Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cloviecik777
4. jan 2016

K narodeninam pre manželika sladka aj slana...snaha sa ceni 🙂

cloviecik777
4. jan 2016

Tortičky

cloviecik777
4. jan 2016

Aaaa slana torticka...moja prva

cloviecik777
4. jan 2016
dzejnus
4. jan 2016

@kukulka1 zelatinu tu v prasku teda? nechat napucat a potom natierat,namacat? 🙂 ci

dzejnus
4. jan 2016

@stebota no u mna nespominali ze by chceli duty 😀 som duta z toho teraz ja, ale dufam, ze nejak zvladnem a nedobabrem to, dakujem 😉

dzejnus
4. jan 2016

@zuzana92101 tak som si to nejak aj predstavovala ze budem robit, len mam bobky z tej striesky trosku 😝 ale vsetko je raz po prvy raz 😀 dakujem

stebota
5. jan 2016

@dzejnus ved neboj ked mas tu striešku plnu to sa ti bude dobre robiť ten domček ak ide navrch nebude velký neboj bude to držať ešte budeš na to hrdá 😵

humka2
5. jan 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

@cloviecik77 ta musela chutit vyborne 🙂

kukulka1
5. jan 2016

@dzejnus ,áno ja používam práškovú želatínu,nechám ju napučať a dolejem ju vodou trochu tak odoka a ešte ju v mikrovl. zahrejem aby sa rozpustila úpne do hladka,až je moc horúca,nechám trochu vychladnúť a štetcom natieram ovocie.

kukulka1
5. jan 2016

@dzejnus a tú striešku by som robila tak ako ti poradila Zuzana92101

nika266
5. jan 2016

Tu su moje dnešné 🙂

sollange
6. jan 2016

Prvá tohtoročná🙂

jakelina
6. jan 2016

@sollange ta je roztomilá 😉

sustik
6. jan 2016

Babenky, došiel mi smartflex na ruže a súrne potrebujem ešte nejaké vyrobiť, čo by ste mi radili, z čoho????

sollange
6. jan 2016

@jakelina ďakujem krásne,trošku som sa inšpirovala malou verziou od @sasettky 🙂

cloviecik777
6. jan 2016

@humka2 tak pre nas domka 🙂

chvapilu
7. jan 2016

Ahoj můj první letošní , a moc mi bavil.Krásný den

haannka
7. jan 2016

Ahojte...moja prva tohtorocna torticka.
Dlho som tu nebola, idem si Vas popozerat 😉

kasiopeja01
7. jan 2016

@ejkula nadherne torty, ta ovocna je top. Mozem sa opytat, je potahovana, alebo len nejaky krem,slahacka? Potah sa neroztopi pod tym ovocim? Janka

lamps
8. jan 2016

Ahojte sladulienky, pridávam tortušku a želám Vám krásny deň

brcka252
8. jan 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

ako to viete tu tortu tak pekne vyzdobit?ja by som nato nervy asi nemala 😀

stebota
8. jan 2016

@lamps milučkááá 😅

evulik858
8. jan 2016
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@brcka252 maju nato talent a dar 🙂

mojmacik
8. jan 2016

@evulik858
@brcka252 a niekedy staci vyskusat a mozno to poooojde....ako napr. jaaaa aj ked jasneeee, ze sa tu na niektore tiez nechytaaaaam a ani nepeciem vo "velkom" ale povodne som chcela len pre svoje decka,co teda od ich 3 rokov aj robim...lebo 3 torty naraz niekomu zaplatit ufff...nuz a zapacili sa aj inym a tak z casu nas upeciem aj niekomu inemu 🙂 ...a keed vam niekto povie,ze tie vase torty maju dušu..to potesi...aj ked niesu tip top prenadherneee...asi taaaak...a btw kazdy mal tu svoju tortu "hroznu" 😀

klaudusik7
8. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@mojmaci pekne si to napisala 🙂

gabika783
8. jan 2016

@dzejnus ja si viem predstaviť tiež, že by som to takto natrala pipingelom

sticker
8. jan 2016

@lamps Nádherná tortička 😵
Ja som dokončila moje prvé dve tohtoročné. Ale normálne sa mi veľmi ťažko rozbiehalo 😒

ejkula
8. jan 2016

@kasiopeja01 Ďakujem za pochvalu, Janka. Predpokladám, že tú ovocnú myslíš tú trojposchodovú. Áno tá bola poťahovaná. Ovocie pokiaľ má šupku a nepúšťa šťavu, tak marcipán nerozpustí. Ale je pravda, tie maliny robili problémy, no všetko vydržalo. Lepila som ovocie pipingelom a ten trochu ochránil tortu 😀 .

nika1985
8. jan 2016

Ahojte moja vikendovka