Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akapulko
18. okt 2013

@lamps uuuuuuuuužasna ovecka nemozem z nej 😉 😉

elamaslakova
18. okt 2013

Dievčence pozdravujem vás , pridávam jednu svadobnú v bielo zlatej farbe a popozerám vaše nádherné výtvory , ešte ma jedna čaká ale to už len potiahnem a dám jedlý obrázok 😉

elamaslakova
18. okt 2013

a ešte foto som zabudla

jakelina
18. okt 2013

Tak a můj víkend začíná. Já jsem nachlazená jak hrom, tak jsem dnes doma. Jak naschvál toho mám tolik a ještě jeden mě čeká na neděli. Dnes jdu teprve péct korpusy. Ale naštěstí je jednoduchý, malý chodí do školky, tak doufám, že to mám jenom obyčejnou rýmu a ne nic horšího a nedostane to ode mě. 😝

cat
18. okt 2013

baby...neviem dokončiť tú krajku, prvá sa vydarila a ostatné buď spečiem,alebo sa trhajú a lepia. neviem, čo robím zle, ale je to o hubu ☹

jakelina
18. okt 2013

@cat když ještě lepí, tak je málo suchá, nechej ještě chvilku sušit. 😉 Dort máš krásný 😉

pipka
18. okt 2013

@jakelina kraasne mas torticky, vsetky 😵 😵 😵 skore uzdravenie zelam 😉

ja " dovolenkujem" 😅 malý ma zas kasel...uz to ani neberiem ako nejaku novinku...u nas uz rutina ☹ 🙄
dufam, ze ked prezijem tento skolsky rok, tak uz bude najhorsie za nami 😅 😝 😉

pipka
18. okt 2013

@lamps andrejka naaaadherne, obe 😵 ovecka na zozratie 😎 😎 😎
ulozene...s dovolenim...aj bez 😀 😉

pipka
18. okt 2013

@katkak23 ja pouzivam trstinovy cukor 😉

elamaslakova
18. okt 2013

@jakelina Nádherné tortičky všetky

broucek2
18. okt 2013

@jakelina pěkné všechny, fakt obdivuju, kolik toho zvládáš

pipka
18. okt 2013

a k tej vitaznej torte 😉
podla mna by bola ovela neznejsia a krajsia, keby bola cela jednofarebna napr. biela a bez tej kvetiny 😉 😒 😉
ale zas ...aj skaredsie torty som uz videla...a vyhrali 😝 vid @mamina1978 ked sutazila a v tej sutazi vyhrala ta hroznaaaaa teniska 😅 😅 😝

katkak23
18. okt 2013

@pipka dobreeeee to sa mi paci 😀

blcha
18. okt 2013

@lamps
@jakelina krasne torticky mate vzdy obdvujem vase tortuse 🙂 🙂 🙂
ja peciem len obcas ked si niekto znami da u mna upiect takze teraz mam volno auz sa tesim ked bude mat niekto s rodiny narodeniny aby som mohla nieco upiect 😉 😉

elamaslakova
18. okt 2013

@lamps Prekrásne tortičky, ovečka úžasná , už len prehovoriť by mohla , niečo neskutočné - SUPER , SUPER
@eliska22 Krásna tortička, čistá práca
@evvina Krásne tortičky
@broucek2 Krásna rýchlovka

cat
18. okt 2013

@jakelina ďakujem,, ja to ešte skúsim /oslava je až zajtra/..teraz som tam picla ešte také jemné korálky hore..snaď to neni moc 😅

victoireux
18. okt 2013

@lamps ta ovečka je úplně úžasná 🙂

akapulko
18. okt 2013

@jakelina tiez naaaadherne 😉

mamcas
18. okt 2013

@lamps oveckaaaaa je top 😀 svetova fesanda a podla mna by mala mat meno 😀 a nech sa ju neopovazia zjest 😅 😝 😕

sikag
18. okt 2013

@zuul a preco nechces skladat z korpusu? ta torta ma byt cela sopka? tak sprav 2 nasebe rovnake korpusy, napln, orez kadejako akoze krater a z odrezkov s kremov urob puncovinu a este docapkaj na tortu, a potiahni, este lavu, kamene, prach a je to 🙂 🙂 🙂

vladiella
18. okt 2013

@eliska22 krajsie ako s oblatkou! 😵

eliska22
18. okt 2013

@vladiella dík, hej hej, nakoniec sa jej páčila a bola spokojná 🙂

gumidekmomo
18. okt 2013

@akzuzs noo tak ja s pudingom nerobim :D ale dobre vediet do buducna 😉

vladiella
18. okt 2013

@eliska22 ja by som bola urcite tiez 🙂

vladiella
18. okt 2013

jaaj dievcata, po vcerajsku aka je tu nuda, ticho 😀 hehe, idem daco nahadzat do 3 inspiracii...

lukika
18. okt 2013

@jakelina krásne tortičky a tá s tými zvieratkami je úplne krásna. Tak do detailu je tam toho všetko. Prosím podľa čoho si modelovala tie zvieratká a ten domček s koňom?

lukika
18. okt 2013

Babulky prosím vás dakedy tu bola téma o tom lucoprene chcela som to skúsiť len neviem kde ho zohnať vedeli by ste mi povedať kde v TA alebo v okolí to zoženiem?

jakelina
18. okt 2013

@lukika zlatko tak z hlavy, jenom co jsem viděla takové různé dorty farmy, tak z každého se mi líbí něco. Poprvé když dělám nějaké zvířátko, tak potřebuji nějaký obrázek nebo fotku a pak už to dělám zpaměti, já už těch zvířátek udělala mraky, tak to jde jak na běžícím pásu 😀 😀
Ta stáj je z Bebe sušenek a potaženo marcipánem.

luciahromadkova
18. okt 2013

prosim nema niekto fotopostup na mini tekvicku z hmoty..., dakujem

denisak77
18. okt 2013

@lamps krásna ovečka ,už ju mám uloženú 😀