Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
5. jún 2011

@mrka2 taky se mi jednou nevyšlehala z bílé čokolády, prý je z bílé těžší ho udělat. Tak jsem z toho udělala v pekárně super šlehačkový mazanec s bílou čokoládou. 😀 😉 😀

ada9557
5. jún 2011

@dadka212 kráááásna tortička

mrka2
5. jún 2011

@jakelina mnam 😀 ja som to nevyslahane zashlahla do jedneho masla a pekne ztuhlo a bol to fajny krem 🙂 tiez som to nevyhodila. to by bola skoda 😀

jakelina
5. jún 2011

@mrka2 no vidíš, to já jsem začala zmatkovat a udělala jiný krém. Příště vyzkouším. 😉

mrka2
5. jún 2011

@jakelina tak priste sa ti hadam vyslaha a nebudes musiet nic skusat 😅 😎

dadka212
5. jún 2011

@ada9557 ďakujem si zlatá 😵
aj za všetky laiky ďakujem velmi ma to potešilo a vážim si to od takých skúsených pekárok 🙂

lenocka23
5. jún 2011

@ada9557 prepac, az teraz som sa dostala k pocitacu... recept som nasla na TOM, akurat namiesto slahacky som dala obyc.mlieko, nechcela sa mi slahacku otvarat koli takemu malemu mnozstvu... 😉
http://www.tortyodmamy.sk/cokoladova-cukrikova-...

lussy23
5. jún 2011

@dadka212 @gumkacka1 - krásne tortičky, šikuľky

adul67
5. jún 2011

ahojte krasne tortičky pribudly pridavam svoj ,táto bola tak narychlo pre lenku lienku asi ma trochu vedšiu hlavu ale pačila sa čo už ....

bzucinka2
5. jún 2011

@adul67 krasnucka 🙂
a tu su konecne moje 🙂

ada9557
5. jún 2011

@lenocka23 Dakujem si zlatá

lamps
5. jún 2011

@adul67 veľmi milá lienočka 🙂 🙂 🙂

mrka2
5. jún 2011

nadherne torticky 😵
@adul67 lienka je milunka!
@bzucinka2 ach jej, no ja by som sa zblaznila,keby som mala robit tolko torticiek... krasne!

ja mam za ulohu urobit totru motorku, ale to som tazsiu tortu este nerobila! este len si pozeram na nete tie motorky a uz sa mi hlava toci,ze to isto nedopadne dobre. ale asi urobim Suzuki alebo Kawasaki,tie sa mi zdaju asi najlahsie. 😀 😝

adul67
5. jún 2011

@bzucinka2 dakujem všetkym tie tvoje su krásne ako robítš tu červenu pridavaš do nej čiernu?aby bola taka tmavá?

mihouk
5. jún 2011

Ahojte, nema niekto postup na vyrobu auto - torty??? Velmi dakujem 🙂

zuzana124
5. jún 2011

🙂 ... ďakujem všetkým za "páči sa mi " ste zlaté baby 🙂

lenocka23
5. jún 2011

baby, vsetkym vam dakujem za "lajky"... raz sa k vam v sikovnosti hadam aspon priblizim... 😉

gumkacka1
5. jún 2011

@lusil2005 a aku aromu davas do tej cokohmoty?

reruna
5. jún 2011

@mihouk http://www.make-fabulous-cakes.com/car-cake.html
@mrka2 no to je teda troufalost! že prý ať se přiučíš 😀 já se tady chodím učit od tebe a od ostatních a oni toto!! 😀
@jakelina přesně - pořád jím sladké a už jsem přibrala od Vánoc 2 kg 😅 jsem byla zvyklá, že při kojení můžu spořádat všechno a pořád jsem hubla a ejhle, už kojím jen ráno a večer a asi už nic moc a kila jdou hned nahoru...

mihouk
5. jún 2011

@anibas @reruna Dakujem strasne moc, mam na to este 2 mesiace, ale rada si veci premyslam dopredu 🙂 Je to pre krpca na druhe narodky, tak si chcem dat zalezat.

mizulienka
5. jún 2011

dievcence, ked robite poschodovu tortu, kombinujete kremy, alebo davate iba jeden hore aj dole? dakujem.

jakelina
5. jún 2011

@reruna já kojím ještě 6x denně a stejně přibírám. Už jsem vážila 60 kilo a teď jsem zase přibrala, uffffffffffff. No snad to shodím do šatů, dnes jsem nemlsala a jela asi deset kilometrů na kole. 😀

jakelina
5. jún 2011

@bzucinka2 dorty jsou nádherné, moc se mi líbí ta bílá s růžemi, ta je krásná a ostatní všechny taky moc krásné. 😉

lusil2005
5. jún 2011

@gumkacka1 davala som rumovu. do MMF davam puncovu, tak som chcela trosku zmenu 😅

ikula2
5. jún 2011

ahojte dievcata teda to su vytvory naaadhera
takto vecer este pridam do vikendovej zbierky moju tu co sa mi trosku topila 🙂 , ale dopadlo to dobre fen pomohol

jakelina
5. jún 2011

@ikula2 krásná 😉

dm1
5. jún 2011

zdravim babuchy nestihla som ani foto vlozit este zbytok z minuleho tyzdna lebo sme v piatok isli na stretko tu z MK majovky 🙂

mrka2
5. jún 2011

@reruna vsak,tiez si myslim 😀 aale,ja sa tiez tu chodim priucat,tak som s tebou v klube,ja mam este dalekooo od proficiek,ale aj tak ma to nastvalo 😀
@ikula2 krasny kosicek 😵
@dm1 jeej,tie su naadherne!!! no ja nemozem z tych tvojich kvietkov... 😵 😵 😵

mrka2
5. jún 2011

akurat som dokoncila motorku,rozhodla som sa pre Kawasaki, dufam,ze mi poriadne vytuhne,ma na to tyzden a pol 😔 ani mi to dlho netrvalo,len 2 hodiny plus asi 4 hodiny len co som studovala tie motorky! 😀 aj tak som urobila len taku lezatu,hadam sa bude pacit,ale vam tu nedam foto,uvidite az vyslednu torticku 😀 dobru noc 😔