Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisu1ka
18. júl 2015

@antenka1 vau ja že plyšový

dzejnus
18. júl 2015

@denisak77 nahodou je paraadna 😉 ... akymi farbami peciatkujes?? 😎

grasie
18. júl 2015

Helou ženy 🙂
moja jediná tento mesiac, som ošedivela na kompletku, topí sa to, lepí sa to, trhá sa to, ešte aj padla, tak sa prerábalo z vesela 😝

lamps
18. júl 2015

@grasie aj napriek všetkým trampotám je nádherná 😵 😵 😵

timea7
18. júl 2015

@grasie torta je fantastickáááá!!! Tie ružičky sú maľované? Pečiatky?

jakelina
18. júl 2015

@grasie krásný dortík

grasie
18. júl 2015

@lamps @timea7 @jakelina jéj ďakujeem 😵
@timea7 ručne maľované 🙂

timea7
18. júl 2015

@grasie to je neskutočnéééé, umelecké dielo!!!!!

antenka1
18. júl 2015

@grasie tanicka co si komu urobila, ze ty mas furt take trampoty. Ze spadla... moje nervy. By som si obula betonove topanocky a sup ho do Dunaja. Je dokonalaaa. Sak od teba...😉

nika1985
18. júl 2015

Ahojte moja posledna dufam,aspon na 2 tyzdne som slubila ze nebudem cele leto robit ale nejako to vyzera ze budem aspon trosku. A pre nasu princeznu sama si vybrala ze chce iba srdiecka a motyliky, a piskotky dookola tak jablckova nepecena.

michaela3011
18. júl 2015

sladke zienky pridavam vam sem moju tortuchu ☹ 😅 celkom sklamana som z nej... take zadanie, ze... 🙄 mala som na vyber, ze cela kostra alebo len lebka... hovorim si, ze som ja z dediny a velice skromna 😅 ze vystacim si len s hlavou 😀 co nesmelo chybat na torte bolo plac a pot 😅 😀 😀 😀 v tom momente mi preblesklo hlavou 100 roznych vyhovoriek, ze preco tu tortu nemozem vziat 😅 vsak ako mam do torty zakombinovat plac a pot??? 😅 no nakoniec som to vzala a zapotila sa pri tom jedine ja a skoro ani plac nechybal 🙄 😀 torta bola pre kocku, ktora ukoncila studium... mala byt pre viacej ludi... tak som rozmyslala, ze robit mega lebku v tomto teple nebudem... ze zakombinujem radsej nieco z jej studia... kocka musela suhlasit s mojim napadom 😀 nic ine jej neostavalo 😀 den pred odovzdavanim mi pise, ze ma jedno obrovske prianie... mala som uz v sprave rozpisane: tak napis jeziskovi 😅 no nakoniec som to vymazala 😀 😀 😀 ze budem ja radsej slusna a zo zvedavosti som sa spytala na tu urcite buducu poziadavku... a to bolo: more placu... 😀 😀 😀 nie iba plac, ktory som nevedela ako zakombinovat do torty ale rovno more placu 😀 akoze vazne, chcel uz niekto po vas na torte more placu??? 😀 😀 😀 po mne uz ano 😎 😀 😀 uplne zufalstvo... tak som jej tam svacla roztopene cukriky a malu lodku, ktora tam mala svoju symboliku 😀 uplne som bola nadsena z toho skveleho napadu 😎 😀 cisto jasne more placu 😉

dalsia vec s ktorou sa chcem pochvalit 🙂 zacala som si podpisovat svoje torty 😀 (ajked tuto by som najradsej ani nepodpisovala 😅 😀 )

dakujem za predchadzajuce pacitka a nech vam to pecie 😉

grasie
19. júl 2015

@timea7 no tak to sa teším, že tak vyzerajú, bo to sú len machuľky prachovkové a čierna kontúrka 😅
@antenka1 Toni, no čo ti poviem, tak som sa na ňu tešila a tak sa mi zle robila v tomto teple, chňapla pri prehadzovaní na podložku, takže na novo ganáž, potiahnutá podložka zničená, tú som už potom radšej ani nepoťahovala, a taký mäkký smart som ešte nemala, ani vyvaľkať som ho nevedela poriadne, ja som presne vedela, prečo mám cez leto tortové voľno :p

grasie
19. júl 2015

@michaela3011 omg, to čo je za zadanie 😀 ale teda klobúk dole, super si ju spravila 🙂

michaela3011
19. júl 2015

@grasie 😀 😀 😀 v kazdom pripade strasneeee zadanie 😀 chcela tam aj krv, no to som sa tvarila, ze som prepocula 😀 😀 😀 no krv by som uz vobec nedala 😅 a dakujeeeem 😵

jakelina
19. júl 2015

@michaela3011 super jsi se s tím poprala a při tom popisu jsem se zasmála od srdce. Já když pláču, tak mi z toho teče z nosu, ještě jsi jí tam měla k tomu moři pláče dát pět posmrkaných kapesníků a bylo 😀 😀 😀

denisak77
19. júl 2015

@grasie krásna,trento tvoj štýl riadne žeriem 😀 .

denisak77
19. júl 2015

@dzejnus Ďakujem,aj keď nie som úplne spokojná,ale to ja nikdy 😀 ,a pečiatkujem gelovkami.

denisak77
19. júl 2015

@elamaslakova krásne torty

dzejnus
19. júl 2015

@denisak77 kdesi som citala ze gelovky neschnu dobre ci co ,,tak preto sa pytam,,chcem vyskusat aj ja peciatkovanu torticku a pozerala som na jednej stranke tie farby na malovanie,ci si take objednat na tu peciatku ci kaslat na to 😀 tak tak ...
aaa inak ani ja nie som vzdy so sebou spokojna, co sa tyka toriet 😀 ale ked ini pochvalia, tak asi je dobre nie? 😉

dzejnus
19. júl 2015

babenky jedna moja na dnes bola 3,2 kg

jenie123
19. júl 2015

Ahojte kocky, pridávam svoje celotyzdenovky, budúci týžden ideme na dovcu, tak sa tesim, ze na torticky ani nepomyslim.. 🙂🙂

michaela3011
19. júl 2015

@jakelina 😀 😀 😀 to ma nenapadlo 😀 kde si bola ked som sedivela pri tej torte??? 😀 dva tri posmrkane kapesniky by sa tam vazne hodili 😅 😀 😀 😀 nabuduce budem chodit pre inspiracie za tebou 😝 😀 a dakujem za pochvalu 😵

mitena
20. júl 2015
muffinka8
20. júl 2015

Za posledné 2 týždne.

stebota
20. júl 2015

@muffinka8 strašne milééé tortičky 😉

stebota
20. júl 2015

@michaela3011 zadanie katastrofálne ale s tortou si sa popasovala na úrovni kdo by toto cakal od studovaných ľudí 😀

stebota
20. júl 2015

@grasie tá námaha stála za to veľmi by si ma s nou potešila pekná pekná pekná

jakelina
20. júl 2015

@muffinka8 moc milé a ti šnečci jsou k sežrání, roztomiloučcí 😉

gumkacka1
20. júl 2015

babulky, idem si k vam po radu. za dva tyzdne robim 3 poschodovu svadobnu tortu. treba pod kazde poschodie dat nejaky karton, aby to stalo na sebe? nemam s tym skusenosti, zatial som robila len 2 poschodovu

ali223
20. júl 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

baby potrebovala by som poradit, idem piect tortu ale potrebovala by som tam zakomponovat gumene cukriky a najlepsie aby ich bolo co najviac len neviem ako to vymysliet, nerobili ste niektora nieco take?🙂