz prave jednu odovzdala ...... 😉 Cim si ju plnila ty ?

halienka
7. júl 2013

@mamina1978 to bola parížska, takže parížsky krém, bol fajnučký veru 😀

mamina1978
7. júl 2013

@halienka a aky si prosim ta mala velky korpus, ze to mas tak krasne rovne. Mne sa to totiz pri 26 cm hore trosku zvlnkuje 😔

jakelina
7. júl 2013

@mamcas já jsem viděla tu formu ještě s takovými malinkými muffinky a jsou prý tři velikosti, ty velké nevím přesně jak velké jsou. Tady je to podle váhy, mají tu i ceny, ale je to za jeden neozdobený muffin. http://www.muffinybrno.cz/cenik-a-objednavky/

mamina1978
7. júl 2013

@jakelina Majka ona ta len skusa.Ked ich naozaj bude chciet , vezme ich aj za tu cenu , ktoru si jej ponukla. 😉 Aj ja si myslim, ze si si malo povedala. S tym je kopec roboty 😝
Je to urcite nejaka spekulantka. Stoj si za svojou ponukou, vaz si svoju pracu 😔

mamina1978
7. júl 2013

@tinamk tie oci su bomboveeeee 😀 😀 😀 😀 😀 som sa tu nasmiala 😀 😀 😀 😀

vlada111
7. júl 2013

Ahojte kočky, pridávam moje trošku staršie. Tú hnedú svadobnú som robila v tých hrozných horúčavách a išla až do Košíc, prežila 🙂 . Ale pri dokončovačkách sa rosila jak šľak. Nevesta chcela hnedú a ostatné bolo na mne. Druhá je pre krsňa s meninám.